Škofjeloška poletna teniška liga 2020

A

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 timotej krajnc timotej krajnc 21 8   8 0 +8   16 3 +13   119 66 +53
2 ziho ziho 15 6   5 1 +4   11 3 +8   85 56 +29
3 roba roba 15 6   5 1 +4   10 2 +8   64 37 +27
4 tine pikl tine pikl 14 9   5 4 +1   10 9 +1   94 90 +4
5 bojan d. bojan d. 13 8   5 3 +2   11 9 +2   108 100 +8
6 lukab lukab 11 6   4 2 +2   9 6 +3   81 78 +3
7 sandi sandi 9 4   3 1 +2   6 2 +4   39 18 +21
8 tinesturm tinesturm 8 6   3 3 0   7 8 -1   75 76 -1
9 aarhar aarhar 7 9   2 7 -5   6 15 -9   86 130 -44
10 goran goran 5 7   0 7 -7   5 14 -9   102 123 -21
11 matijasturm matijasturm 2 6   0 6 -6   2 12 -10   48 88 -40
12 cizo cizo 0 5   0 5 -5   0 10 -10   23 62 -39

B

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 škufca škufca 18 7   6 1 +5   13 3 +10   93 53 +40
2 djure djure 16 6   6 0 +6   12 2 +10   94 51 +43
3 brane brane 14 7   4 3 +1   11 7 +4   109 98 +11
4 damijan damijan 13 6   5 1 +4   10 4 +6   79 56 +23
5 damijan kr damijan kr 13 7   4 3 +1   10 7 +3   92 81 +11
6 rok rok 11 6   4 2 +2   9 6 +3   86 77 +9
7 mitja mitja 9 6   4 2 +2   8 7 +1   85 74 +11
8 sašo sašo 9 6   3 3 0   7 7 0   79 68 +11
9 tomaž selak tomaž selak 7 5   2 3 -1   5 6 -1   43 56 -13
10 rokp rokp 5 7   1 6 -5   5 13 -8   72 112 -40
11 robi robi 1 6   0 6 -6   1 12 -11   51 82 -31
12 fajo fajo 1 9   0 9 -9   1 18 -17   44 119 -75

C1

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 domenp domenp 22 8   7 1 +6   15 2 +13   97 38 +59
2 rokk rokk 17 6   6 0 +6   12 1 +11   80 33 +47
3 vilfan vilfan 15 7   5 2 +3   10 4 +6   74 38 +36
4 robertb robertb 15 8   5 3 +2   10 6 +4   73 47 +26
5 gapek gapek 9 6   3 3 0   6 6 0   53 50 +3
6 lukaparte lukaparte 7 7   2 5 -3   5 10 -5   47 73 -26
7 rino-rahmanovic rino-rahmanovic 3 6   1 5 -4   2 10 -8   26 63 -37
8 josip josip 2 6   1 5 -4   2 11 -9   26 72 -46
9 jost jost 0 6   0 6 -6   0 12 -12   11 73 -62

