TK Mengeš DV M liga 2020

1. LIGA Skupina A

# Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 andrejp / nejc 14 5   5 0 +5   10 1 +9   66 35 +31
2 simon_b / pipi 9 5   3 2 +1   6 4 +2   47 48 -1
3 marucelja / kunej 7 5   3 2 +1   6 6 0   61 59 +2
4 dare / stric 4 3   1 2 -1   3 4 -1   33 35 -2
5 župa / medo 1 3   0 3 -3   1 6 -5   30 43 -13
6 v / igor 1 3   0 3 -3   1 6 -5   24 41 -17

1. Liga Skupina B

# Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 joe jump / tstarcic 12 4   4 0 +4   8 0 +8   49 19 +30
2 282828 / izidorgrošelj 8 4   3 1 +2   6 3 +3   48 32 +16
3 skoky9 / skokz 4 4   1 3 -2   4 7 -3   47 55 -8
4 zefnk / jaka 4 4   1 3 -2   3 6 -3   28 46 -18
5 ičo / falko 2 4   1 3 -2   2 7 -5   31 51 -20

1.Liga Skupina C

# Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 gogy-massther / včn 11 5   4 1 +3   8 3 +5   56 39 +17
2 dule / mladenj 11 5   4 1 +3   8 3 +5   55 46 +9
3 brgo / brane socak 10 5   3 2 +1   8 5 +3   69 45 +24
4 bojan mirič / fux 6 4   2 2 0   5 5 0   45 50 -5
5 brez / matjaz1 1 3   0 3 -3   1 6 -5   23 40 -17
6 krech / sebo 0 4   0 4 -4   0 8 -8   20 48 -28

2. Liga

# Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 hansi / ričko 9 3   3 0 +3   6 0 +6   37 16 +21
2 jreven / blazl 8 4   3 1 +2   6 3 +3   45 31 +14
3 duzo / razpotnik 7 4   2 2 0   5 4 +1   43 44 -1
4 albin / aleš vuga 3 3   1 2 -1   2 4 -2   27 30 -3
5 slapar / muflon 0 4   0 4 -4   0 8 -8   17 48 -31
6 gogy-massther / gapy 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0

