TK Portovald liga 2020

1. LIGA-TRIGLAV

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 toni toni 76 4 0 72 18   18 0 +18   36 0 +36   218 67 +151
2 tibor tibor 76 4 0 72 20   18 2 +16   36 6 +30   242 144 +98
3 profesor profesor 58 2 0 56 20   13 7 +6   28 19 +9   255 219 +36
4 andro andro 52 2 0 50 17   11 6 +5   24 14 +10   202 144 +58
5 žuho žuho 50 0 0 50 17   12 5 +7   25 14 +11   222 177 +45
6 darandol darandol 49 6 0 43 19   8 11 -3   20 26 -6   236 253 -17
7 kastelo kastelo 48 2 0 46 16   9 7 +2   23 16 +7   231 183 +48
8 pepi pepi 43 2 0 41 11   10 1 +9   20 2 +18   130 55 +75
9 rlavric rlavric 43 2 0 41 16   8 8 0   19 18 +1   183 191 -8
10 gavro gavro 39 4 0 35 13   7 6 +1   16 13 +3   151 141 +10
11 drago drago 33 4 0 29 17   3 14 -11   9 28 -19   136 217 -81
12 mate mate 31 0 0 31 11   6 5 +1   15 11 +4   139 117 +22
13 urx urx 31 0 0 31 14   6 8 -2   12 17 -5   108 140 -32
14 dona dona 30 0 0 30 15   5 10 -5   11 21 -10   118 167 -49
15 zde zde 27 4 0 23 11   4 7 -3   9 15 -6   101 131 -30
16 nole nole 25 4 0 21 12   3 9 -6   8 20 -12   122 162 -40
17 luto luto 23 2 0 21 7   5 2 +3   10 5 +5   85 53 +32
18 gordo79 gordo79 19 0 0 19 11   3 8 -5   7 18 -11   100 148 -48
19 igi igi 18 4 0 14 12   0 12 -12   2 24 -22   60 158 -98
20 blaz1002 blaz1002 15 0 0 15 9   2 7 -5   5 15 -10   93 120 -27
21 ambrož ambrož 14 0 0 14 11   1 10 -9   2 20 -18   49 128 -79
22 dusanp dusanp 12 0 0 12 10   1 9 -8   2 19 -17   54 128 -74
23 rokotenis rokotenis 9 0 0 9 3   2 1 +1   4 2 +2   31 23 +8

