ŠKL 2020 - Play Off 3. lige

A

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 rokk rokk 14 5   5 0 +5   10 1 +9   68 34 +34
2 iklemencič iklemencič 8 3   3 0 +3   6 1 +5   48 25 +23
3 domenp domenp 7 3   2 1 +1   5 2 +3   36 24 +12
4 tomas tomas 7 5   3 2 +1   6 6 0   67 68 -1
5 spavlic spavlic 5 4   1 3 -2   4 6 -2   50 58 -8
6 vilfan vilfan 4 4   1 3 -2   3 6 -3   45 52 -7
7 robertb robertb 0 3   0 3 -3   0 6 -6   12 37 -25
8 matjažkarlo matjažkarlo 0 3   0 3 -3   0 6 -6   8 36 -28

B

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 gapek gapek 15 5   5 0 +5   10 0 +10   60 14 +46
2 lukaparte lukaparte 10 6   3 3 0   7 6 +1   59 52 +7
3 primozk primozk 9 3   3 0 +3   6 0 +6   37 13 +24
4 josip josip 6 4   2 2 0   5 5 0   51 46 +5
5 rino-rahmanovic rino-rahmanovic 5 4   2 2 0   4 5 -1   36 45 -9
6 bokal bokal 3 2   1 1 0   2 2 0   20 16 +4
7 jost jost 0 4   0 4 -4   0 8 -8   13 49 -36
8 pero pero 0 4   0 4 -4   0 8 -8   7 48 -41
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
07.08.2020
16:00
B pero
gapek
0:6, 0:6
01.08.2020
18:00
A rokk
tomas
6:3, 6:1
01.08.2020
10:00
B lukaparte
primozk
1:6, 3:6
30.07.2020
18:00
B pero
lukaparte
2:6, 1:6
30.07.2020
18:00
A rokk
spavlic
6:3, 6:2
27.07.2020
18:00
A vilfan
tomas
5:7, 6:3, 8:10

A

1. krog - 25.07.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 tomas vilfan 7:5, 3:6, 10:8
2 robertb rokk 1:6, 4:6
3 matjažkarlo domenp
4 spavlic iklemencič 7:6, 5:7, 3:10

2. krog - 01.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 vilfan iklemencič
6 domenp spavlic
7 rokk matjažkarlo
8 tomas robertb

3. krog - 08.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 robertb vilfan 6:7, 1:6
10 matjažkarlo tomas 2:6, 4:6
11 spavlic rokk 3:6, 2:6
12 iklemencič domenp

4. krog - 15.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 vilfan domenp 4:6, 1:6
14 iklemencič rokk
15 tomas spavlic 6:2, 3:6, 12:10
16 robertb matjažkarlo

5. krog - 22.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 matjažkarlo vilfan
18 spavlic robertb
19 iklemencič tomas 7:6, 6:4
20 domenp rokk 6:3, 3:6, 3:10

6. krog - 29.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 vilfan rokk 6:7, 2:6
22 domenp tomas
23 robertb iklemencič
24 matjažkarlo spavlic 2:6, 0:6

7. krog - 05.09.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 vilfan spavlic
26 iklemencič matjažkarlo 6:0, 6:0
27 domenp robertb 6:0, 6:0
28 rokk tomas 6:3, 6:1

B

1. krog - 25.07.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 josip gapek 2:6, 2:6
2 pero rino-rahmanovic
3 jost primozk
4 lukaparte bokal

2. krog - 01.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 gapek bokal
6 primozk lukaparte 6:1, 6:3
7 rino-rahmanovic jost 6:1, 6:2
8 josip pero

3. krog - 08.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 pero gapek 0:6, 0:6
10 jost josip 0:6, 2:6
11 lukaparte rino-rahmanovic 6:2, 6:0
12 bokal primozk 2:6, 6:7

4. krog - 15.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 gapek primozk
14 rino-rahmanovic bokal
15 josip lukaparte 6:4, 1:6, 10:2
16 pero jost

5. krog - 22.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 jost gapek 1:6, 1:6
18 lukaparte pero 6:2, 6:1
19 bokal josip
20 primozk rino-rahmanovic

6. krog - 29.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 gapek rino-rahmanovic 6:1, 6:1
22 josip primozk
23 pero bokal 3:6, 0:6
24 jost lukaparte 5:7, 1:6

7. krog - 05.09.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 lukaparte gapek 2:6, 4:6
26 bokal jost
27 primozk pero 6:1, 6:0
28 rino-rahmanovic josip 3:6, 7:5, 10:7
Slika Igralec/ Igralka Mesto
domenp domenp Škofja Loka
gapek gapek Škofja Loka
iklemencič iklemencič Gorenja vas
josip josip Škofja Loka
jost jost Železniki
bokal bokal Škofja Loka
lukaparte lukaparte Zgornje Jezersko
vilfan vilfan Škofja Loka
matjažkarlo matjažkarlo Ljubljana
pero pero Škofja Loka
primozk primozk Škofja Loka
rino-rahmanovic rino-rahmanovic Škofja Loka
robertb robertb Škofja Loka
rokk rokk Škofja Loka
spavlic spavlic Škofja Loka
tomas tomas Škofja Loka
Opis:

Skupina C-A je sestavljena iz štirih najvišje uvrščenih igralcev rednega dela iz skupin C1 in C2, medtem ko je skupina C-B sestavljena iz zadnjih štirih oz. petih uvrščenih igralcev iz skupin C1 in C2.

Ključni podatki

Status:
V teku
Vrsta tekmovanja:
Singli absolutna kategorija
Regija:
Gorenjska
Prijave do:
15.07.2020
Začetek:
16.07.2020
Konec:
13.09.2020
2014-2020 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.