SUPER LIGA

# Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 brgo / tadej smole 15 7   4 3 +1   11 6 +5   93 78 +15
2 domen / ičo 13 7   5 2 +3   11 7 +4   98 83 +15
3 andrejp / tstarcic 13 7   4 3 +1   10 7 +3   85 70 +15
4 avrhovnik / medo 12 6   5 1 +4   10 5 +5   75 56 +19
5 hrenko / zefnk 10 7   4 3 +1   9 9 0   88 87 +1
6 dule / tomaž k. 7 6   2 4 -2   6 9 -3   69 77 -8
7 skoky9 / 282828 7 7   2 5 -3   6 11 -5   77 94 -17
8 kunej / pipi 4 7   1 6 -5   3 12 -9   44 84 -40
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
09.09.2020
10:00
1. Liga Skupina B 282828 / izidorgrošelj
zefnk / jaka
6:0, 6:0
08.09.2020
10:00
SUPER LIGA brgo / tadej smole
andrejp / tstarcic
6:3, 5:7, 1:6
08.09.2020
10:00
SUPER LIGA kunej / pipi
domen / ičo
1:6, 4:6
08.09.2020
10:00
1.Liga Skupina C dule / mladenj
brgo / brane socak
0:6, 0:6
07.09.2020
10:00
1. LIGA Skupina A dare / stric
marucelja / kunej
7:5, 4:6, 2:6
07.09.2020
10:00
1. LIGA Skupina A marucelja / kunej
andrejp / nejc
5:7, 2:6
06.09.2020
10:00
1.Liga Skupina C brez / matjaz1
gogy-massther / včn
4:6, 0:6
06.09.2020
10:00
SUPER LIGA skoky9 / 282828
domen / ičo
2:6, 6:4, 5:7
06.09.2020
10:00
1.Liga Skupina C bojan mirič / fux
krech / sebo
6:2, 6:3
04.09.2020
10:00
1.Liga Skupina C dule / mladenj
krech / sebo
6:3, 6:4
02.09.2020
10:00
1. LIGA Skupina A dare / stric
simon_b / pipi
6:3, 6:2
01.09.2020
10:00
SUPER LIGA andrejp / tstarcic
kunej / pipi
6:0, 6:1
27.08.2020
10:00
1.Liga Skupina C bojan mirič / fux
dule / mladenj
4:6, 7:6, 2:6
19.08.2020
10:00
SUPER LIGA andrejp / tstarcic
domen / ičo
4:6, 7:5, 2:6
18.08.2020
10:00
SUPER LIGA domen / ičo
brgo / tadej smole
6:7, 5:7
17.08.2020
10:00
SUPER LIGA domen / ičo
dule / tomaž k.
1:6, 6:3, 6:4
16.08.2020
10:00
1. LIGA Skupina A andrejp / nejc
župa / medo
6:4, 6:4
11.08.2020
10:00
1. LIGA Skupina A dare / stric
andrejp / nejc
3:6, 5:7
11.08.2020
10:00
SUPER LIGA hrenko / zefnk
skoky9 / 282828
6:7, 6:2, 6:4
29.07.2020
10:00
SUPER LIGA avrhovnik / medo
hrenko / zefnk
6:3, 4:6, 6:0
24.07.2020
10:00
SUPER LIGA dule / tomaž k.
skoky9 / 282828
3:6, 6:3, 4:6
20.07.2020
10:00
2. Liga albin / aleš vuga
slapar / muflon
6:3, 6:1
19.07.2020
10:00
2. Liga albin / aleš vuga
duzo / razpotnik
6:7, 5:7
18.07.2020
10:00
SUPER LIGA kunej / pipi
dule / tomaž k.
4:6, 4:6
18.07.2020
10:00
2. Liga jreven / blazl
slapar / muflon
6:2, 6:2
17.07.2020
10:00
2. Liga duzo / razpotnik
slapar / muflon
6:2, 6:2
16.07.2020
10:00
1.Liga Skupina C gogy-massther / včn
bojan mirič / fux
6:4, 6:2
15.07.2020
10:00
2. Liga duzo / razpotnik
jreven / blazl
6:4, 4:6, 1:6
15.07.2020
10:00
SUPER LIGA avrhovnik / medo
kunej / pipi
6:1, 6:0
10.07.2020
10:00
SUPER LIGA domen / ičo
hrenko / zefnk
7:5, 7:5
08.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina A simon_b / pipi
v / igor
7:6, 6:3
03.07.2020
10:00
1. Liga Skupina B zefnk / jaka
ičo / falko
6:3, 6:3
03.07.2020
10:00
2. Liga jreven / blazl
albin / aleš vuga
6:2, 6:2
02.07.2020
10:00
SUPER LIGA brgo / tadej smole
hrenko / zefnk
6:4, 7:5
02.07.2020
10:00
SUPER LIGA domen / ičo
avrhovnik / medo
3:6, 6:2, 5:7
02.07.2020
10:00
1. Liga Skupina B 282828 / izidorgrošelj
joe jump / tstarcic
2:6, 6:7
02.07.2020
10:00
1. Liga Skupina B joe jump / tstarcic
zefnk / jaka
6:1, 6:4
02.07.2020
10:00
1. Liga Skupina B skoky9 / skokz
282828 / izidorgrošelj
4:6, 6:4, 3:6
27.06.2020
10:00
SUPER LIGA brgo / tadej smole
avrhovnik / medo
3:6, 6:2, 5:7
16.06.2020
10:00
2. Liga hansi / ričko
duzo / razpotnik
7:6, 6:0
16.06.2020
10:00
SUPER LIGA skoky9 / 282828
brgo / tadej smole
5:7, 2:6
12.06.2020
10:00
1.Liga Skupina C gogy-massther / včn
dule / mladenj
2:6, 3:6
10.06.2020
10:00
SUPER LIGA skoky9 / 282828
avrhovnik / medo
5:7, 1:6
10.06.2020
10:00
SUPER LIGA hrenko / zefnk
andrejp / tstarcic
6:4, 4:6, 6:3
04.06.2020
10:00
SUPER LIGA andrejp / tstarcic
dule / tomaž k.
7:5, 6:3
03.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina A simon_b / pipi
marucelja / kunej
6:3, 6:4
03.06.2020
10:00
2. Liga slapar / muflon
hansi / ričko
4:6, 1:6
03.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina A marucelja / kunej
župa / medo
6:7, 6:3, 6:4
30.05.2020
10:00
1. Liga Skupina B ičo / falko
282828 / izidorgrošelj
4:6, 2:6
30.05.2020
10:00
1.Liga Skupina C brgo / brane socak
bojan mirič / fux
6:1, 3:6, 6:7
30.05.2020
10:00
SUPER LIGA hrenko / zefnk
kunej / pipi
6:2, 1:6, 6:3
27.05.2020
10:00
SUPER LIGA andrejp / tstarcic
skoky9 / 282828
4:6, 2:6
27.05.2020
10:00
1.Liga Skupina C krech / sebo
gogy-massther / včn
0:6, 2:6
27.05.2020
10:00
SUPER LIGA kunej / pipi
brgo / tadej smole
1:6, 3:6
26.05.2020
10:00
1.Liga Skupina C brgo / brane socak
brez / matjaz1
6:3, 3:6, 6:1
26.05.2020
10:00
SUPER LIGA dule / tomaž k.
hrenko / zefnk
2:6, 5:7
25.05.2020
10:00
1. Liga Skupina B joe jump / tstarcic
skoky9 / skokz
6:1, 6:2
25.05.2020
10:00
1.Liga Skupina C dule / mladenj
brez / matjaz1
6:4, 7:5
24.05.2020
10:00
1. Liga Skupina B ičo / falko
joe jump / tstarcic
1:6, 2:6
22.05.2020
10:00
1.Liga Skupina C krech / sebo
brgo / brane socak
2:6, 4:6
22.05.2020
10:00
1. Liga Skupina B zefnk / jaka
skoky9 / skokz
2:6, 6:4, 3:6
22.05.2020
10:00
2. Liga hansi / ričko
jreven / blazl
6:3, 6:2
21.05.2020
10:00
1. LIGA Skupina A v / igor
marucelja / kunej
4:6, 3:6
21.05.2020
10:00
SUPER LIGA kunej / pipi
skoky9 / 282828
7:5, 7:6
20.05.2020
10:00
SUPER LIGA avrhovnik / medo
andrejp / tstarcic
1:6, 3:6
18.05.2020
16:00
1.Liga Skupina C brgo / brane socak
gogy-massther / včn
6:2, 3:6, 6:7
18.05.2020
16:00
1. LIGA Skupina A andrejp / nejc
simon_b / pipi
6:3, 6:1
18.05.2020
10:00
1. Liga Skupina B skoky9 / skokz
ičo / falko
6:3, 3:6, 6:7
14.05.2020
17:00
1. LIGA Skupina A andrejp / nejc
v / igor
4:6, 6:2, 6:0
14.05.2020
17:00
1. LIGA Skupina A župa / medo
simon_b / pipi
5:7, 3:6
13.05.2020
15:00
SUPER LIGA brgo / tadej smole
dule / tomaž k.
6:7, 6:3, 3:6