C2

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 iklemencič iklemencič 14 5   5 0 +5   10 1 +9   72 30 +42
2 tomas tomas 14 6   5 1 +4   10 3 +7   79 42 +37
3 spavlic spavlic 14 6   4 2 +2   10 4 +6   82 55 +27
4 primozk primozk 7 6   2 4 -2   5 8 -3   57 67 -10
5 matjažkarlo matjažkarlo 5 4   2 2 0   4 5 -1   41 45 -4
6 bokal bokal 3 6   1 5 -4   2 10 -8   28 64 -36
7 pero pero 0 5   0 5 -5   0 10 -10   4 60 -56
8 mite mite 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
10.07.2020
19:00
A matijasturm
ziho
4:6, 1:6
10.07.2020
10:00
C2 spavlic
matjažkarlo
6:2, 6:0
09.07.2020
19:00
B mitja
tomaž selak
6:1, 6:2
09.07.2020
10:00
A tinesturm
lukab
4:6, 6:1, 10:3
08.07.2020
10:00
A sandi
tine pikl
6:1, 6:2
08.07.2020
10:00
A bojan d.
cizo
6:2, 6:3
07.07.2020
17:00
C1 josip
lukaparte
6:4, 1:6, 10:2
06.07.2020
18:00
C1 domenp
robertb
6:0, 6:0
06.07.2020
10:00
C1 jost
rino-rahmanovic
1:6, 2:6
06.07.2020
10:00
A sandi
aarhar
6:1, 6:2
04.07.2020
19:00
A bojan d.
roba
3:6, 1:6
04.07.2020
9:00
B škufca
robi
6:4, 6:1
02.07.2020
19:00
A matijasturm
bojan d.
6:3, 3:6, 6:10
02.07.2020
17:00
C1 gapek
jost
6:1, 6:1
02.07.2020
10:00
B rok
robi
7:5, 7:5
01.07.2020
20:00
A matijasturm
tine pikl
4:6, 2:6
01.07.2020
10:00
B damijan kr
rokp
6:0, 6:3
01.07.2020
10:00
A tinesturm
timotej krajnc
2:6, 0:6
30.06.2020
20:00
A lukab
matijasturm
6:1, 6:4
30.06.2020
19:00
C2 iklemencič
bokal
6:1, 6:0
30.06.2020
10:00
C1 lukaparte
jost
7:5, 6:1
27.06.2020
10:00
B škufca
tomaž selak
6:1, 6:2
26.06.2020
14:00
C2 primozk
tomas
2:6, 2:6
25.06.2020
10:00
C2 spavlic
bokal
6:2, 6:0
24.06.2020
10:00
B brane
rokp
6:2, 5:7, 10:6
23.06.2020
19:00
C1 domenp
jost
6:0, 6:0
23.06.2020
18:00
C1 rokk
vilfan
7:6, 6:2
23.06.2020
10:00
A tine pikl
roba
6:1, 6:3
22.06.2020
18:00
C1 robertb
rino-rahmanovic
6:2, 6:0
22.06.2020
18:00
A matijasturm
roba
2:6, 3:6
22.06.2020
10:00
A ziho
tinesturm
6:3, 6:4
21.06.2020
19:00
B damijan
škufca
6:2, 1:6, 10:4
21.06.2020
17:00
C2 spavlic
iklemencič
7:6, 5:7, 3:10
20.06.2020
18:00
B damijan
mitja
6:3, 6:2
19.06.2020
18:00
C1 domenp
vilfan
6:4, 6:1
18.06.2020
19:00
C2 tomas
bokal
6:0, 6:1
18.06.2020
18:00
C1 rokk
robertb
6:1, 6:4
18.06.2020
13:00
A roba
goran
6:2, 6:4
18.06.2020
10:00
A aarhar
cizo
7:6, 6:4
18.06.2020
8:00
A ziho
timotej krajnc
6:1, 3:6, 7:10
17.06.2020
18:00
C2 iklemencič
primozk
6:3, 6:1
17.06.2020
18:00
C1 domenp
rino-rahmanovic
6:2, 6:0
17.06.2020
10:00
A tinesturm
aarhar
5:7, 6:3, 11:9
16.06.2020
15:00
C1 domenp
gapek
6:3, 7:5
16.06.2020
10:00
C1 vilfan
robertb
7:6, 6:1
15.06.2020
18:00
C2 primozk
pero
6:1, 6:0
14.06.2020
18:00
B škufca
mitja
7:6, 6:4
14.06.2020
9:00
C2 pero
iklemencič
0:6, 0:6
13.06.2020
18:00
B mitja
brane
1:6, 7:5, 10:6
13.06.2020
10:00
C1 vilfan
lukaparte
6:0, 6:1
13.06.2020
10:00
B sašo
tomaž selak
6:7, 6:0, 10:6
12.06.2020
17:00
C2 tomas
matjažkarlo
6:2, 6:4
12.06.2020
10:00
A roba
aarhar
6:3, 6:4
12.06.2020
10:00
C2 bokal
primozk
2:6, 6:7
11.06.2020
17:00
B škufca
rokp
6:0, 6:1
10.06.2020
18:00
C1 domenp
josip
6:1, 6:1
10.06.2020
17:00
B damijan
tomaž selak
4:6, 3:6
10.06.2020
15:00
B rok
djure
4:6, 2:6
07.06.2020
12:00
A aarhar
