TK Mengeš DV Mix liga 2020

A Skupina

# Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 dule / bojča 9 3   3 0 +3   6 0 +6   38 25 +13
2 toda / rp 5 2   2 0 +2   4 1 +3   26 18 +8
3 pipi / nm 4 3   1 2 -1   3 4 -1   30 30 0
4 gogy-massther / vr 0 1   0 1 -1   0 2 -2   10 13 -3
5 brane socak / liza25 0 3   0 3 -3   0 6 -6   19 37 -18
6 medo / mh 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0

B Skupina

# Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 sabina / tomaž k. 6 4   2 2 0   6 6 0   54 65 -11
2 andrejp / olgi 5 2   2 0 +2   4 1 +3   27 10 +17
3 brgo / nina m 2 1   1 0 +1   2 1 +1   18 15 +3
4 krech / romana 1 1   0 1 -1   1 2 -1   18 17 +1
5 nat / lanfalenti 1 2   0 2 -2   1 4 -3   15 25 -10
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
24.07.2020
10:00
A Skupina gogy-massther / vr
dule / bojča
4:6, 6:7
10.07.2020
10:00
B Skupina brgo / nina m
sabina / tomaž k.
6:3, 5:7, 7:5
10.07.2020
10:00
A Skupina dule / bojča
pipi / nm
6:4, 6:2
10.07.2020
10:00
A Skupina pipi / nm
brane socak / liza25
6:3, 6:1
16.06.2020
10:00
A Skupina brane socak / liza25
dule / bojča
5:7, 4:6
16.06.2020
10:00
B Skupina andrejp / olgi
nat / lanfalenti
6:1, 6:0
12.06.2020
10:00
A Skupina toda / rp
pipi / nm
6:1, 1:6, 7:5
03.06.2020
10:00
B Skupina sabina / tomaž k.
andrejp / olgi
6:3, 2:6, 1:6
03.06.2020
10:00
B Skupina nat / lanfalenti
sabina / tomaž k.
3:6, 6:0, 5:7
26.05.2020
10:00
B Skupina sabina / tomaž k.
krech / romana
3:6, 7:6, 7:6
21.05.2020
10:00
A Skupina toda / rp
brane socak / liza25
6:2, 6:4

A Skupina

1. krog - 17.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
1 toda / rp brane socak / liza25 6:2, 6:4
2 pipi / nm medo / mh
3 gogy-massther / vr dule / bojča 4:6, 6:7

2. krog - 24.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
4 brane socak / liza25 dule / bojča 5:7, 4:6
5 medo / mh gogy-massther / vr
6 toda / rp pipi / nm 6:1, 1:6, 7:5

3. krog - 31.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
7 pipi / nm brane socak / liza25 6:3, 6:1
8 gogy-massther / vr toda / rp
9 dule / bojča medo / mh

4. krog - 07.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
10 brane socak / liza25 medo / mh
11 toda / rp dule / bojča
12 pipi / nm gogy-massther / vr

5. krog - 14.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
13 gogy-massther / vr brane socak / liza25
14 dule / bojča pipi / nm 6:4, 6:2
15 medo / mh toda / rp

B Skupina

1. krog - 17.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
1 sabina / tomaž k. krech / romana 3:6, 7:6, 7:6
2 andrejp / olgi brgo / nina m

2. krog - 24.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
3 krech / romana andrejp / olgi
4 nat / lanfalenti sabina / tomaž k. 3:6, 6:0, 5:7

3. krog - 31.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
5 andrejp / olgi nat / lanfalenti 6:1, 6:0
6 brgo / nina m krech / romana

4. krog - 07.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
7 nat / lanfalenti brgo / nina m
8 sabina / tomaž k. andrejp / olgi 6:3, 2:6, 1:6

5. krog - 14.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
9 brgo / nina m sabina / tomaž k. 6:3, 5:7, 7:5
10 krech / romana nat / lanfalenti
Opis:

Dokumenti:

Ključni podatki

Status:
V teku
Vrsta tekmovanja:
Debli mešano
Regija:
Osrednjeslovenska
Prijave do:
08.05.2020
Začetek:
11.05.2020
Konec:
15.09.2020
2014-2020 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.