TK Mengeš M liga 2020

1. LIGA Skupina A

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 282828 282828 15 0 -2 17 6   6 0 +6   12 1 +11   78 38 +40
2 tadej smole tadej smole 13 0 0 13 6   5 1 +4   10 4 +6   71 51 +20
3 kunej kunej 10 0 0 10 6   4 2 +2   8 6 +2   62 64 -2
4 nejc nejc 8 0 0 8 6   3 3 0   7 8 -1   67 62 +5
5 mladenj mladenj 7 0 0 7 7   2 5 -3   7 10 -3   69 87 -18
6 v v 4 0 0 4 5   0 5 -5   4 10 -6   45 70 -25
7 stric stric 1 0 0 1 5   0 5 -5   1 10 -9   46 66 -20

1. LIGA Skupina B

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 skoky9 skoky9 18 0 0 18 7   6 1 +5   13 3 +10   88 49 +39
2 jaka jaka 16 0 0 16 7   6 1 +5   12 4 +8   89 66 +23
3 pipi pipi 13 0 0 13 7   5 2 +3   10 6 +4   79 58 +21
4 tomaž k. tomaž k. 10 0 0 10 7   3 4 -1   8 9 -1   62 73 -11
5 zefnk zefnk 9 0 0 9 5   3 2 +1   7 5 +2   57 49 +8
6 mg mg 9 0 0 9 6   2 4 -2   7 8 -1   66 63 +3
7 winer winer 0 0 0 0 6   0 6 -6   0 12 -12   25 73 -48
8 dare dare -2 0 -2 0 5   0 5 -5   0 10 -10   26 61 -35

1. LIGA Skupina C

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 brgo brgo 19 0 0 19 7   7 0 +7   14 2 +12   98 64 +34
2 skokz skokz 17 0 0 17 7   5 2 +3   12 4 +8   90 64 +26
3 andrejp andrejp 15 0 0 15 7   5 2 +3   10 4 +6   76 43 +33
4 avrhovnik avrhovnik 13 0 0 13 7   5 2 +3   11 7 +4   90 72 +18
5 včn včn 9 0 0 9 7   3 4 -1   6 8 -2   49 68 -19
6 štajerc štajerc 6 0 0 6 7   2 5 -3   4 10 -6   50 69 -19
7 nickolson nickolson 4 0 0 4 7   1 6 -5   3 12 -9   55 77 -22
8 simon_b simon_b 1 0 0 1 7   0 7 -7   1 14 -13   38 89 -51

2. LIGA Skupina A

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 marucelja marucelja 8 0 0 8 3   3 0 +3   6 1 +5   39 18 +21
2 david1 david1 4 0 -2 6 3   2 1 +1   5 3 +2   38 33 +5
3 duzo duzo 3 0 0 3 5   1 4 -3   3 9 -6   45 67 -22
4 brane socak brane socak 1 0 -2 3 1   1 0 +1   2 0 +2   12 4 +8
5 aleš vuga aleš vuga 1 0 -2 3 3   1 2 -1   2 4 -2   25 34 -9
6 javh javh -1 0 -2 1 1   0 1 -1   1 2 -1   13 16 -3

2. LIGA Skupina B

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 falko falko 16 0 0 16 6   6 0 +6   12 2 +10   80 44 +36
2 ričko ričko 14 0 0 14 6   5 1 +4   10 3 +7   73 44 +29
3 ičo ičo 11 0 0 11 6   3 3 0   8 6 +2   70 58 +12
4 bojan mirič bojan mirič 7 0 0 7 5   2 3 -1   5 6 -1   49 50 -1
5 albin albin 5 0 0 5 5   2 3 -1   4 7 -3   39 48 -9
6 slapar slapar 4 0 0 4 4   1 3 -2   3 6 -3   30 44 -14
7 andrejminodraš andrejminodraš -2 0 -2 0 6   0 6 -6   0 12 -12   19 72 -53

2. LIGA Skupina C

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 jreven jreven 11 0 0 11 5   4 1 +3   9 4 +5   72 60 +12
2 blazl blazl 8 0 0 8 4   2 2 0   6 4 +2   55 43 +12
3 mare mare 0 0 -2 2 2   1 1 0   2 3 -1   23 28 -5
4 razpotnik razpotnik 0 0 -2 2 2   1 1 0   2 3 -1   22 28 -6
5 pisimi pisimi -1 0 -2 1 1   0 1 -1   1 2 -1   12 12 0
6 gapy gapy -2 0 -2 0 2   0 2 -2   0 4 -4   11 24 -13

3. LIGA

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 lanfalenti lanfalenti 17 0 0 17 6   6 0 +6   12 1 +11   73 33 +40
2 dvr dvr 11 0 0 11 6   4 2 +2   8 5 +3   64 54 +10
3 tomo tomo 11 0 0 11 6   4 2 +2   8 5 +3   66 59 +7
4 muflon muflon 9 0 0 9 6   3 3 0   6 6 0   58 54 +4
5 mgrego10 mgrego10 6 0 0 6 7   2 5 -3   5 11 -6   62 87 -25
6 aleš dimc aleš dimc 4 0 -2 6 3   2 1 +1   4 2 +2   31 25 +6
7 andro k andro k 2 0 0 2 4   0 4 -4   2 8 -6   37 57 -20
8 alex alex 1 0 -2 3 5   1 4 -3   2 8 -6   29 51 -22
9 mitjaletnar mitjaletnar -1 0 -2 1 1   0 1 -1   1 2 -1   13 13 0