2. LIGA

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 zvone zvone 62 2 0 60 17   15 2 +13   30 6 +24   202 96 +106
2 asimonic asimonic 49 0 0 49 13   12 1 +11   24 2 +22   153 48 +105
3 mkralj mkralj 45 2 0 43 15   11 4 +7   22 13 +9   199 163 +36
4 fruc fruc 39 0 0 39 10   10 0 +10   20 1 +19   131 67 +64
5 djoker djoker 38 0 0 38 16   9 7 +2   18 17 +1   162 171 -9
6 ristov ristov 30 0 0 30 12   7 5 +2   16 15 +1   171 172 -1
7 maca mici maca mici 30 6 0 24 12   3 9 -6   9 18 -9   108 144 -36
8 prlek prlek 29 0 0 29 13   4 9 -5   12 18 -6   144 164 -20
9 lidija lidija 29 4 0 25 8   5 3 +2   12 6 +6   98 71 +27
10 romi romi 28 0 0 28 8   6 2 +4   14 4 +10   111 56 +55
11 mija mija 28 2 0 26 11   5 6 -1   12 14 -2   127 129 -2
12 jjanja jjanja 19 4 0 15 6   3 3 0   6 6 0   52 43 +9
13 koc koc 15 4 0 11 8   1 7 -6   3 15 -12   59 109 -50
14 lukagorsic lukagorsic 13 2 0 11 9   1 8 -7   2 17 -15   39 112 -73
15 mare kasta mare kasta 8 0 0 8 7   1 6 -5   3 12 -9   51 94 -43
16 jandrić jandrić 8 0 0 8 7   0 7 -7   1 14 -13   42 93 -51
17 bubakeramicarstvo bubakeramicarstvo 8 0 0 8 7   0 7 -7   1 14 -13   32 93 -61
18 nešo nešo 5 0 0 5 4   0 4 -4   1 8 -7   18 53 -35
19 mitjag mitjag 3 0 0 3 3   0 3 -3   0 6 -6   15 36 -21
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
13.09.2020
10:00
2. LIGA prlek
lukagorsic
6:0, 6:1
13.09.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV urx
gordo79
6:3, 6:1
13.09.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV kastelo
dusanp
6:3, 6:1
12.09.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV drago
ambrož
7:6, 6:3
10.09.2020
18:00
2. LIGA lidija
jandrić
6:1, 6:1
10.09.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV urx
žuho
6:4, 7:5
10.09.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV blaz1002
rlavric
6:4, 4:6, 10:7
09.09.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV rlavric
dona
6:2, 6:2
09.09.2020
16:00
2. LIGA asimonic
koc
6:0, 6:3
08.09.2020
17:00
2. LIGA prlek
lidija
5:7, 4:6
07.09.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
gordo79
6:1, 6:3
06.09.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV toni
urx
6:1, 6:2
06.09.2020
10:00
2. LIGA mija
mkralj
6:2, 6:7, 4:10
06.09.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV igi
gavro
2:6, 1:6
06.09.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV toni
gavro
7:6, 6:2
06.09.2020
10:00
2. LIGA maca mici
mkralj
6:3, 4:6, 9:11
06.09.2020
9:00
2. LIGA prlek
bubakeramicarstvo
7:6, 6:2
05.09.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV toni
žuho
6:3, 6:1
05.09.2020
10:00
2. LIGA maca mici
prlek
6:7, 1:6
04.09.2020
10:00
2. LIGA fruc
mija
6:3, 6:4
03.09.2020
20:00
2. LIGA djoker
mare kasta
6:1, 6:6, 7:10
03.09.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV žuho
blaz1002
6:4, 7:6
03.09.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV gavro
dona
6:7, 7:5, 5:10
02.09.2020
17:00
1. LIGA-TRIGLAV zde
rlavric
4:6, 7:5, 10:5
02.09.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV urx
darandol
6:4, 7:5
02.09.2020
10:00
2. LIGA bubakeramicarstvo
mija
1:6, 3:6
01.09.2020
17:00
1. LIGA-TRIGLAV zde
drago
6:0, 6:4
28.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
urx
6:1, 6:0
28.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV drago
dona
5:7, 3:6
28.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV darandol
gordo79
6:2, 2:6, 14:12
27.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
rlavric
6:1, 7:6
26.08.2020
20:00
1. LIGA-TRIGLAV urx
ambrož
6:1, 6:2
26.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV zde
toni
0:6, 1:6
25.08.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV žuho
zde
6:3, 6:3
24.08.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV pepi
gavro
7:5, 6:1
24.08.2020
10:00
2. LIGA mija
mare kasta
6:3, 4:6, 5:10
23.08.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV urx
igi
6:1, 6:2
23.08.2020
17:00
1. LIGA-TRIGLAV toni
blaz1002
6:2, 6:1
23.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV gordo79
blaz1002
6:7, 1:6
22.08.2020
19:00
1. LIGA-TRIGLAV nole
drago
7:6, 4:6, 10:6
21.08.2020
20:00
1. LIGA-TRIGLAV žuho
igi
6:0, 6:1
20.08.2020
19:00
1. LIGA-TRIGLAV kastelo
blaz1002
7:5, 6:3
19.08.2020
10:00
2. LIGA mija
djoker
1:6, 6:7
18.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV nole
gordo79
6:4, 4:6, 9:11
17.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV gavro
andro
6:4, 6:2
15.08.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV toni
dona
6:1, 6:1
14.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV mate
darandol
1:6, 6:2, 7:10
14.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV andro
rlavric
6:0, 7:5
12.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV andro
darandol
5:7, 6:0, 6:10
12.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
nole
6:4, 6:4
11.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV gordo79
žuho
1:6, 7:5, 10:5
11.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV dona
luto
1:6, 1:6
10.08.2020
21:00
1. LIGA-TRIGLAV žuho
mate
6:7, 6:4, 10:6
10.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
drago
6:2, 6:1
09.08.2020
19:00
1. LIGA-TRIGLAV pepi
rlavric
6:3, 6:0
09.08.2020
18:00
2. LIGA lidija
ristov
6:3, 6:1
08.08.2020
19:00
2. LIGA djoker
nešo
6:0, 6:0
08.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV profesor
pepi
3:6, 3:6
07.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV darandol
žuho
4:6, 3:6
07.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV kastelo
luto
7:5, 0:6, 8:10
07.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV igi
andro
0:6, 0:6
07.08.2020
10:00
2. LIGA fruc
maca mici
6:3, 6:0
06.08.2020
19:00
1. LIGA-TRIGLAV rlavric
ambrož
6:2, 6:3
02.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV urx
drago
6:3, 1:6, 10:6
02.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV drago
andro
1:6, 1:6
02.08.2020
8:00
2. LIGA lidija
maca mici
6:1, 6:1
01.08.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV profesor
andro
4:6, 6:4, 4:10
31.07.2020
19:00
1. LIGA-TRIGLAV rlavric
žuho
7:5, 6:1
30.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV kastelo
žuho
6:7, 6:2, 6:10
29.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV profesor
urx
6:1, 6:2
29.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV gavro
mate
4:6, 6:4, 5:10
28.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
luto
6:3, 7:6
28.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV profesor
ambrož
6:0, 6:1
28.07.2020
10:00
2. LIGA fruc
ristov
6:2, 6:7, 10:8
27.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
andro
6:0, 6:2
26.07.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV rlavric
drago
6:3, 3:6, 10:8
26.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
kastelo
3:6, 7:6, 12:10
26.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV gavro
gordo79
6:2, 6:1
26.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV urx
pepi
1:6, 2:6
26.07.2020
10:00
2. LIGA jandrić
fruc
3:6, 2:6
26.07.2020
10:00
2. LIGA lukagorsic
lidija
0:6, 1:6
26.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV nole
andro
4:6, 2:6
26.07.2020
10:00
2. LIGA lidija
djoker
6:4, 1:6, 10:12
25.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV mate
profesor
2:6, 5:7
24.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV nole
žuho
3:6, 1:6
23.07.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV rlavric
dusanp
6:4, 6:3
23.07.2020
10:00
2. LIGA fruc
mkralj
6:4, 6:2
23.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV žuho
drago
6:2, 6:1
23.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV igi
mate
1:6, 0:6
23.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV kastelo
dona
6:3, 6:1
23.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV darandol
luto
3:6, 2:6
23.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV luto
rokotenis
5:7, 2:6
23.07.2020
10:00
2. LIGA prlek
asimonic
0:6, 3:6
23.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV urx
andro
5:7, 2:6
23.07.2020
8:00
1. LIGA-TRIGLAV pepi
dusanp
6:1, 6:0
22.07.2020
17:00
1. LIGA-TRIGLAV rlavric
mate
4:6, 0:6
21.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV ambrož
žuho
0:6, 4:6
21.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV profesor
nole
6:3, 6:0
21.07.2020
10:00
2. LIGA romi
ristov
4:6, 6:2, 8:10
20.07.2020
20:00
1. LIGA-TRIGLAV rlavric
kastelo
1:6, 6:4, 6:10
20.07.2020
20:00
2. LIGA mitjag
mkralj
3:6, 2:6
20.07.2020
11:00
1. LIGA-TRIGLAV toni
tibor
6:0, 6:1
19.07.2020
17:00
2. LIGA asimonic
fruc
3:6, 5:7
19.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV profesor
rlavric
7:5, 6:3
19.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV rokotenis
mate
6:2, 6:2
19.07.2020
10:00
2. LIGA ristov
maca mici
6:3, 6:2
18.07.2020
10:00
2. LIGA djoker
lukagorsic
6:1, 6:4
18.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV dona
mate
1:6, 3:6
17.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV luto
profesor
6:1, 6:0
17.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV darandol
