ŠKL 2020 - Play Off 3. lige

A

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 rokk rokk 19 7   7 0 +7   14 2 +12   101 58 +43
2 iklemencič iklemencič 16 7   6 1 +5   13 5 +8   116 81 +35
3 domenp domenp 16 7   5 2 +3   12 5 +7   95 61 +34
4 tomas tomas 11 7   4 3 +1   9 8 +1   94 94 0
5 spavlic spavlic 9 7   2 5 -3   7 10 -3   81 94 -13
6 vilfan vilfan 8 7   2 5 -3   6 10 -4   77 86 -9
7 robertb robertb 5 7   2 5 -3   4 11 -7   54 78 -24
8 matjažkarlo matjažkarlo 0 7   0 7 -7   0 14 -14   18 84 -66

B

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 gapek gapek 21 7   7 0 +7   14 0 +14   84 24 +60
2 primozk primozk 18 7   6 1 +5   12 2 +10   77 31 +46
3 bokal bokal 13 7   5 2 +3   10 6 +4   87 73 +14
4 lukaparte lukaparte 11 7   3 4 -1   8 8 0   74 69 +5
5 rino-rahmanovic rino-rahmanovic 8 7   3 4 -1   6 9 -3   52 73 -21
6 josip josip 6 7   2 5 -3   5 11 -6   63 83 -20
7 pero pero 6 7   2 5 -3   4 10 -6   35 60 -25
8 jost jost 1 7   0 7 -7   1 14 -13   33 92 -59
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
13.09.2020
10:00
B rino-rahmanovic
bokal
1:6, 3:6
12.09.2020
10:00
B rino-rahmanovic
primozk
0:6, 0:6
12.09.2020
10:00
B pero
josip
6:0, 6:0
10.09.2020
15:00
A domenp
matjažkarlo
6:1, 6:0
10.09.2020
10:00
B lukaparte
bokal
6:1, 2:6, 7:10
09.09.2020
17:00
A rokk
matjažkarlo
6:1, 6:4
08.09.2020
19:00
B josip
bokal
4:6, 5:7
08.09.2020
10:00
B bokal
jost
3:6, 6:3, 10:8
06.09.2020
17:00
B gapek
primozk
6:2, 6:2
06.09.2020
12:00
B pero
rino-rahmanovic
4:6, 0:6
04.09.2020
11:00
B gapek
bokal
6:3, 6:3
03.09.2020
10:00
A iklemencič
robertb
6:4, 6:0
02.09.2020
10:00
B pero
jost
6:0, 6:0
01.09.2020
18:00
A domenp
iklemencič
6:1, 6:7, 3:10
27.08.2020
18:00
A tomas
robertb
6:1, 7:5
26.08.2020
19:00
B primozk
jost
6:0, 6:3
26.08.2020
18:00
A vilfan
matjažkarlo
6:2, 6:1
26.08.2020
10:00
A spavlic
domenp
3:6, 1:6
24.08.2020
18:00
A robertb
matjažkarlo
6:1, 6:0
22.08.2020
18:00
A vilfan
spavlic
4:6, 0:6
22.08.2020
8:00
A domenp
tomas
4:6, 6:3, 10:5
21.08.2020
17:00
A rokk
iklemencič
7:6, 4:6, 10:7
20.08.2020
18:00
A vilfan
iklemencič
6:3, 2:6, 8:10
19.08.2020
10:00
A spavlic
robertb
6:4, 4:6, 5:10
11.08.2020
10:00
B josip
primozk
1:6, 2:6
07.08.2020
16:00
B pero
gapek
0:6, 0:6
01.08.2020
18:00
A rokk
tomas
6:3, 6:1
01.08.2020
10:00
B lukaparte
primozk
1:6, 3:6
30.07.2020
18:00
B pero
lukaparte
2:6, 1:6
30.07.2020
18:00
A rokk
spavlic
6:3, 6:2
27.07.2020
18:00
A vilfan
tomas
5:7, 6:3, 8:10