bojan d.
7:5, 1:6, 2:10
07.06.2020
10:00
B fajo
škufca
1:6, 1:6
06.06.2020
12:00
B mitja
damijan kr
7:5, 3:6, 10:5
06.06.2020
10:00
C1 lukaparte
rino-rahmanovic
6:2, 6:0
06.06.2020
10:00
B brane
sašo
6:4, 7:5
04.06.2020
15:00
C1 rokk
domenp
3:6, 6:3, 10:3
04.06.2020
12:00
A roba
cizo
6:0, 6:3
04.06.2020
9:00
A goran
bojan d.
7:5, 6:7, 8:10
03.06.2020
20:00
C2 primozk
matjažkarlo
3:6, 7:5, 7:10
03.06.2020
19:00
C1 vilfan
josip
6:0, 6:0
03.06.2020
17:00
C1 robertb
gapek
7:5, 6:1
03.06.2020
16:00
A tinesturm
tine pikl
1:6, 6:4, 5:10
03.06.2020
10:00
C2 bokal
pero
6:3, 6:0
02.06.2020
20:00
B damijan kr
robi
7:5, 6:4
02.06.2020
10:00
A timotej krajnc
bojan d.
6:2, 6:0
02.06.2020
10:00
B rok
sašo
4:6, 6:4, 10:7
01.06.2020
18:00
C1 gapek
lukaparte
6:2, 6:4
01.06.2020
10:00
C2 bokal
matjažkarlo
0:6, 4:6
31.05.2020
17:00
B fajo
brane
2:6, 3:6
30.05.2020
10:00
A timotej krajnc
tine pikl
6:2, 6:4
29.05.2020
11:00
C2 tomas
iklemencič
6:7, 4:6
29.05.2020
10:00
B damijan kr
fajo
6:2, 6:2
28.05.2020
19:00
C1 vilfan
jost
6:0, 6:0
28.05.2020
17:00
C1 rokk
josip
6:2, 6:0
28.05.2020
11:00
A tine pikl
lukab
6:4, 7:6
28.05.2020
10:00
B brane
robi
6:2, 6:3
28.05.2020
9:00
A timotej krajnc
goran
6:4, 4:6, 10:7
27.05.2020
19:00
B fajo
rokp
7:6, 2:6, 4:10
27.05.2020
18:00
A ziho
tine pikl
7:6, 6:3
27.05.2020
17:00
C1 robertb
lukaparte
6:1, 6:0
27.05.2020
10:00
C2 spavlic
tomas
2:6, 6:3, 10:12
27.05.2020
10:00
A sandi
cizo
6:0, 6:0
26.05.2020
17:00
C1 robertb
josip
6:1, 6:0
26.05.2020
16:00
C1 rokk
gapek
6:2, 6:1
26.05.2020
10:00
B fajo
rok
1:6, 3:6
25.05.2020
16:00
B damijan
robi
3:6, 6:4, 10:8
25.05.2020
10:00
B djure
damijan kr
6:3, 6:0
24.05.2020
12:00
B tomaž selak
fajo
6:2, 6:1
24.05.2020
12:00
A bojan d.
tine pikl
6:4, 6:2
24.05.2020
10:00
B škufca
rok
6:2, 4:6, 10:7
24.05.2020
10:00
B mitja
rokp
6:3, 4:6, 10:4
23.05.2020
12:00
C2 pero
spavlic
0:6, 0:6
23.05.2020
10:00
B damijan
fajo
6:0, 6:3
23.05.2020
9:00
B djure
robi
6:1, 6:3
22.05.2020
18:00
B fajo
sašo
5:7, 1:6
22.05.2020
16:00
C1 gapek
josip
6:2, 6:2
22.05.2020
15:00
B damijan kr
brane
6:2, 6:7, 10:5
22.05.2020
10:00
A aarhar
timotej krajnc
3:6, 3:6
21.05.2020
19:00
C2 primozk
spavlic
5:7, 2:6
21.05.2020
17:00
C1 domenp
lukaparte
6:1, 6:1
21.05.2020
15:00
C1 rokk
rino-rahmanovic
6:2, 6:1
20.05.2020
18:00
C2 pero
tomas
0:6, 0:6
20.05.2020
18:00
B fajo
djure
2:6, 2:6
20.05.2020
15:00
B sašo
damijan
2:6, 4:6
20.05.2020
10:00
A tinesturm
sandi
6:0, 6:3
19.05.2020
10:00
B damijan kr
rok
3:6, 6:3, 5:10
18.05.2020
17:00
A lukab
bojan d.
6:2, 3:6, 10:8
17.05.2020
15:00
B djure
brane
3:6, 6:1, 15:13
17.05.2020
10:00
B sašo
rokp
6:1, 6:3
17.05.2020
10:00
C1 rino-rahmanovic
vilfan
4:6, 1:6
14.05.2020
15:00
A aarhar
ziho
2:6, 1:6
14.05.2020
11:00
A tine pikl
goran
6:4, 7:5
13.05.2020
18:00
A matijasturm
timotej krajnc
7:5, 1:6, 4:10
13.05.2020
10:00
C1 jost
robertb
0:6, 0:6
13.05.2020
10:00
B djure
rokp
6:2, 6:7, 10:5
11.05.2020
15:00
A timotej krajnc
cizo
7:5, 6:0
10.05.2020
9:00
A lukab
goran
2:6, 6:4, 10:7
07.05.2020
9:00
A goran
ziho
6:4, 2:6, 7:10
06.05.2020
11:00
A lukab
aarhar
6:3, 6:4
03.05.2020
9:00
A goran
aarhar
6:2, 3:6, 8:10