rlavric
3:6, 6:7
17.07.2020
10:00
2. LIGA prlek
jjanja
2:6, 1:6
16.07.2020
10:00
2. LIGA ristov
mkralj
7:6, 6:3
15.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV rlavric
urx
6:2, 6:3
15.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV mate
ambrož
6:0, 7:5
14.07.2020
10:00
2. LIGA zvone
jandrić
6:0, 6:2
14.07.2020
10:00
2. LIGA prlek
djoker
3:6, 2:6
14.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV profesor
dona
3:6, 6:2, 10:4
14.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV urx
mate
3:6, 2:6
14.07.2020
10:00
2. LIGA zvone
mitjag
6:3, 6:3
12.07.2020
10:00
2. LIGA djoker
jandrić
6:2, 6:3
12.07.2020
10:00
2. LIGA asimonic
maca mici
6:0, 6:2
12.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV profesor
gavro
4:6, 5:7
12.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV rlavric
igi
6:2, 1:6, 10:6
12.07.2020
10:00
2. LIGA zvone
bubakeramicarstvo
6:1, 6:0
11.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV dusanp
drago
4:6, 5:7
11.07.2020
10:00
2. LIGA ristov
prlek
6:7, 6:2, 11:9
10.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV ambrož
rokotenis
6:3, 6:3
10.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
igi
6:0, 6:2
10.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV blaz1002
luto
1:6, 3:6
10.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV žuho
profesor
4:6, 6:4, 10:6
09.07.2020
19:00
1. LIGA-TRIGLAV kastelo
gavro
6:1, 6:4
09.07.2020
10:00
2. LIGA ristov
djoker
4:6, 6:2, 10:5
09.07.2020
10:00
2. LIGA zvone
romi
1:6, 2:6
08.07.2020
20:00
2. LIGA zvone
koc
6:0, 6:1
08.07.2020
10:00
2. LIGA djoker
jjanja
0:6, 0:6
08.07.2020
10:00
2. LIGA mare kasta
asimonic
1:6, 0:6
08.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
ambrož
6:1, 6:3
08.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV igi
dona
2:6, 2:6
06.07.2020
20:00
1. LIGA-TRIGLAV toni
drago
6:0, 6:2
06.07.2020
10:00
2. LIGA maca mici
zvone
3:6, 0:6
05.07.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV toni
profesor
6:3, 6:2
05.07.2020
10:00
2. LIGA jandrić
ristov
6:4, 5:7, 8:10
05.07.2020
10:00
2. LIGA lidija
romi
0:6, 2:6
05.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV drago
gordo79
3:6, 2:6
04.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV toni
ambrož
6:0, 6:2
02.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV blaz1002
profesor
4:6, 4:6
01.07.2020
10:00
2. LIGA maca mici
koc
6:3, 4:6, 6:10
01.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV dona
darandol
6:3, 6:4
01.07.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV gordo79
profesor
3:6, 5:7
30.06.2020
18:00
2. LIGA asimonic
mkralj
7:5, 6:2
28.06.2020
10:00
2. LIGA asimonic
ristov
6:3, 6:2
28.06.2020
10:00
2. LIGA lidija
zvone
6:3, 4:6, 8:10
28.06.2020
10:00
2. LIGA koc
djoker
6:7, 2:6
28.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV toni
kastelo
6:4, 7:5
26.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV drago
kastelo
2:6, 1:6
26.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV gordo79
toni
3:6, 0:6
25.06.2020
19:00
2. LIGA zvone
mare kasta
6:0, 6:0
25.06.2020
10:00
2. LIGA maca mici
djoker
2:6, 6:2, 7:10
24.06.2020
10:00
2. LIGA asimonic
bubakeramicarstvo
6:1, 6:1
24.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
gavro
6:3, 6:3
23.06.2020
19:00
2. LIGA zvone
nešo
6:0, 6:0
23.06.2020
10:00
2. LIGA mitjag
fruc
0:6, 4:6
23.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
dona
6:4, 6:3
22.06.2020
10:00
2. LIGA ristov
nešo
1:6, 6:1, 10:7
22.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV pepi
toni
3:6, 4:6
21.06.2020
18:00
2. LIGA mkralj
zvone
0:6, 3:6
21.06.2020
18:00
2. LIGA fruc
djoker
6:2, 6:3
21.06.2020
16:00
1. LIGA-TRIGLAV profesor
drago
6:1, 6:3
21.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV gavro
dusanp
6:1, 6:1
21.06.2020
8:00
1. LIGA-TRIGLAV toni
igi
6:4, 6:2
20.06.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV igi
drago
4:6, 5:7
20.06.2020
16:00
1. LIGA-TRIGLAV nole
toni
1:6, 1:6
20.06.2020
10:00
2. LIGA asimonic
jjanja
6:1, 6:1
19.06.2020
16:00
2. LIGA mija
prlek
5:7, 6:3, 10:7
19.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV andro
ambrož
6:0, 6:1
19.06.2020
10:00
2. LIGA mkralj
nešo
6:3, 6:1
18.06.2020
16:00
1. LIGA-TRIGLAV profesor
kastelo
3:6, 6:4, 10:8
18.06.2020
16:00
2. LIGA zvone
ristov
6:2, 6:3
18.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV dona
andro
3:6, 1:6
18.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV dona
andro
3:6, 1:6
17.06.2020
10:00
2. LIGA prlek
mkralj
3:6, 7:6, 7:10
16.06.2020
10:00
2. LIGA mija
koc
6:3, 6:1
16.06.2020
10:00
2. LIGA fruc
prlek
6:3, 6:4
16.06.2020
10:00
2. LIGA jjanja
romi
4:6, 5:7
16.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV žuho
andro
4:6, 6:2, 10:7
14.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV gavro
drago
6:3, 6:3
14.06.2020
10:00
2. LIGA mija
ristov
6:4, 2:6, 10:6
14.06.2020
8:00
2. LIGA zvone
djoker
6:2, 6:3
13.06.2020
11:00
2. LIGA jandrić
asimonic
3:6, 2:6
13.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV andro
dusanp
6:1, 6:2
12.06.2020
10:00
2. LIGA maca mici
mare kasta
6:3, 6:3
12.06.2020
10:00
2. LIGA zvone
mija
6:3, 6:1
12.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV pepi
tibor
6:0, 6:2
10.06.2020
19:00
2. LIGA zvone
fruc
2:6, 3:6
10.06.2020
19:00
2. LIGA mkralj
koc
6:2, 7:5
10.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV darandol
profesor
4:6, 7:5, 5:10
08.06.2020
10:00
2. LIGA asimonic
mija
6:0, 6:3
07.06.2020
16:00
1. LIGA-TRIGLAV andro
gordo79
6:0, 6:0
07.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV pepi
zde
7:5, 6:2
07.06.2020
9:00
1. LIGA-TRIGLAV nole
kastelo
6:3, 0:6, 10:7
06.06.2020
19:00
2. LIGA djoker
romi
1:6, 2:6
06.06.2020
10:00
2. LIGA lukagorsic
koc
6:3, 3:6, 10:7
05.06.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV darandol
drago
6:3, 6:4
04.06.2020
19:00
2. LIGA prlek
zvone
5:7, 6:2, 4:10
04.06.2020
16:00
2. LIGA asimonic
lukagorsic
6:0, 6:0
04.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV zde
nole
6:4, 7:6
04.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV pepi
dona
6:1, 6:0
03.06.2020
17:00
1. LIGA-TRIGLAV darandol
igi
6:2, 6:1
03.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
zde
7:5, 6:1
02.06.2020
16:00
2. LIGA zvone
lukagorsic
6:1, 6:3
02.06.2020
10:00
2. LIGA jandrić
mkralj
1:6, 3:6
02.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV urx
dona
1:6, 1:6
02.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
blaz1002
2:6, 6:3, 13:11
02.06.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV toni
dusanp
6:1, 6:0
01.06.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV profesor
zde
6:7, 6:0, 11:9
01.06.2020
16:00
1. LIGA-TRIGLAV žuho
tibor
3:6, 5:7
31.05.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV darandol
tibor
2:6, 4:6
31.05.2020
17:00
2. LIGA mkralj
mare kasta
6:3, 6:3
31.05.2020
17:00
2. LIGA jjanja
lukagorsic
6:3, 6:0
31.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV pepi
nole
6:2, 6:3
30.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
profesor
6:0, 6:3
29.05.2020
17:00
1. LIGA-TRIGLAV kastelo
andro
7:5, 6:3
29.05.2020
16:00
2. LIGA bubakeramicarstvo
maca mici
2:6, 1:6
28.05.2020
18:00
1. LIGA-TRIGLAV dona
žuho
2:6, 5:7
28.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV darandol
dusanp
6:4, 4:6, 9:11
28.05.2020
10:00
2. LIGA mkralj
djoker
6:1, 6:0
27.05.2020
10:00
2. LIGA mija
lukagorsic
6:1, 6:0
25.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV nole
ambrož
6:3, 6:0
24.05.2020
10:00
2. LIGA bubakeramicarstvo
mkralj
1:6, 6:4, 7:10
24.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV darandol
blaz1002
7:5, 6:2
24.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV mate
andro
3:6, 6:2, 7:10
24.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV kastelo
pepi
6:7, 3:6
23.05.2020
18:00
2. LIGA djoker
asimonic
2:6, 0:6
23.05.2020
10:00
2. LIGA romi
koc
6:0, 6:1
23.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV profesor
igi
4:6, 6:4, 10:4
23.05.2020
10:00
2. LIGA lukagorsic
maca mici
3:6, 2:6
23.05.2020
10:00
2. LIGA zvone
jjanja
6:2, 6:3
23.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV andro
toni
4:6, 2:6
23.05.2020
10:00
2. LIGA prlek
mare kasta
6:2, 6:0
23.05.2020
10:00
2. LIGA bubakeramicarstvo
romi
0:6, 0:6
22.05.2020
15:00
1. LIGA-TRIGLAV tibor
dusanp
6:0, 6:2
22.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV nole
darandol
2:6, 6:3, 8:10
19.05.2020
10:00
2. LIGA romi
mkralj
6:2, 5:7, 9:11
18.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV zde
dusanp
6:2, 6:2
17.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV darandol
gavro
6:2, 5:7, 9:11
17.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV darandol
toni
2:6, 0:6
17.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV kastelo
zde
6:2, 6:2
17.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV kastelo
darandol
2:6, 6:2, 10:3
17.05.2020
10:00
1. LIGA-TRIGLAV zde
darandol
2:6, 1:6

