Notranjska liga 2020

1. liga

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 razbijač razbijač 33 12   11 1 +10   23 3 +20   158 62 +96
2 kokiri kokiri 30 12   10 2 +8   21 5 +16   152 71 +81
3 v0811 v0811 29 12   11 1 +10   22 6 +16   181 110 +71
4 fedex fedex 29 12   9 3 +6   20 6 +14   150 97 +53
5 subicj subicj 25 12   8 4 +4   18 9 +9   140 124 +16
6 aleks aleks 23 12   8 4 +4   16 9 +7   127 92 +35
7 draško draško 18 12   6 6 0   13 13 0   133 123 +10
8 pipo pipo 16 12   5 7 -2   11 14 -3   103 118 -15
9 fireslam fireslam 11 12   4 8 -4   8 17 -9   89 135 -46
10 damjan damjan 7 12   3 9 -6   6 20 -14   89 137 -48
11 m1sk0 m1sk0 7 12   1 11 -10   6 22 -16   100 166 -66
12 underground underground 6 12   2 10 -8   5 21 -16   83 151 -68
13 zimc zimc 0 12   0 12 -12   0 24 -24   25 144 -119
14 jenno jenno 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
15 iner iner 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
12.09.2020
10:00
1. liga damjan
zimc
6:0, 6:0
11.09.2020
10:00
1. liga kokiri
subicj
6:0, 6:0
11.09.2020
10:00
1. liga kokiri
zimc
6:0, 6:0
09.09.2020
18:00
1. liga underground
damjan
6:4, 1:6, 7:10
09.09.2020
18:00
1. liga draško
underground
6:3, 6:4
09.09.2020
18:00
1. liga m1sk0
subicj
7:5, 3:6, 7:10
07.09.2020
18:00
1. liga fedex
fireslam
6:0, 6:4
05.09.2020
10:00
1. liga kokiri
pipo
6:3, 6:3
03.09.2020
10:00
1. liga kokiri
draško
6:1, 6:1
02.09.2020
18:00
1. liga m1sk0
damjan
6:3, 4:6, 3:10
29.08.2020
17:00
1. liga razbijač
v0811
3:6, 6:4, 8:10
29.08.2020
10:00
1. liga fireslam
m1sk0
3:6, 6:4, 10:6
26.08.2020
18:00
1. liga draško
damjan
6:0, 6:3
26.08.2020
10:00
1. liga aleks
underground
6:1, 6:1
25.08.2020
18:00
1. liga fedex
m1sk0
6:2, 6:1
25.08.2020
10:00
1. liga fireslam
underground
7:6, 7:5
22.08.2020
17:00
1. liga razbijač
m1sk0
6:1, 6:1
21.08.2020
10:00
1. liga fireslam
kokiri
0:6, 0:6
19.08.2020
18:00
1. liga m1sk0
draško
2:6, 1:6
19.08.2020
10:00
1. liga aleks
damjan
6:1, 6:2
18.08.2020
18:00
1. liga fedex
subicj
6:2, 7:5
15.08.2020
17:00
1. liga fedex
draško
7:6, 7:6
15.08.2020
10:00
1. liga underground
zimc
6:4, 6:0
11.08.2020
10:00
1. liga fireslam
v0811
5:7, 5:7
09.08.2020
10:00
1. liga underground
m1sk0
3:6, 6:3, 10:8
08.08.2020
16:00
1. liga fedex
pipo
6:2, 6:1
08.08.2020
10:00
1. liga razbijač
damjan
6:3, 6:2
05.08.2020
10:00
1. liga subicj
fireslam
6:2, 6:0
01.08.2020
18:00
1. liga draško
pipo