SUPER LIGA

error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'NULL' at line 1

1. LIGA Skupina A

error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'NULL' at line 1

1. Liga Skupina B

error: Case not found for CASE statement

1.Liga Skupina C

error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'NULL' at line 1

2. Liga

error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'NULL' at line 1

1. LIGA Skupina A

1. krog - 17.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
1 župa / medo simon_b / pipi 5:7, 3:6
2 dare / stric marucelja / kunej 7:5, 4:6, 2:6
3 andrejp / nejc v / igor 4:6, 6:2, 6:0

2. krog - 24.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
4 simon_b / pipi v / igor 7:6, 6:3
5 marucelja / kunej andrejp / nejc 5:7, 2:6
6 župa / medo dare / stric

3. krog - 31.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
7 dare / stric simon_b / pipi 6:3, 6:2
8 andrejp / nejc župa / medo 6:4, 6:4
9 v / igor marucelja / kunej 4:6, 3:6

4. krog - 07.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
10 simon_b / pipi marucelja / kunej 6:3, 6:4
11 župa / medo v / igor
12 dare / stric andrejp / nejc 3:6, 5:7

5. krog - 14.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
13 andrejp / nejc simon_b / pipi 6:3, 6:1
14 v / igor dare / stric
15 marucelja / kunej župa / medo 6:7, 6:3, 6:4

1. Liga Skupina B

1. krog - 17.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
1 joe jump / tstarcic zefnk / jaka 6:1, 6:4
2 skoky9 / skokz 282828 / izidorgrošelj 4:6, 6:4, 3:6

2. krog - 24.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
3 zefnk / jaka skoky9 / skokz 2:6, 6:4, 3:6
4 ičo / falko joe jump / tstarcic 1:6, 2:6

3. krog - 31.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
5 skoky9 / skokz ičo / falko 6:3, 3:6, 6:7
6 282828 / izidorgrošelj zefnk / jaka 6:0, 6:0

4. krog - 07.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
7 ičo / falko 282828 / izidorgrošelj 4:6, 2:6
8 joe jump / tstarcic skoky9 / skokz 6:1, 6:2

5. krog - 14.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
9 282828 / izidorgrošelj joe jump / tstarcic 2:6, 6:7
10 zefnk / jaka ičo / falko 6:3, 6:3

1.Liga Skupina C

1. krog - 17.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
1 dule / mladenj brez / matjaz1 6:4, 7:5
2 brgo / brane socak gogy-massther / včn 6:2, 3:6, 6:7
3 bojan mirič / fux krech / sebo 6:2, 6:3