1. LIGA-TRIGLAV

1. LIGA-TRIGLAV Ambrož Pušnik Andrej Globevnik Andrej Grmovšek Blaž Grdina Darko Andolšek Drago Gavranovič Dušan Pavlič Goran Došlić Igor Danev Jože Gorišek Jure Košir Marjan Kastelic Matej Udovič Matija Golob Milan Pleško Rok Tomšič Roman Lavrič Tibor Kovačič Toni Turk Uroš Lubej Vlado Gavranovič Zdene Ban Žiga Novak
Ambrož Pušnik 0:6, 4:6 0:6, 1:6 6:7, 3:6 0:6, 5:7 0:6, 1:6 6:3, 6:3 2:6, 3:6 1:6, 3:6 0:6, 2:6 1:6, 2:6 3:6, 0:6
Andrej Globevnik 6:0, 6:4 4:6, 6:2, 10:7 6:4, 7:6 6:4, 6:3 6:2, 6:1 6:1, 5:7, 5:10 6:0, 6:1 7:6, 2:6, 10:6 6:7, 6:4, 10:6 4:6, 6:4, 10:6 6:2, 7:5 5:7, 1:6 3:6, 5:7 3:6, 1:6 4:6, 5:7 6:3, 6:3 6:3, 6:1
Andrej Grmovšek 6:0, 6:1 6:4, 2:6, 7:10 5:7, 6:0, 6:10 6:1, 6:1 6:1, 6:2 6:0, 6:0 6:0, 6:0 5:7, 3:6 6:3, 2:6, 10:7 6:4, 4:6, 10:4 6:3, 6:1 6:0, 7:5 0:6, 2:6 4:6, 2:6 7:5, 6:2 4:6, 2:6 6:4, 6:2
Blaž Grdina 4:6, 6:7 5:7, 2:6 7:6, 6:1 1:6, 3:6 5:7, 3:6 4:6, 4:6 6:4, 4:6, 10:7 6:2, 3:6, 11:13 2:6, 1:6
Darko Andolšek 4:6, 3:6 7:5, 0:6, 10:6 7:5, 6:2 6:3, 6:4 6:4, 4:6, 9:11 6:2, 2:6, 14:12 6:2, 6:1 3:6, 2:6 6:2, 2:6, 3:10 6:1, 2:6, 10:7 4:6, 7:5, 5:10 3:6, 4:6 3:6, 6:7 2:6, 4:6 2:6, 0:6 4:6, 5:7 6:2, 5:7, 9:11 6:2, 6:1 6:2, 3:6, 10:8
Drago Gavranovič 7:6, 6:3 2:6, 1:6 1:6, 1:6 3:6, 4:6 6:4, 7:5 3:6, 2:6 6:4, 7:5 2:6, 1:6 1:6, 3:6 5:7, 3:6 3:6, 6:3, 8:10 2:6, 1:6 0:6, 2:6 3:6, 6:1, 6:10 3:6, 3:6 0:6, 4:6 6:7, 6:4, 6:10
Dušan Pavlič 1:6, 2:6 4:6, 6:4, 11:9 4:6, 5:7 1:6, 0:6 3:6, 1:6 4:6, 3:6 0:6, 2:6 1:6, 0:6 1:6, 1:6 2:6, 2:6
Goran Došlić 1:6, 7:5, 10:5 0:6, 0:6 6:7, 1:6 2:6, 6:2, 12:14 6:3, 6:2 3:6, 5:7 1:6, 3:6 3:6, 0:6 3:6, 1:6 2:6, 1:6 4:6, 6:4, 11:9
Igor Danev 0:6, 1:6 0:6, 0:6 2:6, 1:6 4:6, 5:7 1:6, 0:6 6:4, 4:6, 4:10 2:6, 2:6 2:6, 6:1, 6:10 0:6, 2:6 4:6, 2:6 1:6, 2:6 2:6, 1:6
Jože Gorišek 6:1, 6:0 7:6, 6:3 6:3, 6:3 6:1, 6:0 6:3, 6:0 6:0, 6:2 3:6, 4:6 6:1, 6:2 7:5, 6:1 7:5, 6:2 6:2, 6:3
Jure Košir 6:1, 6:3 6:3, 6:2 5:7, 6:0, 10:8 6:1, 6:0 6:1, 6:1 5:7, 2:6 3:6, 6:7
Marjan Kastelic 6:7, 6:2, 6:10 7:5, 6:3 7:5, 6:3 2:6, 6:2, 10:3 6:2, 6:1 6:3, 6:1 6:7, 3:6 7:5, 0:6, 8:10 6:3, 4:6, 8:10 6:3, 6:1 6:1, 4:6, 10:6 6:3, 6:7, 10:12 4:6, 5:7 6:1, 6:4 6:2, 6:2 3:6, 6:0, 7:10
Matej Udovič 6:0, 7:5 7:6, 4:6, 6:10 3:6, 6:2, 7:10 1:6, 6:2, 7:10 6:1, 6:0 2:6, 5:7 6:1, 6:3 2:6, 2:6 6:4, 6:0 6:3, 6:2 6:4, 4:6, 10:5
Matija Golob 6:0, 6:1 6:4, 4:6, 6:10 4:6, 6:4, 4:10 6:4, 6:4 6:4, 5:7, 10:5 6:1, 6:3 6:3, 7:5 4:6, 6:4, 10:4 3:6, 3:6 1:6, 0:6 3:6, 6:4, 10:8 6:2, 7:5 3:6, 6:2, 10:4 7:5, 6:3 0:6, 3:6 3:6, 2:6 6:1, 6:2 4:6, 5:7 6:7, 6:0, 11:9 6:3, 6:0
Milan Pleško 2:6, 5:7 3:6, 1:6 6:3, 6:4 7:5, 6:3 6:2, 6:2 1:6, 0:6 1:6, 1:6 3:6, 1:6 1:6, 3:6 6:3, 2:6, 4:10 2:6, 2:6 4:6, 3:6 1:6, 1:6 6:1, 6:1 7:6, 5:7, 10:5
Rok Tomšič 3:6, 3:6 7:5, 6:2 6:2, 6:2
Roman Lavrič 6:2, 6:3 7:5, 6:1 0:6, 5:7 4:6, 6:4, 7:10 6:3, 7:6 6:3, 3:6, 10:8 6:4, 6:3 6:2, 1:6, 10:6 3:6, 0:6 1:6, 6:4, 6:10 4:6, 0:6 5:7, 3:6 6:2, 6:2 1:6, 6:7 6:2, 6:3 6:4, 5:7, 5:10
Tibor Kovačič 6:1, 6:3 6:3, 7:5 6:0, 6:2 2:6, 6:3, 13:11 6:2, 6:4 6:2, 6:1 6:0, 6:2 6:1, 6:3 6:0, 6:2 0:6, 2:6 6:3, 7:6 3:6, 7:6, 12:10 6:0, 6:3 6:4, 6:3 6:1, 7:6 0:6, 1:6 6:1, 6:0 6:3, 6:3 7:5, 6:1 6:4, 6:4
Toni Turk 6:0, 6:2 6:3, 6:1 6:4, 6:2 6:2, 6:1 6:2, 6:0 6:0, 6:2 6:1, 6:0 6:3, 6:0 6:4, 6:2 6:3, 6:4 6:4, 7:5 6:3, 6:2 6:1, 6:1 6:0, 6:1 6:1, 6:2 7:6, 6:2 6:0, 6:1 6:1, 6:1
Uroš Lubej 6:1, 6:2 6:4, 7:5 5:7, 2:6 6:4, 7:5 6:3, 1:6, 10:6 6:3, 6:1 6:1, 6:2 1:6, 2:6 3:6, 2:6 1:6, 2:6 1:6, 1:6 2:6, 3:6 1:6, 0:6 1:6, 2:6
Vlado Gavranovič 6:4, 6:2 2:6, 7:5, 11:9 6:3, 6:3 6:1, 6:1 6:2, 6:1 6:2, 6:1 5:7, 1:6 1:6, 4:6 4:6, 6:4, 5:10 6:4, 7:5 6:7, 7:5, 5:10 3:6, 3:6 6:7, 2:6
Zdene Ban 3:6, 3:6 2:6, 1:6 6:0, 6:4 6:2, 6:2 5:7, 2:6 2:6, 2:6 7:6, 0:6, 9:11 4:6, 7:5, 10:5 5:7, 1:6 0:6, 1:6 6:4, 7:6
Žiga Novak 6:3, 6:0 3:6, 1:6 4:6, 2:6 2:6, 6:3, 8:10 7:6, 4:6, 10:6 6:4, 4:6, 9:11 2:6, 3:6 6:3, 0:6, 10:7 3:6, 0:6 4:6, 4:6 1:6, 1:6 4:6, 6:7