6:4, 3:6, 10:7
01.08.2020
10:00
1. liga aleks
fireslam
6:1, 6:3
01.08.2020
10:00
1. liga subicj
underground
6:3, 6:4
29.07.2020
10:00
1. liga fireslam
razbijač
0:6, 2:6
25.07.2020
10:00
1. liga v0811
fedex
6:3, 4:6, 10:7
25.07.2020
10:00
1. liga kokiri
fedex
6:2, 6:7, 10:7
23.07.2020
10:00
1. liga aleks
v0811
3:6, 4:6
19.07.2020
18:00
1. liga draško
v0811
7:6, 4:6, 9:11
18.07.2020
16:00
1. liga pipo
fireslam
6:3, 6:3
18.07.2020
10:00
1. liga subicj
damjan
6:2, 6:2
18.07.2020
10:00
1. liga kokiri
underground
6:0, 6:1
15.07.2020
10:00
1. liga kokiri
v0811
7:6, 6:4
11.07.2020
16:00
1. liga fedex
damjan
6:0, 6:0
11.07.2020
10:00
1. liga razbijač
pipo
6:0, 6:1
08.07.2020
18:00
1. liga fedex
zimc
6:0, 6:1
08.07.2020
10:00
1. liga kokiri
m1sk0
6:2, 6:1
04.07.2020
19:00
1. liga fedex
underground
6:2, 6:3
04.07.2020
18:00
1. liga m1sk0
v0811
1:6, 2:6
04.07.2020
10:00
1. liga kokiri
damjan
6:0, 6:2
04.07.2020
10:00
1. liga fireslam
zimc
6:1, 6:0
04.07.2020
10:00
1. liga aleks
pipo
6:2, 6:3
01.07.2020
16:00
1. liga underground
razbijač
0:6, 0:6
01.07.2020
10:00
1. liga aleks
zimc
6:0, 6:2
27.06.2020
17:00
1. liga pipo
m1sk0
6:3, 6:1
27.06.2020
10:00
1. liga v0811
subicj
6:2, 6:7, 10:8
24.06.2020
10:00
1. liga razbijač
aleks
6:1, 6:0
21.06.2020
10:00
1. liga v0811
damjan
6:0, 6:2
20.06.2020
10:00
1. liga zimc
razbijač
0:6, 0:6
14.06.2020
10:00
1. liga subicj
zimc
6:3, 6:3
13.06.2020
10:00
1. liga aleks
draško
6:4, 7:5
13.06.2020
10:00
1. liga pipo
zimc
6:0, 6:3
06.06.2020
19:00
1. liga pipo
v0811
4:6, 0:6
06.06.2020
17:00
1. liga fireslam
damjan
6:4, 7:5
06.06.2020
10:00
1. liga razbijač
draško
6:3, 6:1
06.06.2020
10:00
1. liga aleks
subicj
4:6, 4:6
30.05.2020
16:00
1. liga draško
fireslam
6:2, 6:1
30.05.2020
16:00
1. liga fedex
aleks
6:4, 6:4
30.05.2020
10:00
1. liga subicj
razbijač
5:7, 6:3, 0:10
30.05.2020
10:00
1. liga pipo
damjan
6:4, 7:6
26.05.2020
18:00
1. liga m1sk0
zimc
6:2, 6:2
24.05.2020
10:00
1. liga razbijač
fedex
6:4, 6:3
23.05.2020
17:00
1. liga draško
zimc
6:3, 6:1
23.05.2020
16:00
1. liga v0811
underground
6:0, 6:1
23.05.2020
10:00
1. liga subicj
pipo
6:2, 6:4
23.05.2020
10:00
1. liga aleks
kokiri
2:6, 6:2, 10:4
16.05.2020
19:00
1. liga pipo
underground
6:3, 6:1
16.05.2020
16:00
1. liga v0811
zimc
6:0, 6:0
16.05.2020
10:00
1. liga razbijač
kokiri
7:6, 6:3
16.05.2020
10:00
1. liga subicj
draško
6:4, 6:3
16.05.2020
10:00
1. liga aleks
m1sk0
6:4, 6:3