SUPER LIGA Skupina A

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 batorf batorf 5 0 0 5 2   2 0 +2   4 1 +3   27 21 +6
2 zeke zeke 4 0 0 4 2   1 1 0   3 2 +1   29 24 +5
3 dule dule 0 0 0 0 2   0 2 -2   0 4 -4   14 25 -11

SUPER LIGA Skupina B

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 samos samos 5 0 0 5 3   1 2 -1   4 4 0   41 32 +9
2 thomas thomas 4 0 -2 6 3   2 1 +1   5 3 +2   45 38 +7
3 domen domen 4 0 0 4 3   2 1 +1   4 4 0   29 39 -10
4 hrenko hrenko 1 0 -2 3 3   1 2 -1   3 5 -2   34 40 -6
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
11.09.2020
10:00
1. LIGA Skupina C včn
nickolson
6:4, 6:2
11.09.2020
10:00
2. LIGA Skupina B andrejminodraš
albin
1:6, 2:6
09.09.2020
16:00
SUPER LIGA Skupina B thomas
samos
2:6, 6:3, 10:6
09.09.2020
10:00
SUPER LIGA Skupina B domen
hrenko
6:4, 1:6, 6:3
09.09.2020
10:00
1. LIGA Skupina B skoky9
pipi
6:3, 7:5
07.09.2020
10:00
1. LIGA Skupina C simon_b
nickolson
1:6, 1:6
07.09.2020
10:00
1. LIGA Skupina A kunej
282828
0:6, 0:6
03.09.2020
10:00
3. LIGA dvr
muflon
1:6, 4:6
02.09.2020
10:00
1. LIGA Skupina C štajerc
nickolson
6:4, 6:0
28.08.2020
10:00
2. LIGA Skupina B falko
andrejminodraš
6:1, 6:1
28.08.2020
10:00
1. LIGA Skupina B skoky9
dare
6:3, 6:1
25.08.2020
10:00
1. LIGA Skupina B pipi
dare
6:3, 6:4
25.08.2020
10:00
3. LIGA dvr
alex
6:3, 6:1
24.08.2020
10:00
1. LIGA Skupina A tadej smole
282828
4:6, 5:7
21.08.2020
18:00
1. LIGA Skupina B jaka
pipi
6:7, 1:6
21.08.2020
10:00
1. LIGA Skupina C štajerc
simon_b
6:3, 6:1
19.08.2020
10:00
SUPER LIGA Skupina A dule
zeke
5:7, 4:6
19.08.2020
10:00
2. LIGA Skupina B falko
albin
6:2, 6:1
18.08.2020
10:00
1. LIGA Skupina C brgo
avrhovnik
6:4, 4:6, 6:2
17.08.2020
18:00
3. LIGA mgrego10
tomo
6:3, 6:7, 2:6
11.08.2020
18:00
2. LIGA Skupina B falko
ričko
6:4, 6:4
10.08.2020
10:00
2. LIGA Skupina B albin
bojan mirič
2:6, 4:6
08.08.2020
17:00
SUPER LIGA Skupina B hrenko
thomas
6:7, 7:5, 6:3
06.08.2020
18:00
1. LIGA Skupina C andrejp
avrhovnik
6:3, 6:2
29.07.2020
18:00
2. LIGA Skupina B ričko
albin
6:1, 6:3
26.07.2020
10:00
2. LIGA Skupina A duzo
javh
3:6, 7:5, 6:2
23.07.2020
18:00
1. LIGA Skupina C včn
štajerc
6:2, 7:5
23.07.2020
10:00
2. LIGA Skupina B falko
bojan mirič
2:6, 6:0, 7:6
23.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina B tomaž k.
zefnk
2:6, 6:1, 3:6
21.07.2020
10:00
2. LIGA Skupina B andrejminodraš
ričko
0:6, 1:6
20.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina B pipi
tomaž k.
6:1, 4:6, 6:3
17.07.2020
18:00
3. LIGA tomo
alex
6:4, 6:2
16.07.2020
18:00
2. LIGA Skupina A david1
aleš vuga
6:4, 6:2
15.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina C brgo
simon_b
6:4, 6:4
14.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina A 282828
nejc
6:3, 6:3
14.07.2020
10:00
2. LIGA Skupina B andrejminodraš
bojan mirič
3:6, 2:6
14.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina B winer
tomaž k.
2:6, 3:6
13.07.2020
10:00
3. LIGA muflon
aleš dimc
6:4, 6:2
13.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina A 282828
stric
6:4, 6:4
12.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina C simon_b
včn
4:6, 3:6
11.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina B skoky9
zefnk
6:2, 6:4
10.07.2020
18:00
1. LIGA Skupina C avrhovnik
nickolson
6:4, 2:6, 6:2
10.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina B pipi
winer
6:0, 6:0
10.07.2020
10:00
2. LIGA Skupina C jreven
mare
7:5, 6:1
09.07.2020
18:00
3. LIGA muflon
alex
6:2, 6:3
09.07.2020
10:00
3. LIGA tomo
andro k
6:3, 6:4
09.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina A kunej
tadej smole
5:7, 4:6
08.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina B tomaž k.
mg
0:6, 6:4, 6:1
08.07.2020
10:00
2. LIGA Skupina C jreven
pisimi
7:6, 4:6, 1:0
08.07.2020
7:00
2. LIGA Skupina C blazl
gapy
6:2, 6:1
07.07.2020
17:00
1. LIGA Skupina C avrhovnik
štajerc
6:1, 6:1
06.07.2020
19:00
2. LIGA Skupina B slapar
andrejminodraš
6:4, 6:1
06.07.2020
16:00
1. LIGA Skupina C skokz
simon_b
6:1, 6:0
06.07.2020
10:00
3. LIGA tomo
muflon
7:5, 6:2
06.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina C andrejp
nickolson
6:2, 6:3
06.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina A kunej
stric
6:4, 6:3
05.07.2020
9:00
1. LIGA Skupina C skokz
nickolson
6:3, 6:4
03.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina A mladenj
stric
6:7, 7:6, 7:6
02.07.2020
18:00
3. LIGA mgrego10
muflon
6:4, 7:6
02.07.2020
10:00
2. LIGA Skupina B slapar
ričko
6:3, 0:6, 2:6
02.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina C andrejp
včn
6:0, 6:0
01.07.2020
18:00
3. LIGA mgrego10
andro k
3:6, 6:3, 6:3
01.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina B skoky9
tomaž k.
6:2, 6:1
01.07.2020
10:00
2. LIGA Skupina A duzo
marucelja
0:6, 3:6
01.07.2020
10:00
1. LIGA Skupina A mladenj
simont
0:0, :
30.06.2020
