GUŠT liga 2020

A

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 kokiri kokiri 14 5   5 0 +5   10 1 +9   69 17 +52
2 benedik benedik 11 5   4 1 +3   8 3 +5   63 44 +19
3 subicj subicj 10 6   3 3 0   7 6 +1   70 66 +4
4 pikc pikc 9 4   3 1 +2   6 2 +4   41 26 +15
5 aleks aleks 9 5   3 2 +1   7 5 +2   63 62 +1
6 pevec pevec 7 5   2 3 -1   5 6 -1   46 48 -2
7 aleš pantar aleš pantar 6 5   2 3 -1   4 6 -2   31 52 -21
8 m1sk0 m1sk0 5 4   2 2 0   4 5 -1   44 45 -1
9 markc markc 4 5   1 4 -3   3 8 -5   42 65 -23
10 jenno jenno 3 2   1 1 0   2 2 0   15 12 +3
11 roks123 roks123 0 2   0 2 -2   0 4 -4   12 26 -14
12 srpo srpo 0 4   0 4 -4   0 8 -8   16 49 -33

B

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 fedex fedex 15 5   5 0 +5   10 0 +10   62 30 +32
2 draško draško 15 6   5 1 +4   10 2 +8   70 33 +37
3 mitjaf mitjaf 15 6   5 1 +4   10 2 +8   68 33 +35
4 john dow :) john dow :) 12 5   4 1 +3   8 2 +6   57 41 +16
5 lukz lukz 8 7   2 5 -3   7 11 -4   86 102 -16
6 jurc jurc 5 3   2 1 +1   4 3 +1   36 29 +7
7 pero71 pero71 5 4   2 2 0   4 5 -1   42 41 +1
8 niksterle niksterle 4 5   2 3 -1   4 8 -4   57 74 -17
9 damjan damjan 3 3   1 2 -1   2 4 -2   21 31 -10
10 aljazv aljazv 3 6   1 5 -4   3 11 -8   64 88 -24
11 juve juve 2 3   0 3 -3   2 6 -4   34 53 -19
12 pawle pawle 0 5   0 5 -5   0 10 -10   18 60 -42
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
10.07.2020
17:00
B fedex
aljazv
6:2, 6:1
09.07.2020
10:00
A aleš pantar
markc
7:5, 6:2
09.07.2020
10:00
A srpo
pevec
2:6, 1:6
06.07.2020
10:00
A subicj
roks123
7:5, 7:6
04.07.2020
10:00
A srpo
markc
2:6, 6:7
03.07.2020
10:00
B mitjaf
jurc
6:1, 6:1
03.07.2020
10:00
A aleks
kokiri
7:5, 2:6, 6:10
03.07.2020
10:00
A jenno
aleš pantar
6:0, 6:0
02.07.2020
16:00
B lukz
juve
4:6, 6:3, 10:3
02.07.2020
10:00
B niksterle
aljazv
6:7, 7:5, 10:8
02.07.2020
10:00
A benedik
pikc
6:4, 6:0
01.07.2020
18:00
A m1sk0
subicj
1:6, 2:6
01.07.2020
10:00
B john dow :)
aljazv
7:6, 7:6
26.06.2020
18:00
B draško
pawle
6:1, 6:2
23.06.2020
18:00
B draško
pero71
6:4, 6:1
23.06.2020
18:00
B john dow :)
niksterle
6:2, 6:4
22.06.2020
10:00
A benedik
pevec
4:6, 6:2, 10:8
22.06.2020
10:00
A kokiri
markc
6:0, 6:1
19.06.2020
18:00
B damjan
niksterle
6:4, 6:3
19.06.2020
17:00
B draško
lukz
6:2, 6:2
19.06.2020
10:00
A pevec
roks123
6:0, 6:1
19.06.2020
10:00
A jenno
pikc
2:6, 1:6
18.06.2020
18:00
B fedex
john dow :)
6:2, 6:4
18.06.2020
10:00
B mitjaf
pawle
6:3, 6:2
18.06.2020
10:00
B aljazv
juve
6:3, 4:6, 10:6
18.06.2020
10:00
A benedik
aleks
2:6, 4:6
17.06.2020
18:00
B jurc
lukz
6:7, 6:4, 10:3
17.06.2020
10:00
B mitjaf
fedex
6:7, 2:6
16.06.2020
10:00
B pawle
jurc
2:6, 1:6
12.06.2020
18:00
B fedex
draško
7:6, 6:4
12.06.2020
10:00
A aleks
pikc
2:6, 2:6
12.06.2020
10:00
B mitjaf
pero71
6:2, 6:3
11.06.2020
17:00
A m1sk0
markc
6:4, 4:6, 10:5
11.06.2020
17:00
B lukz
pawle
6:2, 6:3
11.06.2020
10:00
A subicj
benedik
2:6, 5:7
10.06.2020
10:00
A kokiri
pevec
6:0, 6:1
05.06.2020
20:00
B pero71
lukz
6:4, 4:6, 10:5
05.06.2020
18:00
A pikc
subicj
6:2, 7:5
05.06.2020
17:00
A aleš pantar
m1sk0
7:6, 6:3
29.05.2020
10:00
B mitjaf
niksterle
6:0, 6:2
29.05.2020
10:00
B john dow :)
damjan
6:2, 6:2
29.05.2020
10:00
A kokiri
aleš pantar
6:0, 6:0
28.05.2020
20:00
B fedex
lukz
6:2, 6:1
28.05.2020
19:00
B draško
aljazv
6:3, 6:0
28.05.2020
17:00
A srpo
m1sk0
2:6, 3:6
28.05.2020
10:00
A aleks
subicj
6:3, 3:6, 11:9
23.05.2020
10:00
B niksterle
lukz
3:6, 6:4, 10:8
22.05.2020
19:00
A benedik
aleš pantar
6:4, 6:1
22.05.2020
10:00
A aleks
pevec
6:4, 6:1
22.05.2020
10:00
B mitjaf
aljazv
6:2, 6:4
22.05.2020
10:00
A kokiri
srpo
6:0, 6:0
22.05.2020
10:00
A subicj
markc
6:2, 6:4
22.05.2020
10:00
B pawle
pero71
1:6, 1:6
21.05.2020
18:00
B draško
damjan
6:3, 6:2
21.05.2020
10:00
B john dow :)
juve
7:6, 6:1