2. LIGA

2. LIGA Aleš Rajh Amel Ribanović Andrej Simonič Goran Bubnjić Janja Jedlovčnik Jože Kocjančič Lidija Urh Luka Goršič Marko Kastelic Marko Kralj Matjaz Lekse Mia Zupanc Mitja Grubar Nebojsa Jandric Nikola Jandrić Roman Kastrevc Tatjana Sitar Trajce Ristov Zvonko Rangus
Aleš Rajh 3:6, 2:6 0:6, 3:6 7:6, 6:2 2:6, 1:6 5:7, 4:6 6:0, 6:1 6:2, 6:0 3:6, 7:6, 7:10 3:6, 4:6 7:5, 3:6, 7:10 7:6, 6:1 7:6, 2:6, 9:11 5:7, 6:2, 4:10
Amel Ribanović 6:3, 6:2 2:6, 0:6 0:6, 0:6 7:6, 6:2 4:6, 6:1, 12:10 6:1, 6:4 6:1, 6:6, 7:10 1:6, 0:6 2:6, 3:6 6:1, 7:6 6:0, 6:0 6:2, 6:3 1:6, 2:6 6:2, 2:6, 10:7 6:4, 2:6, 5:10 2:6, 3:6
Andrej Simonič 6:0, 6:3 6:2, 6:0 6:1, 6:1 6:1, 6:1 6:0, 6:3 6:0, 6:0 6:1, 6:0 7:5, 6:2 3:6, 5:7 6:0, 6:3 6:3, 6:2 6:0, 6:2 6:3, 6:2
Goran Bubnjić 6:7, 2:6 1:6, 1:6 1:6, 6:4, 7:10 1:6, 3:6 0:6, 0:6 2:6, 1:6 1:6, 0:6
Janja Jedlovčnik 6:2, 6:1 6:0, 6:0 1:6, 1:6 6:3, 6:0 4:6, 5:7 2:6, 3:6
Jože Kocjančič 6:7, 2:6 0:6, 3:6 3:6, 6:3, 7:10 2:6, 5:7 3:6, 1:6 0:6, 1:6 3:6, 6:4, 10:6 0:6, 1:6
Lidija Urh 7:5, 6:4 6:4, 1:6, 10:12 6:0, 6:1 6:1, 6:1 0:6, 2:6 6:1, 6:1 6:3, 6:1 6:3, 4:6, 8:10
Luka Goršič 0:6, 1:6 1:6, 4:6 0:6, 0:6 3:6, 0:6 6:3, 3:6, 10:7 0:6, 1:6 1:6, 0:6 3:6, 2:6 1:6, 3:6
Marko Kastelic 2:6, 0:6 1:6, 6:6, 10:7 1:6, 0:6 3:6, 3:6 3:6, 6:4, 10:5 3:6, 3:6 0:6, 0:6
Marko Kralj 6:3, 6:7, 10:7 6:1, 6:0 5:7, 2:6 6:1, 4:6, 10:7 6:2, 7:5 6:3, 6:3 4:6, 2:6 2:6, 7:6, 10:4 6:3, 6:2 6:3, 6:1 6:1, 6:3 2:6, 7:5, 11:9 3:6, 6:4, 11:9 6:7, 3:6 0:6, 3:6
Matjaz Lekse 6:3, 6:4 6:2, 6:3 6:3, 7:5 6:4, 6:2 6:3, 6:4 6:0, 6:4 6:3, 6:2 6:3, 6:0 6:2, 6:7, 10:8 6:2, 6:3
Mia Zupanc 5:7, 6:3, 10:7 1:6, 6:7 0:6, 3:6 6:1, 6:3 6:3, 6:1 6:1, 6:0 6:3, 4:6, 5:10 6:2, 6:7, 4:10 3:6, 4:6 6:4, 2:6, 10:6 3:6, 1:6
Mitja Grubar 3:6, 2:6 0:6, 4:6 3:6, 3:6
Nebojsa Jandric 0:6, 0:6 3:6, 1:6 6:1, 1:6, 7:10 0:6, 0:6
Nikola Jandrić 2:6, 3:6 3:6, 2:6 1:6, 1:6 1:6, 3:6 3:6, 2:6 6:4, 5:7, 8:10 0:6, 2:6
Roman Kastrevc 6:1, 6:2 6:0, 6:0 6:4, 7:5 6:0, 6:1 6:0, 6:2 6:2, 5:7, 9:11 4:6, 6:2, 8:10 6:1, 6:2
Tatjana Sitar 6:7, 1:6 2:6, 6:2, 7:10 0:6, 2:6 6:2, 6:1 6:3, 4:6, 6:10 1:6, 1:6 6:3, 6:2 6:3, 6:3 6:3, 4:6, 9:11 3:6, 0:6 3:6, 2:6 3:6, 0:6
Trajce Ristov 6:7, 6:2, 11:9 4:6, 6:2, 10:5 3:6, 2:6 3:6, 1:6 7:6, 6:3 2:6, 7:6, 8:10 4:6, 6:2, 6:10 1:6, 6:1, 10:7 4:6, 7:5, 10:8 6:4, 2:6, 10:8 6:3, 6:2 2:6, 3:6
Zvonko Rangus 7:5, 2:6, 10:4 6:2, 6:3 6:1, 6:0 6:2, 6:3 6:0, 6:1 3:6, 6:4, 10:8 6:1, 6:3 6:0, 6:0 6:0, 6:3 2:6, 3:6 6:3, 6:1 6:3, 6:3 6:0, 6:0 6:0, 6:2 1:6, 2:6 6:3, 6:0 6:2, 6:3