A

A Domen Primožič Igor Klemenčič Matevž Vilfan Matjaž Karlin Robert Brauc Rok Koblar Simon Pavlič Tomaž Bobnar
Domen Primožič 6:1, 6:7, 3:10 6:4, 6:1 6:1, 6:0 6:0, 6:0 6:3, 3:6, 3:10 6:3, 6:1 4:6, 6:3, 10:5
Igor Klemenčič 1:6, 7:6, 10:3 3:6, 6:2, 10:8 6:0, 6:0 6:4, 6:0 6:7, 6:4, 7:10 6:7, 7:5, 10:3 7:6, 6:4
Matevž Vilfan 4:6, 1:6 6:3, 2:6, 8:10 6:2, 6:1 7:6, 6:1 6:7, 2:6 4:6, 0:6 5:7, 6:3, 8:10
Matjaž Karlin 1:6, 0:6 0:6, 0:6 2:6, 1:6 1:6, 0:6 1:6, 4:6 2:6, 0:6 2:6, 4:6
Robert Brauc 0:6, 0:6 4:6, 0:6 6:7, 1:6 6:1, 6:0 1:6, 4:6 4:6, 6:4, 10:5 1:6, 5:7
Rok Koblar 3:6, 6:3, 10:3 7:6, 4:6, 10:7 7:6, 6:2 6:1, 6:4 6:1, 6:4 6:3, 6:2 6:3, 6:1
Simon Pavlič 3:6, 1:6 7:6, 5:7, 3:10 6:4, 6:0 6:2, 6:0 6:4, 4:6, 5:10 3:6, 2:6 2:6, 6:3, 10:12
Tomaž Bobnar 6:4, 3:6, 5:10 6:7, 4:6 7:5, 3:6, 10:8 6:2, 6:4 6:1, 7:5 3:6, 1:6 6:2, 3:6, 12:10

B

B Gašper Dolenc Josip Kostreš Jošt Lotrič Jure Bokal Luka Parte Petar Petrović Primož Kopač Rino Rahmanović
Gašper Dolenc 6:2, 6:2 6:1, 6:1 6:3, 6:3 6:2, 6:4 6:0, 6:0 6:2, 6:2 6:1, 6:1
Josip Kostreš 2:6, 2:6 6:0, 6:2 4:6, 5:7 6:4, 1:6, 10:2 0:6, 0:6 1:6, 2:6 6:3, 5:7, 7:10
Jošt Lotrič 1:6, 1:6 0:6, 2:6 6:3, 3:6, 8:10 5:7, 1:6 0:6, 0:6 0:6, 3:6 1:6, 2:6
Jure Bokal 3:6, 3:6 6:4, 7:5 3:6, 6:3, 10:8 1:6, 6:2, 10:7 6:3, 6:0 2:6, 6:7 6:1, 6:3
Luka Parte 2:6, 4:6 4:6, 6:1, 2:10 7:5, 6:1 6:1, 2:6, 7:10 6:2, 6:1 1:6, 3:6 6:2, 6:0
Petar Petrović 0:6, 0:6 6:0, 6:0 6:0, 6:0 3:6, 0:6 2:6, 1:6 1:6, 0:6 4:6, 0:6
Primož Kopač 2:6, 2:6 6:1, 6:2 6:0, 6:3 6:2, 7:6 6:1, 6:3 6:1, 6:0 6:0, 6:0
Rino Rahmanović 1:6, 1:6 3:6, 7:5, 10:7 6:1, 6:2 1:6, 3:6 2:6, 0:6 6:4, 6:0 0:6, 0:6

A

1. krog - 25.07.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 tomas vilfan 7:5, 3:6, 10:8
2 robertb rokk 1:6, 4:6
3 matjažkarlo domenp 1:6, 0:6
4 spavlic iklemencič 7:6, 5:7, 3:10

2. krog - 01.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 vilfan iklemencič 6:3, 2:6, 8:10
6 domenp spavlic 6:3, 6:1
7 rokk matjažkarlo 6:1, 6:4
8 tomas robertb 6:1, 7:5