1. liga

1. liga Aleks Tomac Andrej Klančar Bojan Španić Borut Mlakar Damjan Kebe Dejan Vrtar Domen Petan Dražen Tomac Gasper Mihelic Jaka Drobnič Janez Trilobit Jure Subic Martin Kranjec Primož Knaus Žiga Ivanetič
Aleks Tomac 6:0, 6:2 6:1, 6:1 2:6, 6:2, 10:4 6:1, 6:2 3:6, 4:6 6:1, 6:3 6:4, 7:5 4:6, 4:6 1:6, 0:6 4:6, 4:6 6:4, 6:3 6:2, 6:3
Andrej Klančar 0:6, 2:6 4:6, 0:6 0:6, 0:6 0:6, 0:6 0:6, 0:6 1:6, 0:6 3:6, 1:6 0:6, 1:6 0:6, 0:6 3:6, 3:6 2:6, 2:6 0:6, 3:6
Bojan Španić 1:6, 1:6 6:4, 6:0 0:6, 1:6 6:4, 1:6, 7:10 0:6, 1:6 6:7, 5:7 3:6, 4:6 2:6, 3:6 0:6, 0:6 3:6, 4:6 3:6, 6:3, 10:8 3:6, 1:6
Borut Mlakar 6:2, 2:6, 4:10 6:0, 6:0 6:0, 6:1 6:0, 6:2 7:6, 6:4 6:0, 6:0 6:1, 6:1 6:2, 6:7, 10:7 6:7, 3:6 6:0, 6:0 6:2, 6:1 6:3, 6:3
Damjan Kebe 1:6, 2:6 6:0, 6:0 4:6, 6:1, 10:7 0:6, 2:6 0:6, 2:6 4:6, 5:7 0:6, 3:6 0:6, 0:6 3:6, 2:6 2:6, 2:6 3:6, 6:4, 10:3 4:6, 6:7
Dejan Vrtar 6:3, 6:4 6:0, 6:0 6:0, 6:1 6:7, 4:6 6:0, 6:2 7:5, 7:5 6:7, 6:4, 11:9 6:3, 4:6, 10:7 6:3, 4:6, 10:8 6:2, 6:7, 10:8 6:1, 6:2 6:4, 6:0
Domen Petan 1:6, 3:6 6:1, 6:0 7:6, 7:5 0:6, 0:6 6:4, 7:5 5:7, 5:7 2:6, 1:6 0:6, 4:6 0:6, 2:6 2:6, 0:6 3:6, 6:4, 10:6 3:6, 3:6
Dražen Tomac 4:6, 5:7 6:3, 6:1 6:3, 6:4 1:6, 1:6 6:0, 6:3 7:6, 4:6, 9:11 6:2, 6:1 6:7, 6:7 3:6, 1:6 4:6, 3:6 6:2, 6:1 6:4, 3:6, 10:7
Gasper Mihelic 6:4, 6:4 6:0, 6:1 6:2, 6:3 2:6, 7:6, 7:10 6:0, 6:0 3:6, 6:4, 7:10 6:0, 6:4 7:6, 7:6 4:6, 3:6 6:2, 7:5 6:2, 6:1 6:2, 6:1
Jaka Drobnič 6:1, 6:0 6:0, 6:0 6:0, 6:0 7:6, 6:3 6:3, 6:2 3:6, 6:4, 8:10 6:0, 6:2 6:3, 6:1 6:4, 6:3 7:5, 3:6, 10:0 6:1, 6:1 6:0, 6:1
Janez Trilobit
Jure Subic 6:4, 6:4 6:3, 6:3 6:3, 6:4 0:6, 0:6 6:2, 6:2 2:6, 7:6, 8:10 6:2, 6:0 6:4, 6:3 2:6, 5:7 5:7, 6:3, 0:10 5:7, 6:3, 10:7 6:2, 6:4
Martin Kranjec 4:6, 3:6 6:2, 6:2 6:3, 3:6, 8:10 2:6, 1:6 6:3, 4:6, 3:10 1:6, 2:6 6:3, 4:6, 6:10 2:6, 1:6 2:6, 1:6 1:6, 1:6 7:5, 3:6, 7:10 3:6, 1:6
Primož Knaus 2:6, 3:6 6:0, 6:3 6:3, 6:1 3:6, 3:6 6:4, 7:6 4:6, 0:6 6:3, 6:3 4:6, 6:3, 7:10 2:6, 1:6 0:6, 1:6 2:6, 4:6 6:3, 6:1
Žiga Ivanetič