A

1. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 subicj jenno prestavil (Udovič)
2 aleks pevec 6:4, 6:1
3 pikc markc prestavljeno (Mihelič)
4 benedik aleš pantar 6:4, 6:1
5 kokiri srpo 6:0, 6:0
6 m1sk0 roks123 prestavil (Kranjec)

2. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
7 jenno roks123 Prestavil (Udovič)
8 srpo m1sk0 2:6, 3:6
9 aleš pantar kokiri 0:6, 0:6
10 markc benedik Prestavil (Mlakar)
11 pevec pikc Dež
12 subicj aleks 3:6, 6:3, 9:11

3. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 aleks jenno prestavil (Udovič)
14 pikc subicj 6:2, 7:5
15 benedik pevec 4:6, 6:2, 10:8
16 kokiri markc 6:0, 6:1
17 m1sk0 aleš pantar 6:7, 3:6
18 roks123 srpo prestavil (Srpan)

4. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
19 jenno srpo Prestavil (Udovič)
20 aleš pantar roks123 Prestavil (Sterle)
21 markc m1sk0 4:6, 6:4, 5:10
22 pevec kokiri 0:6, 1:6
23 subicj benedik 2:6, 5:7
24 aleks pikc 2:6, 2:6

5. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 pikc jenno 6:2, 6:1
26 benedik aleks 2:6, 4:6
27 kokiri subicj prestavil (Mlakar)
28 m1sk0 pevec prestavil (Kranjec)
29 roks123 markc Prestavil (Mlakar)
30 srpo aleš pantar prestavil (Srpan)

6. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
31 jenno aleš pantar 6:0, 6:0
32 markc srpo 6:2, 7:6
33 pevec roks123 6:0, 6:1
34 subicj m1sk0 6:1, 6:2
35 aleks kokiri 7:5, 2:6, 6:10
36 pikc benedik 4:6, 0:6

7. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
37 benedik jenno prestavil (Udovič)
38 kokiri pikc prestavil (Mihelič)
39 m1sk0 aleks prestavil (Tomac)
40 roks123 subicj 5:7, 6:7
41 srpo pevec 2:6, 1:6
42 aleš pantar markc 7:5, 6:2

8. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
43 jenno markc
44 pevec aleš pantar
45 subicj srpo
46 aleks roks123
47 pikc m1sk0
48 benedik kokiri

9. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
49 kokiri jenno
50 m1sk0 benedik
51 roks123 pikc
52 srpo aleks
53 aleš pantar subicj
54 markc pevec

10. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
55 jenno pevec
56 subicj markc 6:2, 6:4 22.5.-16:00 (trava)
57 aleks aleš pantar
58 pikc srpo
59 benedik roks123
60 kokiri m1sk0

11. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
61 m1sk0 jenno
62 roks123 kokiri
63 srpo benedik
64 aleš pantar pikc
65 markc aleks
66 pevec subicj

B

1. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 john dow :) juve 7:6, 6:1
2 damjan draško 3:6, 2:6
3 aljazv mitjaf 2:6, 4:6
4 niksterle lukz 3:6, 6:4, 10:8
5 fedex jurc prestavil (Kandare)
6 pero71 pawle 6:1, 6:1

2. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
7 juve pawle prestavil (Juvančič)
8 jurc pero71 prestavil (Kandare)
9 lukz fedex 2:6, 1:6
10 mitjaf niksterle 6:0, 6:2
11 draško aljazv 6:3, 6:0
12 john dow :) damjan 6:2, 6:2

3. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 damjan juve Dež
14 aljazv john dow :) 6:7, 6:7 Dež
15 niksterle draško prestavil (Sterle)
16 fedex mitjaf 7:6, 6:2
17 pero71 lukz 6:4, 4:6, 10:5
18 pawle jurc 2:6, 1:6

4. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
19 juve jurc Prestavil (Kandare)
20 lukz pawle 6:2, 6:3
21 mitjaf pero71 6:2, 6:3
22 draško fedex 6:7, 4:6
23 john dow :) niksterle 6:2, 6:4
24 damjan aljazv Prestavil (Kebe)

5. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 aljazv juve 6:3, 4:6, 10:6
26 niksterle damjan 4:6, 3:6
27 fedex john dow :) 6:2, 6:4
28 pero71 draško 4:6, 1:6
29 pawle mitjaf 3:6, 2:6
30 jurc lukz 6:7, 6:4, 10:3

6. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
31 juve lukz 6:4, 3:6, 3:10
32 mitjaf jurc 6:1, 6:1
33 draško pawle 6:1, 6:2
34 john dow :) pero71 Dež
35 damjan fedex Dež
36 aljazv niksterle 7:6, 5:7, 8:10

7. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
37 niksterle juve prestavil (Sterle)
38 fedex aljazv 6:2, 6:1 10.7. petek 17:15 (pesek)
39 pero71 damjan prestavil (Zdovc)
40 pawle john dow :) prestavil (Čebulj)
41 jurc draško prestavil (Tomac)
42 lukz mitjaf prestavil (Furlani)

8. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
43 juve mitjaf
44 draško lukz 6:2, 6:2
45 john dow :) jurc
46 damjan pawle
47 aljazv pero71
48 niksterle fedex

9. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
49 fedex juve
50 pero71 niksterle
51 pawle aljazv
52 jurc damjan
53 lukz john dow :)
54 mitjaf draško

10. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
55 juve draško
56 john dow :) mitjaf
57 damjan lukz
58 aljazv jurc
59 niksterle pawle
60 fedex pero71

11. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
61 pero71 juve
62 pawle fedex
63 jurc niksterle
64 lukz aljazv
65 mitjaf damjan
66 draško john dow :)
Slika Igralec/ Igralka Mesto
aleks aleks Stari trg pri Ložu
benedik benedik Ribnica
aleš pantar aleš pantar Stari trg pri Ložu
aljazv aljazv Ribnica
kokiri kokiri Stari trg pri Ložu
damjan damjan Cerknica
draško draško Stari trg pri Ložu
fedex fedex Sodražica
jenno jenno Cerknica
jurc jurc Stari trg pri Ložu
subicj subicj Cerknica
lukz lukz Ljubljana
m1sk0 m1sk0 Cerknica
pikc pikc Sodražica
pevec pevec Beltinci
john dow :) john dow :) Stari trg pri Ložu
srpo srpo Ljubljana
mitjaf mitjaf Stari trg pri Ložu
pawle pawle Stari trg pri Ložu
niksterle niksterle Stari trg pri Ložu
pero71 pero71 Rakek
markc markc Stari trg pri Ložu
roks123 roks123 Stari trg pri Ložu
juve juve Stari trg pri Ložu
Opis:

Dve podlagi igrišč ter super družba.

Dokumenti:

Ključni podatki

Status:
V teku
Vrsta tekmovanja:
Singli absolutna kategorija
Regija:
Notranjsko-kraška
Prijave do:
18.05.2020
Začetek:
22.05.2020
Konec:
30.09.2020
2014-2020 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.