17:00
2. LIGA Skupina B slapar
falko
2:6, 4:6
30.06.2020
16:00
3. LIGA mgrego10
aleš dimc
5:7, 4:6
30.06.2020
10:00
2. LIGA Skupina B ičo
bojan mirič
6:2, 6:4
30.06.2020
10:00
2. LIGA Skupina A marucelja
aleš vuga
6:3, 6:2
29.06.2020
10:00
2. LIGA Skupina C jreven
blazl
7:6, 6:7, 6:3
28.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina B skoky9
mg
3:6, 6:3, 6:3
28.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina A mladenj
v
6:4, 2:6, 6:0
28.06.2020
10:00
2. LIGA Skupina A duzo
brane socak
2:6, 2:6
27.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina B jaka
mg
6:4, 7:6
26.06.2020
16:00
1. LIGA Skupina A mladenj
tadej smole
2:6, 6:2, 2:6
23.06.2020
18:00
SUPER LIGA Skupina A dule
batorf
3:6, 2:6
22.06.2020
10:00
3. LIGA dvr
tomo
7:6, 6:3
19.06.2020
10:00
2. LIGA Skupina A duzo
aleš vuga
5:7, 5:7
18.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina C brgo
nickolson
6:3, 7:6
18.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina A kunej
mladenj
6:0, 6:4
18.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina B skoky9
winer
6:1, 6:0
17.06.2020
10:00
2. LIGA Skupina C razpotnik
jreven
5:7, 6:4, 7:5
17.06.2020
10:00
SUPER LIGA Skupina B domen
thomas
2:6, 2:6
16.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina A 282828
v
6:2, 6:1
16.06.2020
10:00
SUPER LIGA Skupina B domen
samos
6:4, 0:6, 6:4
14.06.2020
12:00
2. LIGA Skupina C blazl
razpotnik
6:2, 6:2
14.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina B mg
dare
6:1, 6:1
13.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina A nejc
v
3:6, 6:2, 6:2
13.06.2020
10:00
3. LIGA lanfalenti
dvr
6:2, 6:2
12.06.2020
10:00
3. LIGA lanfalenti
muflon
6:3, 6:2
12.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina B jaka
tomaž k.
6:0, 6:2
12.06.2020
10:00
3. LIGA lanfalenti
andro k
6:2, 6:2
11.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina B zefnk
winer
6:3, 6:3
11.06.2020
10:00
3. LIGA lanfalenti
mgrego10
6:3, 6:2
11.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina B pipi
mg
2:6, 6:3, 6:0
11.06.2020
10:00
3. LIGA lanfalenti
alex
6:0, 6:2
11.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina C brgo
andrejp
7:6, 6:4
10.06.2020
10:00
3. LIGA dvr
mgrego10
6:2, 6:1
10.06.2020
10:00
2. LIGA Skupina B ičo
ričko
6:7, 6:7
09.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina A mladenj
282828
2:6, 7:5, 3:6
05.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina C andrejp
simon_b
6:1, 6:1
04.06.2020
10:00
3. LIGA tomo
aleš dimc
4:6, 0:6
03.06.2020
17:00
2. LIGA Skupina B ričko
bojan mirič
6:3, 6:4
03.06.2020
17:00
1. LIGA Skupina C avrhovnik
včn
6:3, 6:1
02.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina C brgo
skokz
7:6, 6:7, 7:5
01.06.2020
10:00
2. LIGA Skupina C mare
blazl
5:7, 6:4, 6:4
01.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina A kunej
nejc
6:4, 1:6, 7:5
01.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina A tadej smole
v
2:6, 6:2, 6:1
01.06.2020
10:00
1. LIGA Skupina A nejc
mladenj
3:6, 6:2, 6:1
01.06.2020
9:00
2. LIGA Skupina A david1
marucelja
2:6, 6:3, 2:6
31.05.2020
18:00
1. LIGA Skupina B jaka
skoky9
6:3, 3:6, 6:3
31.05.2020
10:00
2. LIGA Skupina A duzo
david1
6:4, 4:6, 2:6
30.05.2020
10:00
1. LIGA Skupina C andrejp
štajerc
6:3, 6:3
29.05.2020
16:00
3. LIGA dvr
andro k
5:7, 6:2, 7:5
29.05.2020
12:00
1. LIGA Skupina B winer
mg
3:6, 4:6
29.05.2020
10:00
3. LIGA lanfalenti
mitjaletnar
6:3, 1:6, 6:4
28.05.2020
20:00
1. LIGA Skupina C skokz
avrhovnik
7:6, 2:6, 3:6
27.05.2020
10:00
2. LIGA Skupina B ičo
andrejminodraš
6:2, 6:1
26.05.2020
18:00
1. LIGA Skupina C avrhovnik
simon_b
5:7, 6:3, 6:4
26.05.2020
15:00
1. LIGA Skupina B jaka
winer
6:1, 7:5
26.05.2020
10:00
1. LIGA Skupina C skokz
andrejp
6:4, 6:2
26.05.2020
10:00
1. LIGA Skupina C brgo
včn
6:1, 6:2
25.05.2020
17:00
1. LIGA Skupina A tadej smole
stric
7:6, 2:1
24.05.2020
18:00
SUPER LIGA Skupina B samos
hrenko
6:2, 6:0
24.05.2020
10:00
2. LIGA Skupina C jreven
gapy
6:4, 6:4
22.05.2020
16:00
SUPER LIGA Skupina A batorf
zeke
2:6, 7:6, 6:4
22.05.2020
10:00
1. LIGA Skupina A kunej
v
6:1, 2:6, 7:6
22.05.2020
10:00
1. LIGA Skupina B pipi
zefnk
2:6, 2:6
22.05.2020
10:00
2. LIGA Skupina B ičo
slapar
6:1, 6:3
22.05.2020
10:00
1. LIGA Skupina B tomaž k.
dare
6:0, 6:4
21.05.2020
10:00
2. LIGA Skupina B ičo
falko
6:4, 6:7, 1:6
21.05.2020
10:00
1. LIGA Skupina A nejc
stric
6:0, 7:5
21.05.2020
10:00
1. LIGA Skupina C brgo
štajerc
6:1, 6:3
20.05.2020
17:00
1. LIGA Skupina C skokz
včn
6:4, 6:1
20.05.2020
17:00
1. LIGA Skupina A tadej smole
nejc
6:1, 6:2
20.05.2020
15:00
3. LIGA alex
mgrego10
6:2, 6:1
18.05.2020
18:00
2. LIGA Skupina B ičo
albin
6:2, 2:6, 1:6
18.05.2020
18:00
1. LIGA Skupina C skokz
štajerc
6:3, 6:4
16.05.2020
10:00
1. LIGA Skupina B jaka
dare
7:6, 6:3
13.05.2020
10:00
1. LIGA Skupina B jaka
zefnk
3:6, 6:3, 7:5