1. LIGA-TRIGLAV

1. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 luto toni
2 urx dona 1:6, 1:6
3 žuho dusanp
4 rokotenis zde
5 blaz1002 ambrož
6 drago nole 6:7, 6:4, 6:10
7 darandol profesor 4:6, 7:5, 5:10
8 gavro mate 4:6, 6:4, 5:10
9 pepi rlavric 6:3, 6:0
10 tibor andro 6:0, 6:2
11 gordo79 igi

2. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
12 andro gordo79 6:0, 6:0
13 rlavric tibor 1:6, 6:7
14 mate pepi
15 profesor gavro 4:6, 5:7
16 nole darandol 2:6, 6:3, 8:10
17 ambrož drago 6:7, 3:6
18 zde blaz1002
19 dusanp rokotenis
20 dona žuho 2:6, 5:7
21 toni urx 6:1, 6:2
22 kastelo luto 7:5, 0:6, 8:10

3. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
23 urx kastelo
24 žuho toni 3:6, 1:6
25 rokotenis dona
26 blaz1002 dusanp
27 drago zde 0:6, 4:6
28 darandol ambrož
29 gavro nole
30 pepi profesor 6:3, 6:3
31 tibor mate
32 gordo79 rlavric
33 igi andro 0:6, 0:6

4. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
34 rlavric igi 6:2, 1:6, 10:6
35 mate gordo79
36 profesor tibor 0:6, 3:6
37 nole pepi 2:6, 3:6
38 ambrož gavro
39 zde darandol 2:6, 1:6
40 dusanp drago 4:6, 5:7
41 dona blaz1002
42 toni rokotenis
43 kastelo žuho 6:7, 6:2, 6:10
44 luto urx

5. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
45 žuho luto
46 rokotenis kastelo
47 blaz1002 toni 2:6, 1:6
48 drago dona 5:7, 3:6
49 darandol dusanp 6:4, 4:6, 9:11
50 gavro zde
51 pepi ambrož
52 tibor nole 6:4, 6:4
53 gordo79 profesor 3:6, 5:7
54 igi mate 1:6, 0:6
55 andro rlavric 6:0, 7:5

6. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
56 mate andro 3:6, 6:2, 7:10
57 profesor igi 4:6, 6:4, 10:4
58 nole gordo79 6:4, 4:6, 9:11
59 ambrož tibor 1:6, 3:6
60 zde pepi 5:7, 2:6
61 dusanp gavro 1:6, 1:6
62 dona darandol 6:3, 6:4
63 toni drago 6:0, 6:2
64 kastelo blaz1002 7:5, 6:3
65 luto rokotenis 5:7, 2:6
66 urx žuho 6:4, 7:5

7. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
67 rokotenis urx
68 blaz1002 luto 1:6, 3:6
69 drago kastelo 2:6, 1:6
70 darandol toni 2:6, 0:6
71 gavro dona 6:7, 7:5, 5:10
72 pepi dusanp 6:1, 6:0
73 tibor zde 7:5, 6:1
74 gordo79 ambrož
75 igi nole
76 andro profesor 6:4, 4:6, 10:4
77 rlavric mate 4:6, 0:6

8. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
78 profesor rlavric 7:5, 6:3
79 nole andro 4:6, 2:6
80 ambrož igi
81 zde gordo79
82 dusanp tibor 0:6, 2:6
83 dona pepi 1:6, 0:6
84 toni gavro 7:6, 6:2
85 kastelo darandol 2:6, 6:2, 10:3
86 luto drago
87 urx blaz1002
88 žuho rokotenis

9. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
89 blaz1002 žuho 4:6, 6:7
90 drago urx 3:6, 6:1, 6:10
91 darandol luto 3:6, 2:6
92 gavro kastelo 1:6, 4:6
93 pepi toni 3:6, 4:6
94 tibor dona 6:4, 6:3
95 gordo79 dusanp
96 igi zde
97 andro ambrož 6:0, 6:1
98 rlavric nole
99 mate profesor 2:6, 5:7

10. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
100 nole mate
101 ambrož rlavric 2:6, 3:6
102 zde andro
103 dusanp igi
104 dona gordo79
105 toni tibor 6:0, 6:1
106 kastelo pepi 6:7, 3:6
107 luto gavro
108 urx darandol 6:4, 7:5
109 žuho drago 6:2, 6:1
110 rokotenis blaz1002

11. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
111 drago rokotenis
112 darandol žuho 4:6, 3:6
113 gavro urx
114 pepi luto
115 tibor kastelo 3:6, 7:6, 12:10
116 gordo79 toni 3:6, 0:6
117 igi dona 2:6, 2:6
118 andro dusanp 6:1, 6:2
119 rlavric zde 6:4, 5:7, 5:10
120 mate ambrož 6:0, 7:5
121 profesor nole 6:3, 6:0

12. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
122 ambrož profesor 0:6, 1:6
123 zde mate
124 dusanp rlavric 4:6, 3:6
125 dona andro 3:6, 1:6
126 toni igi 6:4, 6:2
127 kastelo gordo79
128 luto tibor 3:6, 6:7
129 urx pepi 1:6, 2:6
130 žuho gavro
131 rokotenis darandol
132 blaz1002 drago

13. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
133 darandol blaz1002 7:5, 6:2
134 gavro rokotenis
135 pepi žuho
136 tibor urx 6:1, 6:0
137 gordo79 luto
138 igi kastelo
139 andro toni 4:6, 2:6
140 rlavric dona 6:2, 6:2
141 mate dusanp
142 profesor zde 6:7, 6:0, 11:9
143 nole ambrož 6:3, 6:0

14. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
144 zde nole 6:4, 7:6
145 dusanp profesor Čaka na potrditev
146 dona mate 1:6, 3:6
147 toni rlavric
148 kastelo andro 7:5, 6:3
149 luto igi
150 urx gordo79 6:3, 6:1
151 žuho tibor 3:6, 5:7
152 rokotenis pepi
153 blaz1002 gavro
154 drago darandol 3:6, 4:6

15. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
155 gavro drago 6:3, 6:3
156 pepi blaz1002
157 tibor rokotenis
158 gordo79 žuho 1:6, 7:5, 10:5
159 igi urx 1:6, 2:6
160 andro luto
161 rlavric kastelo 1:6, 6:4, 6:10
162 mate toni
163 profesor dona 3:6, 6:2, 10:4
164 nole dusanp
165 ambrož zde

16. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
166 dusanp ambrož
167 dona nole
168 toni profesor 6:3, 6:2
169 kastelo mate
170 luto rlavric
171 urx andro 5:7, 2:6
172 žuho igi 6:0, 6:1
173 rokotenis gordo79
174 blaz1002 tibor 6:2, 3:6, 11:13
175 drago pepi
176 darandol gavro 6:2, 5:7, 9:11

17. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
177 pepi darandol
178 tibor drago 6:2, 6:1
179 gordo79 blaz1002 6:7, 1:6
180 igi rokotenis
181 andro žuho 6:4, 2:6, 7:10
182 rlavric urx 6:2, 6:3
183 mate luto
184 profesor kastelo 3:6, 6:4, 10:8
185 nole toni 1:6, 1:6
186 ambrož dona
187 zde dusanp 6:2, 6:2

18. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
188 dona zde
189 toni ambrož 6:0, 6:2
190 kastelo nole 3:6, 6:0, 7:10
191 luto profesor 6:1, 6:0
192 urx mate 3:6, 2:6
193 žuho rlavric 5:7, 1:6
194 rokotenis andro
195 blaz1002 igi
196 drago gordo79 3:6, 2:6
197 darandol tibor 2:6, 4:6
198 gavro pepi 5:7, 1:6

19. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
199 tibor gavro 6:3, 6:3
200 gordo79 darandol 2:6, 6:2, 12:14
201 igi drago 4:6, 5:7
202 andro blaz1002
203 rlavric rokotenis
204 mate žuho 7:6, 4:6, 6:10
205 profesor urx 6:1, 6:2
206 nole luto
207 ambrož kastelo
208 zde toni 0:6, 1:6
209 dusanp dona

20. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
210 toni dusanp 6:1, 6:0
211 kastelo zde 6:2, 6:2
212 luto ambrož
213 urx nole
214 žuho profesor 4:6, 6:4, 10:6
215 rokotenis mate 6:2, 6:2
216 blaz1002 rlavric 6:4, 4:6, 10:7
217 drago andro 1:6, 1:6
218 darandol igi 6:2, 6:1
219 gavro gordo79 6:2, 6:1
220 pepi tibor 6:0, 6:2

21. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
221 gordo79 pepi
222 igi gavro 2:6, 1:6
223 andro darandol 5:7, 6:0, 6:10
224 rlavric drago 6:3, 3:6, 10:8
225 mate blaz1002
226 profesor rokotenis
227 nole žuho 3:6, 1:6
228 ambrož urx 1:6, 2:6
229 zde luto
230 dusanp kastelo 3:6, 1:6
231 dona toni 1:6, 1:6

22. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
232 kastelo dona 6:3, 6:1
233 luto dusanp
234 urx zde
235 žuho ambrož 6:0, 6:4
236 rokotenis nole
237 blaz1002 profesor 4:6, 4:6
238 drago mate
239 darandol rlavric 3:6, 6:7
240 gavro andro 6:4, 6:2
241 pepi igi
242 tibor gordo79 6:1, 6:3

23. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
243 igi tibor 0:6, 2:6
244 andro pepi
245 rlavric gavro
246 mate darandol 1:6, 6:2, 7:10
247 profesor drago 6:1, 6:3
248 nole blaz1002
249 ambrož rokotenis 6:3, 6:3
250 zde žuho 3:6, 3:6
251 dusanp urx
252 dona luto 1:6, 1:6
253 toni kastelo 6:4, 7:5

2. LIGA

1. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 maca mici mkralj 6:3, 4:6, 9:11
2 zvone jandrić 6:0, 6:2
3 ristov koc
4 nešo jjanja
5 fruc prlek 6:3, 6:4
6 djoker bubakeramicarstvo
7 lukagorsic mitjag
8 lidija romi 0:6, 2:6
9 mija mare kasta 6:3, 4:6, 5:10

2. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
10 romi mija
11 mitjag lidija
12 bubakeramicarstvo lukagorsic
13 prlek djoker 3:6, 2:6
14 jjanja fruc
15 koc nešo
16 jandrić ristov 6:4, 5:7, 8:10
17 mkralj zvone 0:6, 3:6
18 asimonic maca mici 6:0, 6:2

3. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
19 zvone asimonic
20 ristov mkralj 7:6, 6:3
21 nešo jandrić
22 fruc koc
23 djoker jjanja 0:6, 0:6
24 lukagorsic prlek 0:6, 1:6
25 lidija bubakeramicarstvo
26 mija mitjag
27 mare kasta romi

4. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
28 mitjag mare kasta
29 bubakeramicarstvo mija 1:6, 3:6
30 prlek lidija 5:7, 4:6
31 jjanja lukagorsic 6:3, 6:0
32 koc djoker 6:7, 2:6
33 jandrić fruc 3:6, 2:6
34 mkralj nešo 6:3, 6:1
35 asimonic ristov 6:3, 6:2
36 maca mici zvone 3:6, 0:6

5. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
37 ristov maca mici 6:3, 6:2
38 nešo asimonic
39 fruc mkralj 6:4, 6:2
40 djoker jandrić 6:2, 6:3
41 lukagorsic koc 6:3, 3:6, 10:7
42 lidija jjanja
43 mija prlek 5:7, 6:3, 10:7
44 mare kasta bubakeramicarstvo
45 romi mitjag

6. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
46 bubakeramicarstvo romi 0:6, 0:6
47 prlek mare kasta 6:2, 6:0
48 jjanja mija
49 koc lidija
50 jandrić lukagorsic
51 mkralj djoker 6:1, 6:0
52 asimonic fruc 3:6, 5:7
53 maca mici nešo
54 zvone ristov 6:2, 6:3

7. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
55 nešo zvone 0:6, 0:6
56 fruc maca mici 6:3, 6:0
57 djoker asimonic 2:6, 0:6
58 lukagorsic mkralj
59 lidija jandrić 6:1, 6:1
60 mija koc 6:3, 6:1
61 mare kasta jjanja
62 romi prlek
63 mitjag bubakeramicarstvo

8. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
64 prlek mitjag
65 jjanja romi 4:6, 5:7
66 koc mare kasta
67 jandrić mija
68 mkralj lidija
69 asimonic lukagorsic 6:0, 6:0
70 maca mici djoker 2:6, 6:2, 7:10
71 zvone fruc 2:6, 3:6
72 ristov nešo 1:6, 6:1, 10:7

9. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
73 fruc ristov 6:2, 6:7, 10:8
74 djoker zvone 2:6, 3:6
75 lukagorsic maca mici 3:6, 2:6
76 lidija asimonic
77 mija mkralj 6:2, 6:7, 4:10
78 mare kasta jandrić
79 romi koc 6:0, 6:1
80 mitjag jjanja
81 bubakeramicarstvo prlek 6:7, 2:6

10. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
82 jjanja bubakeramicarstvo
83 koc mitjag
84 jandrić romi
85 mkralj mare kasta 6:3, 6:3
86 asimonic mija 6:0, 6:3
87 maca mici lidija 1:6, 1:6
88 zvone lukagorsic 6:1, 6:3
89 ristov djoker 4:6, 6:2, 10:5
90 nešo fruc

11. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
91 djoker nešo 6:0, 6:0
92 lukagorsic ristov
93 lidija zvone 6:3, 4:6, 8:10
94 mija maca mici
95 mare kasta asimonic 1:6, 0:6
96 romi mkralj 6:2, 5:7, 9:11
97 mitjag jandrić
98 bubakeramicarstvo koc
99 prlek jjanja 2:6, 1:6

12. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
100 koc prlek
101 jandrić bubakeramicarstvo
102 mkralj mitjag 6:3, 6:2
103 asimonic romi
104 maca mici mare kasta 6:3, 6:3
105 zvone mija 6:3, 6:1
106 ristov lidija 3:6, 1:6
107 nešo lukagorsic
108 fruc djoker 6:2, 6:3

13. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
109 lukagorsic fruc
110 lidija nešo
111 mija ristov 6:4, 2:6, 10:6
112 mare kasta zvone 0:6, 0:6
113 romi maca mici
114 mitjag asimonic
115 bubakeramicarstvo mkralj 1:6, 6:4, 7:10
116 prlek jandrić
117 jjanja koc

14. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
118 jandrić jjanja
119 mkralj prlek 6:3, 6:7, 10:7
120 asimonic bubakeramicarstvo 6:1, 6:1
121 maca mici mitjag
122 zvone romi 1:6, 2:6
123 ristov mare kasta
124 nešo mija
125 fruc lidija
126 djoker lukagorsic 6:1, 6:4

15. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
127 lidija djoker 6:4, 1:6, 10:12
128 mija fruc 3:6, 4:6
129 mare kasta nešo
130 romi ristov 4:6, 6:2, 8:10
131 mitjag zvone 3:6, 3:6
132 bubakeramicarstvo maca mici 2:6, 1:6
133 prlek asimonic 0:6, 3:6
134 jjanja mkralj
135 koc jandrić

16. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
136 mkralj koc 6:2, 7:5
137 asimonic jjanja 6:1, 6:1
138 maca mici prlek 6:7, 1:6
139 zvone bubakeramicarstvo 6:1, 6:0
140 ristov mitjag
141 nešo romi
142 fruc mare kasta
143 djoker mija 6:1, 7:6
144 lukagorsic lidija 0:6, 1:6

17. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
145 mija lukagorsic 6:1, 6:0
146 mare kasta djoker 1:6, 6:6, 10:7
147 romi fruc
148 mitjag nešo
149 bubakeramicarstvo ristov
150 prlek zvone 5:7, 6:2, 4:10
151 jjanja maca mici
152 koc asimonic 0:6, 3:6
153 jandrić mkralj 1:6, 3:6

18. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
154 asimonic jandrić 6:3, 6:2
155 maca mici koc 6:3, 4:6, 6:10
156 zvone jjanja 6:2, 6:3
157 ristov prlek 6:7, 6:2, 11:9
158 nešo bubakeramicarstvo
159 fruc mitjag 6:0, 6:4
160 djoker romi 1:6, 2:6
161 lukagorsic mare kasta
162 lidija mija

19. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
163 mare kasta lidija
164 romi lukagorsic
165 mitjag djoker
166 bubakeramicarstvo fruc
167 prlek nešo
168 jjanja ristov
169 koc zvone 0:6, 1:6
170 jandrić maca mici
171 mkralj asimonic 5:7, 2:6
Slika Igralec/ Igralka Mesto
prlek prlek Novo mesto
ambrož ambrož Novo mesto
djoker djoker Novo mesto
žuho žuho Novo mesto
andro andro Tržišče
asimonic asimonic Novo mesto
blaz1002 blaz1002 Novo mesto
darandol darandol Novo mesto
drago drago Novo mesto
dusanp dusanp Novo mesto
bubakeramicarstvo bubakeramicarstvo Novo mesto
gordo79 gordo79 Straža
igi igi Novo mesto
jjanja jjanja Novo mesto
pepi pepi Šentjernej
koc koc Novo mesto
luto luto Novo mesto
lidija lidija Novo mesto
lukagorsic lukagorsic Straža
kastelo kastelo Novo mesto
mare kasta mare kasta Novo mesto
mkralj mkralj Novo mesto
mate mate Brusnice
profesor profesor Šentjernej
fruc fruc Novo mesto
mija mija Novo mesto
dona dona Novo mesto
mitjag mitjag Novo mesto
nešo nešo Novo mesto
jandrić jandrić Novo mesto
rokotenis rokotenis Novo mesto
romi romi Novo mesto
rlavric rlavric Straža
maca mici maca mici Novo mesto
tibor tibor Novo mesto
toni toni Novo mesto
ristov ristov Novo mesto
urx urx Novo mesto
gavro gavro Novo mesto
zde zde Novo mesto
nole nole Stopiče
zvone zvone Novo mesto
Opis:

Vabimo vas, da sodelujete v najbolj kvalitetnem teniškem tekmovanju na Dolenjskem. Za dodatne informacije pokličite na telefonsko številko 041 557 857 (Jiri).

Dokumenti:

Ključni podatki

Status:
V teku
Vrsta tekmovanja:
Singli absolutna kategorija
Regija:
Jugovzhodna Slovenija
Prijave do:
09.05.2020
Začetek:
11.05.2020
Konec:
30.09.2020
2014-2020 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.