A

1. krog - 16.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 cizo timotej krajnc 5:7, 0:6
2 sandi tinesturm 0:6, 3:6
3 aarhar goran 2:6, 6:3, 10:8
4 ziho tine pikl 7:6, 6:3
5 lukab bojan d. 6:2, 3:6, 10:8
6 matijasturm roba 2:6, 3:6

2. krog - 23.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
7 timotej krajnc roba
8 bojan d. matijasturm 3:6, 6:3, 10:6
9 tine pikl lukab 6:4, 7:6
10 goran ziho 6:4, 2:6, 7:10
11 tinesturm aarhar 5:7, 6:3, 11:9
12 cizo sandi 0:6, 0:6

3. krog - 30.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 sandi timotej krajnc
14 aarhar cizo 7:6, 6:4
15 ziho tinesturm 6:3, 6:4
16 lukab goran 2:6, 6:4, 10:7
17 matijasturm tine pikl 4:6, 2:6
18 roba bojan d. 6:3, 6:1

4. krog - 06.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
19 timotej krajnc bojan d. 6:2, 6:0
20 tine pikl roba 6:1, 6:3
21 goran matijasturm
22 tinesturm lukab 4:6, 6:1, 10:3
23 cizo ziho
24 sandi aarhar 6:1, 6:2

5. krog - 13.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 aarhar timotej krajnc 3:6, 3:6
26 ziho sandi
27 lukab cizo
28 matijasturm tinesturm
29 roba goran 6:2, 6:4
30 bojan d. tine pikl 6:4, 6:2

6. krog - 20.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
31 timotej krajnc tine pikl 6:2, 6:4
32 goran bojan d. 7:5, 6:7, 8:10
33 tinesturm roba
34 cizo matijasturm
35 sandi lukab
36 aarhar ziho 2:6, 1:6

7. krog - 27.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
37 ziho timotej krajnc 6:1, 3:6, 7:10
38 lukab aarhar 6:3, 6:4
39 matijasturm sandi
40 roba cizo 6:0, 6:3
41 bojan d. tinesturm
42 tine pikl goran 6:4, 7:5