1. LIGA Skupina A

1. LIGA Skupina A Filip Vrhovnik Gregor Vuga Ljubo Mirič Mladen Jovičević Nejc Peterlin Primož Kunej Simon Todorović Tadej Smole
Filip Vrhovnik 4:6, 4:6 7:6, 6:7, 6:7 0:6, 5:7 4:6, 3:6 6:7, 1:2
Gregor Vuga 2:6, 1:6 4:6, 6:2, 0:6 6:3, 2:6, 2:6 1:6, 6:2, 6:7 6:2, 2:6, 1:6
Ljubo Mirič 6:4, 6:4 6:2, 6:1 6:2, 5:7, 6:3 6:3, 6:3 6:0, 6:0 6:4, 7:5
Mladen Jovičević 6:7, 7:6, 7:6 6:4, 2:6, 6:0 2:6, 7:5, 3:6 6:3, 2:6, 1:6 0:6, 4:6 2:6, 6:2, 2:6
Nejc Peterlin 6:0, 7:5 3:6, 6:2, 6:2 3:6, 3:6 3:6, 6:2, 6:1 4:6, 6:1, 5:7 1:6, 2:6
Primož Kunej 6:4, 6:3 6:1, 2:6, 7:6 0:6, 0:6 6:0, 6:4 6:4, 1:6, 7:5 5:7, 4:6
Simon Todorović 0:0
Tadej Smole 7:6, 2:1 2:6, 6:2, 6:1 4:6, 5:7 6:2, 2:6, 6:2 6:1, 6:2 7:5, 6:4

