Zamorček 2015

# Slika Igralec/ Igralka Pokal Uvrstitev
1 jcausevic jcausevic 1
2 bojan d. bojan d. 2
3 aarhar aarhar 3-4
4 cizo cizo 3-4
5 goran goran 5-6
6 janez janez 5-6
7 rokp rokp 7-8
8 robertb robertb 7-8
9 ziho ziho 9-12
10 damijan kr damijan kr 9-12
11 brane brane 9-12
12 rok rok 9-12
13 domenp domenp 13-16
14 sašo sašo 13-16
15 tomas tomas 13-16
16 fajo fajo 13-16
# Ura krog Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat
1 09:00 1. krog janez domenp 9:3
2 09:00 1. krog brane robertb 9:3
3 09:45 1. krog fajo bojan d. 4:9
4 09:45 1. krog rok cizo 3:9
5 10:30 1. krog aarhar damijan kr 9:6
6 10:30 1. krog goran sašo 9:5
7 11:15 1. krog rokp jcausevic 7:9
8 11:15 1. krog tomas ziho 2:9
9 Za med 12 domenp robertb 1:6
10 Za med 12 fajo rok 4:6
11 Za med 12 damijan kr sašo 7:6
12 Za med 12 rokp tomas 6:3
13 Za med 6 (8-R) janez brane 9:7
14 Za med 6 (8-R) bojan d. cizo 9:7
15 Za med 6 (8-R) aarhar goran 7:9
16 Za med 6 (8-R) jcausevic ziho 9:7
17 Za med 6 (8-R) ziho robertb 0:1
18 Za med 6 (8-R) aarhar rok 6:4
19 Za med 6 (8-R) cizo damijan kr 6:3
20 Za med 6 (8-R) brane rokp 1:6
21 Za polfinale janez bojan d. 4:9
22 Za polfinale goran jcausevic 1:9
23 Za polfinale (6-R) robertb aarhar 0:6
24 Za polfinale (6-R) cizo rokp 6:3
25 Za polfinale janez aarhar 3:6
26 Za polfinale goran cizo 0:6
27 10:00 Pofinale cizo bojan d. 5:9
28 10:00 Pofinale jcausevic aarhar 9:4
29 Finale bojan d. jcausevic 8:9
janez
domenp
janez
9:3
brane
robertb
brane
9:3
fajo
bojan d.
bojan d.
9:4
rok
cizo
cizo
9:3
aarhar
damijan kr
aarhar
9:6
goran
sašo
goran
9:5
rokp
jcausevic
jcausevic
9:7
tomas
ziho
ziho
9:2
domenp
robertb
robertb
6:1
fajo
rok
rok
6:4
damijan kr
sašo
damijan kr
7:6
rokp
tomas
rokp
6:3
janez
9:7
brane
bojan d.
9:7
cizo
goran
9:7
aarhar
jcausevic
9:7
ziho
robertb
1:0
ziho
aarhar
6:4
rok
cizo
6:3
damijan kr
rokp
6:1
brane
bojan d.
9:4
janez
jcausevic
9:1
goran
aarhar
6:0
robertb
cizo
6:3
rokp
aarhar
6:3
janez
cizo
6:0
goran
cizo
bojan d.
9:5
cizo
aarhar
jcausevic
9:4
aarhar
jcausevic
9:8
bojan d.
Slika Igralec/ Igralka Mesto
aarhar aarhar Mavčiče
bojan d. bojan d. Škofja Loka
brane brane Škofja Loka
damijan kr damijan kr Gorenja vas
domenp domenp Škofja Loka
goran goran Škofja Loka
fajo fajo Škofja Loka
sašo sašo Škofja Loka
janez janez Škofja Loka
jcausevic jcausevic Škofja Loka
ziho ziho Škofja Loka
robertb robertb Škofja Loka
rok rok Škofja Loka
rokp rokp Škofja Loka
cizo cizo Škofja Loka
tomas tomas Škofja Loka
Opis:

Predviden program po dnevih:

SOBOTA 26. september
9.00 – 18.00 – turnir (do polfinala)
15.00 – ??.00 – piknik + podelitev priznanj najboljšim v ligi

NEDELJA 27. september
10.00 – 11.00 – turnir (polfinale)
11.00 – 12.00– turnir (finale)
12.00 – podelitev priznanj najboljšim na turnirju

Ključni podatki

Status:
Zaključeno
Vrsta tekmovanja:
Singli absolutna kategorija
Turnirski sistem:
Dvojna eliminacija
Prijave do:
22.09.2015
Datum turnirja:
25.09.2015
Kontaktni telefon:
041/ 853-184
Kontaktni email:
info@tklocan.si
Lokacija turnirja

ŠD Poden, Škofja Loka

2014-2020 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.