2. krog - 24.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
4 brez / matjaz1 krech / sebo
5 gogy-massther / včn bojan mirič / fux 6:4, 6:2
6 dule / mladenj brgo / brane socak 0:6, 0:6

3. krog - 31.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
7 brgo / brane socak brez / matjaz1 6:3, 3:6, 6:1
8 bojan mirič / fux dule / mladenj 4:6, 7:6, 2:6
9 krech / sebo gogy-massther / včn 0:6, 2:6

4. krog - 07.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
10 brez / matjaz1 gogy-massther / včn 4:6, 0:6
11 dule / mladenj krech / sebo 6:3, 6:4
12 brgo / brane socak bojan mirič / fux 6:1, 3:6, 6:7

5. krog - 14.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
13 bojan mirič / fux brez / matjaz1
14 krech / sebo brgo / brane socak 2:6, 4:6
15 gogy-massther / včn dule / mladenj 2:6, 3:6

2. Liga

1. krog - 17.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
1 gogy-massther / gapy duzo / razpotnik
2 albin / aleš vuga slapar / muflon 6:3, 6:1
3 hansi / ričko jreven / blazl 6:3, 6:2

2. krog - 24.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
4 duzo / razpotnik jreven / blazl 6:4, 4:6, 1:6
5 slapar / muflon hansi / ričko 4:6, 1:6
6 gogy-massther / gapy albin / aleš vuga

3. krog - 31.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
7 albin / aleš vuga duzo / razpotnik 6:7, 5:7
8 hansi / ričko gogy-massther / gapy
9 jreven / blazl slapar / muflon 6:2, 6:2

4. krog - 07.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
10 duzo / razpotnik slapar / muflon 6:2, 6:2
11 gogy-massther / gapy jreven / blazl
12 albin / aleš vuga hansi / ričko

5. krog - 14.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
13 hansi / ričko duzo / razpotnik 7:6, 6:0
14 jreven / blazl albin / aleš vuga 6:2, 6:2
15 slapar / muflon gogy-massther / gapy

SUPER LIGA

1. krog - 17.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
1 kunej / pipi dule / tomaž k. 4:6, 4:6
2 brgo / tadej smole avrhovnik / medo 3:6, 6:2, 5:7
3 andrejp / tstarcic skoky9 / 282828 4:6, 2:6
4 domen / ičo hrenko / zefnk 7:5, 7:5

2. krog - 24.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
5 dule / tomaž k. hrenko / zefnk 2:6, 5:7
6 skoky9 / 282828 domen / ičo 2:6, 6:4, 5:7
7 avrhovnik / medo andrejp / tstarcic 1:6, 3:6
8 kunej / pipi brgo / tadej smole 1:6, 3:6

3. krog - 31.05.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
9 brgo / tadej smole dule / tomaž k. 6:7, 6:3, 3:6
10 andrejp / tstarcic kunej / pipi 6:0, 6:1
11 domen / ičo avrhovnik / medo 3:6, 6:2, 5:7
12 hrenko / zefnk skoky9 / 282828 6:7, 6:2, 6:4

4. krog - 07.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
13 dule / tomaž k. skoky9 / 282828 3:6, 6:3, 4:6
14 avrhovnik / medo hrenko / zefnk 6:3, 4:6, 6:0
15 kunej / pipi domen / ičo 1:6, 4:6
16 brgo / tadej smole andrejp / tstarcic 6:3, 5:7, 1:6

5. krog - 14.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
17 andrejp / tstarcic dule / tomaž k. 7:5, 6:3
18 domen / ičo brgo / tadej smole 6:7, 5:7
19 hrenko / zefnk kunej / pipi 6:2, 1:6, 6:3
20 skoky9 / 282828 avrhovnik / medo 5:7, 1:6

6. krog - 21.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
21 dule / tomaž k. avrhovnik / medo
22 kunej / pipi skoky9 / 282828 7:5, 7:6
23 brgo / tadej smole hrenko / zefnk 6:4, 7:5
24 andrejp / tstarcic domen / ičo 4:6, 7:5, 2:6

7. krog - 28.06.2020

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
25 domen / ičo dule / tomaž k. 1:6, 6:3, 6:4
26 hrenko / zefnk andrejp / tstarcic 6:4, 4:6, 6:3
27 skoky9 / 282828 brgo / tadej smole 5:7, 2:6
28 avrhovnik / medo kunej / pipi 6:1, 6:0
Opis:

Dokumenti:

Ključni podatki

Status:
V teku
Vrsta tekmovanja:
Debli za moške
Regija:
Osrednjeslovenska
Prijave do:
08.05.2020
Začetek:
11.05.2020
Konec:
15.09.2020
2014-2020 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.