1. LIGA Skupina B

1. LIGA Skupina B Borut Pišek Darko Karapetrović Iztok Mahorič Jaka Peterlin Marko Gorjanc Nejc Skok Tim Janežič Tomaž Kranjec
Borut Pišek 6:3, 6:4 6:0, 6:0 7:6, 6:1 2:6, 6:3, 6:0 3:6, 5:7 2:6, 2:6 6:1, 4:6, 6:3
Darko Karapetrović 3:6, 4:6 6:7, 3:6 1:6, 1:6 3:6, 1:6 0:6, 4:6
Iztok Mahorič 0:6, 0:6 1:6, 5:7 3:6, 4:6 1:6, 0:6 3:6, 3:6 2:6, 3:6
Jaka Peterlin 6:7, 1:6 7:6, 6:3 6:1, 7:5 6:4, 7:6 6:3, 3:6, 6:3 3:6, 6:3, 7:5 6:0, 6:2
Marko Gorjanc 6:2, 3:6, 0:6 6:1, 6:1 6:3, 6:4 4:6, 6:7 6:3, 3:6, 3:6 6:0, 4:6, 1:6
Nejc Skok 6:3, 7:5 6:3, 6:1 6:1, 6:0 3:6, 6:3, 3:6 3:6, 6:3, 6:3 6:2, 6:4 6:2, 6:1
Tim Janežič 6:2, 6:2 6:3, 6:3 6:3, 3:6, 5:7 2:6, 4:6 6:2, 1:6, 6:3
Tomaž Kranjec 1:6, 6:4, 3:6 6:0, 6:4 6:2, 6:3 0:6, 2:6 0:6, 6:4, 6:1 2:6, 1:6 2:6, 6:1, 3:6

1. LIGA Skupina C

1. LIGA Skupina C Alen Vrhovnik Andrej Peterlin Jakob Krulz Matjaž Loboda Simon Bergoč Tomaž Magerl Uroš Bregar Žiga Skok
Alen Vrhovnik 3:6, 2:6 6:4, 2:6, 6:2 6:3, 6:1 5:7, 6:3, 6:4 6:1, 6:1 4:6, 6:4, 2:6 6:7, 6:2, 6:3
Andrej Peterlin 6:3, 6:2 6:2, 6:3 6:0, 6:0 6:1, 6:1 6:3, 6:3 6:7, 4:6 4:6, 2:6
Jakob Krulz 4:6, 6:2, 2:6 2:6, 3:6 4:6, 2:6 6:1, 6:1 4:6, 0:6 3:6, 6:7 3:6, 4:6
Matjaž Loboda 3:6, 1:6 0:6, 0:6 6:4, 6:2 6:4, 6:3 6:2, 7:5 1:6, 2:6 4:6, 1:6
Simon Bergoč 7:5, 3:6, 4:6 1:6, 1:6 1:6, 1:6 4:6, 3:6 3:6, 1:6 4:6, 4:6 1:6, 0:6
Tomaž Magerl 1:6, 1:6 3:6, 3:6 6:4, 6:0 2:6, 5:7 6:3, 6:1 1:6, 3:6 3:6, 4:6
Uroš Bregar 6:4, 4:6, 6:2 7:6, 6:4 6:3, 7:6 6:1, 6:2 6:4, 6:4 6:1, 6:3 7:6, 6:7, 7:5
Žiga Skok 7:6, 2:6, 3:6 6:4, 6:2 6:3, 6:4 6:4, 6:1 6:1, 6:0 6:3, 6:4 6:7, 7:6, 5:7

2. LIGA Skupina A

2. LIGA Skupina A Aleš Vuga Andrej Marucelj Branko Sočak David Majcen Miha Javh Nejc Duščak
Aleš Vuga 3:6, 2:6 4:6, 2:6 7:5, 7:5
Andrej Marucelj 6:3, 6:2 6:2, 3:6, 6:2 6:0, 6:3
Branko Sočak 6:2, 6:2
David Majcen 6:4, 6:2 2:6, 6:3, 2:6 4:6, 6:4, 6:2
Miha Javh 6:3, 5:7, 2:6
Nejc Duščak 5:7, 5:7 0:6, 3:6 2:6, 2:6 6:4, 4:6, 2:6 3:6, 7:5, 6:2