3. krog - 08.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 robertb vilfan 6:7, 1:6
10 matjažkarlo tomas 2:6, 4:6
11 spavlic rokk 3:6, 2:6
12 iklemencič domenp 1:6, 7:6, 10:3

4. krog - 15.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 vilfan domenp 4:6, 1:6
14 iklemencič rokk 6:7, 6:4, 7:10
15 tomas spavlic 6:2, 3:6, 12:10
16 robertb matjažkarlo 6:1, 6:0

5. krog - 22.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 matjažkarlo vilfan 2:6, 1:6
18 spavlic robertb 6:4, 4:6, 5:10
19 iklemencič tomas 7:6, 6:4
20 domenp rokk 6:3, 3:6, 3:10

6. krog - 29.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 vilfan rokk 6:7, 2:6
22 domenp tomas 4:6, 6:3, 10:5
23 robertb iklemencič 4:6, 0:6
24 matjažkarlo spavlic 2:6, 0:6

7. krog - 05.09.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 vilfan spavlic 4:6, 0:6
26 iklemencič matjažkarlo 6:0, 6:0
27 domenp robertb 6:0, 6:0
28 rokk tomas 6:3, 6:1

B

1. krog - 25.07.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 josip gapek 2:6, 2:6
2 pero rino-rahmanovic 4:6, 0:6
3 jost primozk 0:6, 3:6
4 lukaparte bokal 6:1, 2:6, 7:10

2. krog - 01.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 gapek bokal 6:3, 6:3
6 primozk lukaparte 6:1, 6:3
7 rino-rahmanovic jost 6:1, 6:2
8 josip pero 0:6, 0:6

3. krog - 08.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 pero gapek 0:6, 0:6
10 jost josip 0:6, 2:6
11 lukaparte rino-rahmanovic 6:2, 6:0
12 bokal primozk 2:6, 6:7

4. krog - 15.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 gapek primozk 6:2, 6:2
14 rino-rahmanovic bokal 1:6, 3:6
15 josip lukaparte 6:4, 1:6, 10:2
16 pero jost 6:0, 6:0

5. krog - 22.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 jost gapek 1:6, 1:6
18 lukaparte pero 6:2, 6:1
19 bokal josip 6:4, 7:5
20 primozk rino-rahmanovic 6:0, 6:0

6. krog - 29.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 gapek rino-rahmanovic 6:1, 6:1
22 josip primozk 1:6, 2:6
23 pero bokal 3:6, 0:6
24 jost lukaparte 5:7, 1:6

7. krog - 05.09.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 lukaparte gapek 2:6, 4:6
26 bokal jost 3:6, 6:3, 10:8
27 primozk pero 6:1, 6:0
28 rino-rahmanovic josip 3:6, 7:5, 10:7
Slika Igralec/ Igralka Mesto
domenp domenp Škofja Loka
gapek gapek Škofja Loka
iklemencič iklemencič Gorenja vas
josip josip Škofja Loka
jost jost Železniki
bokal bokal Škofja Loka
lukaparte lukaparte Zgornje Jezersko
vilfan vilfan Škofja Loka
matjažkarlo matjažkarlo Ljubljana
pero pero Škofja Loka
primozk primozk Škofja Loka
rino-rahmanovic rino-rahmanovic Škofja Loka
robertb robertb Škofja Loka
rokk rokk Škofja Loka
spavlic spavlic Škofja Loka
tomas tomas Škofja Loka
Opis:

Skupina C-A je sestavljena iz štirih najvišje uvrščenih igralcev rednega dela iz skupin C1 in C2, medtem ko je skupina C-B sestavljena iz zadnjih štirih oz. petih uvrščenih igralcev iz skupin C1 in C2.

Ključni podatki

Status:
Zaključeno
Vrsta tekmovanja:
Singli absolutna kategorija
Regija:
Gorenjska
Prijave do:
15.07.2020
Začetek:
16.07.2020
Konec:
13.09.2020
2014-2020 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.