1. liga

1. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 underground jenno Prestavljeno (Janez Udovič)
2 damjan iner Sobota, 16. maj 2020 ob 17.30 uri. Igrišče št. 2
3 v0811 zimc 6:0, 6:0 Sobota, 16. maj 2020 ob 16.00 uri. Igrišče št. 2
4 m1sk0 aleks 4:6, 3:6 Sobota, 16. maj 2020 ob 14.30 uri. Igrišče št. 1
5 kokiri razbijač 6:7, 3:6 Sobota, 16. maj 2020 ob 16.00 uri. Igrišče št. 1
6 fedex fireslam 6:0, 6:4 Prestavljeno (Domen Petan)
7 subicj draško 6:4, 6:3 Sobota, 16. maj 2020 ob 14.30 uri. Igrišče št. 2

2. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
8 fireslam subicj 2:6, 0:6 Prestavljeno (Domen Petan)
9 razbijač fedex 6:4, 6:3 Sobota, 23. maj 2020 ob 16.00 uri. Igrišče št. 1
10 aleks kokiri 2:6, 6:2, 10:4 Sobota, 23. maj 2020 ob 17.30 uri. Igrišče št. 1
11 zimc m1sk0 2:6, 2:6 Prestavljeno (Martin Kranjec)
12 iner v0811 Prestavljeno (Žiga Ivanetič)
13 jenno damjan Prestavljeno (Janez Udovič)
14 pipo underground 6:3, 6:1 Sobota, 16. maj 2020 ob 19.00 uri. Igrišče št. 1

3. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
15 damjan pipo 4:6, 6:7
16 v0811 jenno Prestavljeno (Janez Udovič)
17 m1sk0 iner
18 kokiri zimc 6:0, 6:0 Prestavljeno (Borut Mlakar)
19 fedex aleks 6:4, 6:4
20 subicj razbijač 5:7, 6:3, 0:10
21 draško fireslam 6:2, 6:1

4. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
22 razbijač draško 6:3, 6:1
23 aleks subicj 4:6, 4:6
24 zimc fedex 0:6, 1:6 Prestavljeno (Andrej Klančar)
25 iner kokiri
26 jenno m1sk0 Prestavljeno (Janez Udovič)
27 pipo v0811 4:6, 0:6
28 underground damjan 6:4, 1:6, 7:10 Prestavljeno (Bojan Španić)

5. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
29 v0811 underground 6:0, 6:1 Sobota, 23. maj 2020 ob 16.00 uri. Igrišče št. 2
30 m1sk0 pipo 3:6, 1:6 Prestavljeno (Martin Kranjec)
31 kokiri jenno Prestavljeno (Janez Udovič)
32 fedex iner
33 subicj zimc 6:3, 6:3
34 draško aleks 4:6, 5:7
35 fireslam razbijač 0:6, 2:6 Prestavljeno (Domen Petan)

6. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
36 aleks fireslam 6:1, 6:3 Prestavljeno (Aleks Tomac)
37 zimc draško 3:6, 1:6 Sobota, 23. maj 2020 ob 17.30 uri. Igrišče št. 2
38 iner subicj
39 jenno fedex
40 pipo kokiri 3:6, 3:6 Prestavljeno (Borut Mlakar)
41 underground m1sk0 3:6, 6:3, 10:8 Prestavljeno (Martin Kranjec)
42 damjan v0811 0:6, 2:6

7. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
43 m1sk0 damjan 6:3, 4:6, 3:10
44 kokiri underground 6:0, 6:1
45 fedex pipo 6:2, 6:1
46 subicj jenno
47 draško iner
48 fireslam zimc 6:1, 6:0
49 razbijač aleks 6:1, 6:0

8. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
50 zimc razbijač 0:6, 0:6
51 iner fireslam
52 jenno draško
53 pipo subicj 2:6, 4:6 Sobota, 23. maj 2020 ob 19.00 uri. Igrišče št. 1
54 underground fedex 2:6, 3:6
55 damjan kokiri 0:6, 2:6
56 v0811 m1sk0 6:1, 6:2

9. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
57 kokiri v0811 7:6, 6:4
58 fedex damjan 6:0, 6:0
59 subicj underground 6:3, 6:4
60 draško pipo 6:4, 3:6, 10:7
61 fireslam jenno
62 razbijač iner
63 aleks zimc 6:0, 6:2

10. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
64 iner aleks
65 jenno razbijač
66 pipo fireslam 6:3, 6:3
67 underground draško 3:6, 4:6
68 damjan subicj 2:6, 2:6
69 v0811 fedex 6:3, 4:6, 10:7
70 m1sk0 kokiri 2:6, 1:6

11. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
71 fedex m1sk0 6:2, 6:1
72 subicj v0811 2:6, 7:6, 8:10
73 draško damjan 6:0, 6:3
74 fireslam underground 7:6, 7:5
75 razbijač pipo 6:0, 6:1
76 aleks jenno
77 zimc iner

12. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
78 jenno zimc
79 pipo aleks 2:6, 3:6
80 underground razbijač 0:6, 0:6
81 damjan fireslam 4:6, 5:7
82 v0811 draško 6:7, 6:4, 11:9
83 m1sk0 subicj 7:5, 3:6, 7:10
84 kokiri fedex 6:2, 6:7, 10:7

13. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
85 subicj kokiri 0:6, 0:6
86 draško m1sk0 6:2, 6:1
87 fireslam v0811 5:7, 5:7
88 razbijač damjan 6:3, 6:2
89 aleks underground 6:1, 6:1
90 zimc pipo 0:6, 3:6
91 iner jenno

14. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
92 pipo iner
93 underground zimc 6:4, 6:0
94 damjan aleks 1:6, 2:6
95 v0811 razbijač 6:3, 4:6, 10:8
96 m1sk0 fireslam 6:3, 4:6, 6:10
97 kokiri draško 6:1, 6:1
98 fedex subicj 6:2, 7:5

15. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
99 draško fedex 6:7, 6:7
100 fireslam kokiri 0:6, 0:6
101 razbijač m1sk0 6:1, 6:1
102 aleks v0811 3:6, 4:6
103 zimc damjan 0:6, 0:6
104 iner underground
105 jenno pipo
Slika Igralec/ Igralka Mesto
aleks aleks Stari trg pri Ložu
zimc zimc Cerknica
underground underground Cerknica
kokiri kokiri Stari trg pri Ložu
damjan damjan Cerknica
v0811 v0811 Stari trg pri Ložu
fireslam fireslam Cerknica
draško draško Stari trg pri Ložu
fedex fedex Sodražica
razbijač razbijač Cerknica
jenno jenno Cerknica
subicj subicj Cerknica
m1sk0 m1sk0 Cerknica
pipo pipo Cerknica
iner iner Begunje pri Cerknici
Opis:

Liga se igra na umetni travnati podlagi na igriščih Brunarice pri Sončku v Begunjah pri Cerknici. Več o samo poteku lige si lahko preberete v pravilniku.

Vsi dvoboji se igrajo pod geslom #NajZmagaTenis

Se vidimo na igriščih! ;-)

Dokumenti:

Ključni podatki

Status:
Zaključeno
Vrsta tekmovanja:
Singli absolutna kategorija
Regija:
Notranjsko-kraška
Prijave do:
12.05.2020
Začetek:
16.05.2020
Konec:
12.09.2020
2014-2020 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.