2. LIGA Skupina B

2. LIGA Skupina B Albin Reven Andrej Minodraš Bojan Mirič Igor Tomazin Iztok Lamberšek Marko Faletič Primož Slapar
Albin Reven 6:1, 6:2 2:6, 4:6 2:6, 6:2, 6:1 1:6, 3:6 2:6, 1:6
Andrej Minodraš 1:6, 2:6 3:6, 2:6 2:6, 1:6 0:6, 1:6 1:6, 1:6 4:6, 1:6
Bojan Mirič 6:2, 6:4 6:3, 6:2 2:6, 4:6 3:6, 4:6 6:2, 0:6, 6:7
Igor Tomazin 6:2, 2:6, 1:6 6:2, 6:1 6:2, 6:4 6:7, 6:7 6:4, 6:7, 1:6 6:1, 6:3
Iztok Lamberšek 6:1, 6:3 6:0, 6:1 6:3, 6:4 7:6, 7:6 4:6, 4:6 3:6, 6:0, 6:2
Marko Faletič 6:2, 6:1 6:1, 6:1 2:6, 6:0, 7:6 4:6, 7:6, 6:1 6:4, 6:4 6:2, 6:4
Primož Slapar 6:4, 6:1 1:6, 3:6 6:3, 0:6, 2:6 2:6, 4:6

2. LIGA Skupina C

2. LIGA Skupina C Blaž Lipar Gašper Hadžiagič Jure Reven Marko Povse Peter Razpotnik Tomaž Štrukelj
Blaž Lipar 6:2, 6:1 6:7, 7:6, 3:6 7:5, 4:6, 4:6 6:2, 6:2
Gašper Hadžiagič 2:6, 1:6 4:6, 4:6
Jure Reven 7:6, 6:7, 6:3 6:4, 6:4 7:5, 6:1 7:5, 4:6, 5:7 7:6, 4:6, 1:0
Marko Povse 5:7, 6:4, 6:4 5:7, 1:6
Peter Razpotnik 2:6, 2:6 5:7, 6:4, 7:5
Tomaž Štrukelj 6:7, 6:4, 0:1

3. LIGA

3. LIGA Aleš Dimc Alex Skok Andrej Križman Domen Vrankar Jure Šinkovec Lan Falenti Koncilija Miha Gregorin Mitja Letnar Tomaž Alandzak
Aleš Dimc 4:6, 2:6 7:5, 6:4 6:4, 6:0
Alex Skok 3:6, 1:6 2:6, 3:6 0:6, 2:6 6:2, 6:1 4:6, 2:6
Andrej Križman 7:5, 2:6, 5:7 2:6, 2:6 6:3, 3:6, 3:6 3:6, 4:6
Domen Vrankar 6:3, 6:1 5:7, 6:2, 7:5 1:6, 4:6 2:6, 2:6 6:2, 6:1 7:6, 6:3
Jure Šinkovec 6:4, 6:2 6:2, 6:3 6:1, 6:4 3:6, 2:6 4:6, 6:7 5:7, 2:6
Lan Falenti Koncilija 6:0, 6:2 6:2, 6:2 6:2, 6:2 6:3, 6:2 6:3, 6:2 6:3, 1:6, 6:4
Miha Gregorin 5:7, 4:6 2:6, 1:6 3:6, 6:3, 6:3 2:6, 1:6 6:4, 7:6 3:6, 2:6 6:3, 6:7, 2:6
Mitja Letnar 3:6, 6:1, 4:6
Tomaž Alandzak 4:6, 0:6 6:4, 6:2 6:3, 6:4 6:7, 3:6 7:5, 6:2 3:6, 7:6, 6:2

SUPER LIGA Skupina A

error: Case not found for CASE statement

SUPER LIGA Skupina B

error: Case not found for CASE statement

1. LIGA Skupina A

1. krog - 17.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 282828 stric 6:4, 6:4
2 nejc tadej smole 1:6, 2:6
3 kunej v 6:1, 2:6, 7:6
4 mladenj simont 0:0, :

2. krog - 24.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 stric simont
6 v mladenj 4:6, 6:2, 0:6
7 tadej smole kunej 7:5, 6:4
8 282828 nejc 6:3, 6:3

3. krog - 31.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 nejc stric 6:0, 7:5
10 kunej 282828 0:6, 0:6
11 mladenj tadej smole 2:6, 6:2, 2:6
12 simont v

4. krog - 07.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 stric v
14 tadej smole simont
15 282828 mladenj 6:2, 5:7, 6:3
16 nejc kunej 4:6, 6:1, 5:7

5. krog - 14.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 kunej stric 6:4, 6:3
18 mladenj nejc 6:3, 2:6, 1:6
19 simont 282828
20 v tadej smole 6:2, 2:6, 1:6

6. krog - 21.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 stric tadej smole 6:7, 1:2
22 282828 v 6:2, 6:1
23 nejc simont
24 kunej mladenj 6:0, 6:4

7. krog - 28.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 mladenj stric 6:7, 7:6, 7:6
26 simont kunej
27 v nejc 6:3, 2:6, 2:6
28 tadej smole 282828 4:6, 5:7

1. LIGA Skupina B

1. krog - 17.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 winer mg 3:6, 4:6
2 zefnk jaka 6:3, 3:6, 5:7
3 dare tomaž k. 0:6, 4:6
4 pipi skoky9 3:6, 5:7

2. krog - 24.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 mg skoky9 6:3, 3:6, 3:6
6 tomaž k. pipi 1:6, 6:4, 3:6
7 jaka dare 7:6, 6:3
8 winer zefnk 3:6, 3:6

3. krog - 31.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 zefnk mg
10 dare winer
11 pipi jaka 7:6, 6:1
12 skoky9 tomaž k. 6:2, 6:1

4. krog - 07.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 mg tomaž k. 6:0, 4:6, 1:6
14 jaka skoky9 6:3, 3:6, 6:3
15 winer pipi 0:6, 0:6
16 zefnk dare

5. krog - 14.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 dare mg 1:6, 1:6
18 pipi zefnk 2:6, 2:6
19 skoky9 winer 6:1, 6:0
20 tomaž k. jaka 0:6, 2:6

6. krog - 21.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 mg jaka 4:6, 6:7
22 winer tomaž k. 2:6, 3:6
23 zefnk skoky9 2:6, 4:6
24 dare pipi 3:6, 4:6

7. krog - 28.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 pipi mg 2:6, 6:3, 6:0
26 skoky9 dare 6:3, 6:1
27 tomaž k. zefnk 2:6, 6:1, 3:6
28 jaka winer 6:1, 7:5

1. LIGA Skupina C

1. krog - 17.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 včn skokz 4:6, 1:6
2 štajerc brgo 1:6, 3:6
3 simon_b avrhovnik 7:5, 3:6, 4:6
4 andrejp nickolson 6:2, 6:3

2. krog - 24.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 skokz nickolson 6:3, 6:4
6 avrhovnik andrejp 3:6, 2:6
7 brgo simon_b 6:4, 6:4
8 včn štajerc 6:2, 7:5

3. krog - 31.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 štajerc skokz 3:6, 4:6
10 simon_b včn 4:6, 3:6
11 andrejp brgo 6:7, 4:6
12 nickolson avrhovnik 4:6, 6:2, 2:6

4. krog - 07.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 skokz avrhovnik 7:6, 2:6, 3:6
14 brgo nickolson 6:3, 7:6
15 včn andrejp 0:6, 0:6
16 štajerc simon_b 6:3, 6:1

5. krog - 14.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 simon_b skokz 1:6, 0:6
18 andrejp štajerc 6:3, 6:3
19 nickolson včn 4:6, 2:6
20 avrhovnik brgo 4:6, 6:4, 2:6

6. krog - 21.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 skokz brgo 6:7, 7:6, 5:7
22 včn avrhovnik 3:6, 1:6
23 štajerc nickolson 6:4, 6:0
24 simon_b andrejp 1:6, 1:6

7. krog - 28.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 andrejp skokz 4:6, 2:6
26 nickolson simon_b 6:1, 6:1
27 avrhovnik štajerc 6:1, 6:1
28 brgo včn 6:1, 6:2

2. LIGA Skupina A

1. krog - 17.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 javh aleš vuga
2 marucelja brane socak
3 duzo david1 6:4, 4:6, 2:6

2. krog - 24.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
4 aleš vuga david1 4:6, 2:6
5 brane socak duzo 6:2, 6:2
6 javh marucelja

3. krog - 31.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
7 marucelja aleš vuga 6:3, 6:2
8 duzo javh 3:6, 7:5, 6:2
9 david1 brane socak

4. krog - 07.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
10 aleš vuga brane socak
11 javh david1
12 marucelja duzo 6:0, 6:3

5. krog - 14.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 duzo aleš vuga 5:7, 5:7
14 david1 marucelja 2:6, 6:3, 2:6
15 brane socak javh

2. LIGA Skupina B

1. krog - 17.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 ričko bojan mirič 6:3, 6:4
2 albin ičo 2:6, 6:2, 6:1
3 falko slapar 6:2, 6:4

2. krog - 24.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
4 ičo falko 6:4, 6:7, 1:6
5 bojan mirič albin 6:2, 6:4
6 andrejminodraš ričko 0:6, 1:6

3. krog - 31.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
7 albin andrejminodraš 6:1, 6:2
8 falko bojan mirič 2:6, 6:0, 7:6
9 slapar ičo 1:6, 3:6

4. krog - 07.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
10 bojan mirič slapar
11 andrejminodraš falko 1:6, 1:6
12 ričko albin 6:1, 6:3

5. krog - 14.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 falko ričko 6:4, 6:4
14 slapar andrejminodraš 6:4, 6:1
15 ičo bojan mirič 6:2, 6:4

6. krog - 21.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
16 andrejminodraš ičo 2:6, 1:6
17 ričko slapar 3:6, 6:0, 6:2
18 albin falko 2:6, 1:6

7. krog - 28.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
19 slapar albin
20 ičo ričko 6:7, 6:7
21 bojan mirič andrejminodraš 6:3, 6:2

2. LIGA Skupina C

1. krog - 17.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 pisimi mare
2 razpotnik blazl 2:6, 2:6
3 jreven gapy 6:4, 6:4

2. krog - 24.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
4 mare gapy
5 blazl jreven 6:7, 7:6, 3:6
6 pisimi razpotnik

3. krog - 31.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
7 razpotnik mare
8 jreven pisimi 7:6, 4:6, 1:0
9 gapy blazl 2:6, 1:6

4. krog - 07.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
10 mare blazl 5:7, 6:4, 6:4
11 pisimi gapy
12 razpotnik jreven 5:7, 6:4, 7:5

5. krog - 14.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 jreven mare 7:5, 6:1
14 gapy razpotnik
15 blazl pisimi

3. LIGA

1. krog - 17.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 andro k aleš dimc
2 mitjaletnar lanfalenti 3:6, 6:1, 4:6
3 muflon tomo 5:7, 2:6
4 alex mgrego10 6:2, 6:1

2. krog - 24.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 tomo alex 6:4, 6:2
6 lanfalenti muflon 6:3, 6:2
7 aleš dimc mitjaletnar
8 dvr andro k 5:7, 6:2, 7:5

3. krog - 31.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 mitjaletnar dvr
10 muflon aleš dimc 6:4, 6:2
11 alex lanfalenti 0:6, 2:6
12 mgrego10 tomo 6:3, 6:7, 2:6

4. krog - 07.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 lanfalenti mgrego10 6:3, 6:2
14 aleš dimc alex
15 dvr muflon 1:6, 4:6
16 andro k mitjaletnar

5. krog - 14.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 muflon andro k
18 alex dvr 3:6, 1:6
19 mgrego10 aleš dimc 5:7, 4:6
20 tomo lanfalenti

6. krog - 21.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 aleš dimc tomo 6:4, 6:0
22 dvr mgrego10 6:2, 6:1
23 andro k alex
24 mitjaletnar muflon

7. krog - 28.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 alex mitjaletnar
26 mgrego10 andro k 3:6, 6:3, 6:3
27 tomo dvr 6:7, 3:6
28 lanfalenti aleš dimc

8. krog - 05.07.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
29 dvr lanfalenti 2:6, 2:6
30 andro k tomo 3:6, 4:6
31 mitjaletnar mgrego10
32 muflon alex 6:2, 6:3

9. krog - 12.07.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
33 mgrego10 muflon 6:4, 7:6
34 tomo mitjaletnar
35 lanfalenti andro k 6:2, 6:2
36 aleš dimc dvr

SUPER LIGA Skupina A

1. krog - 31.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 dule zeke 5:7, 4:6
2 tstarcic batorf

2. krog - 14.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
3 zeke batorf 6:2, 6:7, 4:6
4 dule tstarcic

3. krog - 28.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 tstarcic zeke
6 batorf dule 6:3, 6:2

SUPER LIGA Skupina B

1. krog - 31.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 hrenko samos 2:6, 0:6
2 thomas domen 6:2, 6:2

2. krog - 14.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
3 samos domen 4:6, 6:0, 4:6
4 hrenko thomas 6:7, 7:5, 6:3

3. krog - 28.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 thomas samos 2:6, 6:3, 10:6
6 domen hrenko 6:4, 1:6, 6:3
Slika Igralec/ Igralka Mesto
albin albin Mengeš
avrhovnik avrhovnik Mengeš
aleš dimc aleš dimc Domžale
aleš vuga aleš vuga Mengeš
alex alex Vodice
andro k andro k Trzin
marucelja marucelja Mengeš
andrejminodraš andrejminodraš Mengeš
andrejp andrejp Mengeš
blazl blazl Mengeš
bojan mirič bojan mirič Ljubljana
pipi pipi Mengeš
brane socak brane socak Trzin
zeke zeke
dare dare Mengeš
david1 david1 Mengeš
domen domen Škofja Loka
dvr dvr Mengeš
dule dule Mengeš
batorf batorf Ljubljana - Polje
stric stric Mengeš
gapy gapy Trzin
hrenko hrenko Vodice
v v Mengeš
ičo ičo Mengeš
ričko ričko Domžale
winer winer Trzin
jaka jaka Mengeš
nickolson nickolson Mengeš
jreven jreven Mengeš
muflon muflon Mengeš
lanfalenti lanfalenti Mengeš
282828 282828 Trzin
falko falko Mengeš
mg mg Šenčur
thomas thomas Mengeš
mare mare Ljubljana
včn včn Mengeš
mgrego10 mgrego10 Komenda
javh javh Mengeš
mitjaletnar mitjaletnar Mengeš
mladenj mladenj Ljubljana
duzo duzo Mengeš
nejc nejc Mengeš
skoky9 skoky9 Mengeš
razpotnik razpotnik Komenda
kunej kunej Mengeš
slapar slapar Mengeš
samos samos Kamnik
simon_b simon_b Ljubljana
tadej smole tadej smole Mengeš
zefnk zefnk Mengeš
tomo tomo Mengeš
tomaž k. tomaž k. Kamnik
štajerc štajerc Mengeš
pisimi pisimi Trzin
brgo brgo Mengeš
skokz skokz Mengeš
Opis:

Dokumenti:

Ključni podatki

Status:
Zaključeno
Vrsta tekmovanja:
Singli za moške
Regija:
Osrednjeslovenska
Prijave do:
08.05.2020
Začetek:
11.05.2020
Konec:
15.09.2020
2014-2020 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.