8. krog - 04.07.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
43 timotej krajnc goran 6:4, 4:6, 10:7
44 tinesturm tine pikl 1:6, 6:4, 5:10
45 cizo bojan d. 2:6, 3:6
46 sandi roba
47 aarhar matijasturm
48 ziho lukab

9. krog - 11.07.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
49 lukab timotej krajnc
50 matijasturm ziho 4:6, 1:6
51 roba aarhar 6:3, 6:4
52 bojan d. sandi
53 tine pikl cizo
54 goran tinesturm

10. krog - 29.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
55 timotej krajnc tinesturm 6:2, 6:0
56 cizo goran
57 sandi tine pikl 6:1, 6:2
58 aarhar bojan d. 7:5, 1:6, 2:10
59 ziho roba
60 lukab matijasturm 6:1, 6:4

11. krog - 05.09.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
61 matijasturm timotej krajnc 7:5, 1:6, 4:10
62 roba lukab
63 bojan d. ziho
64 tine pikl aarhar
65 goran sandi
66 tinesturm cizo

B

1. krog - 16.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 tomaž selak škufca 1:6, 2:6
2 brane sašo 6:4, 7:5
3 damijan robi 3:6, 6:4, 10:8
4 fajo djure 2:6, 2:6
5 rokp mitja 3:6, 6:4, 4:10
6 damijan kr rok 3:6, 6:3, 5:10

2. krog - 23.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
7 škufca rok 6:2, 4:6, 10:7
8 mitja damijan kr 7:5, 3:6, 10:5
9 djure rokp 6:2, 6:7, 10:5
10 robi fajo
11 sašo damijan 2:6, 4:6
12 tomaž selak brane

3. krog - 30.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 brane škufca
14 damijan tomaž selak 4:6, 3:6
15 fajo sašo 5:7, 1:6
16 rokp robi
17 damijan kr djure 3:6, 0:6
18 rok mitja

4. krog - 06.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
19 škufca mitja 7:6, 6:4
20 djure rok 6:4, 6:2
21 robi damijan kr 5:7, 4:6
22 sašo rokp 6:1, 6:3
23 tomaž selak fajo 6:2, 6:1
24 brane damijan

5. krog - 13.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 damijan škufca 6:2, 1:6, 10:4
26 fajo brane 2:6, 3:6
27 rokp tomaž selak
28 damijan kr sašo
29 rok robi 7:5, 7:5
30 mitja djure

6. krog - 20.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
31 škufca djure
32 robi mitja
33 sašo rok 6:4, 4:6, 7:10
34 tomaž selak damijan kr
35 brane rokp 6:2, 5:7, 10:6
36 damijan fajo 6:0, 6:3

7. krog - 27.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
37 fajo škufca 1:6, 1:6
38 rokp damijan
39 damijan kr brane 6:2, 6:7, 10:5
40 rok tomaž selak
41 mitja sašo
42 djure robi 6:1, 6:3

8. krog - 04.07.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
43 škufca robi 6:4, 6:1
44 sašo djure
45 tomaž selak mitja 1:6, 2:6
46 brane rok
47 damijan damijan kr
48 fajo rokp 7:6, 2:6, 4:10

9. krog - 11.07.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
49 rokp škufca 0:6, 1:6
50 damijan kr fajo 6:2, 6:2
51 rok damijan
52 mitja brane 1:6, 7:5, 10:6
53 djure tomaž selak
54 robi sašo

10. krog - 29.08.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
55 škufca sašo
56 tomaž selak robi
57 brane djure 6:3, 1:6, 13:15
58 damijan mitja 6:3, 6:2
59 fajo rok 1:6, 3:6
60 rokp damijan kr 0:6, 3:6

11. krog - 05.09.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
61 damijan kr škufca
62 rok rokp
63 mitja fajo
64 djure damijan
65 robi brane 2:6, 3:6
66 sašo tomaž selak 6:7, 6:0, 10:6

C1

1. krog - 16.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 lukaparte rokk
2 rino-rahmanovic vilfan 4:6, 1:6
3 gapek josip 6:2, 6:2
4 jost robertb 0:6, 0:6

2. krog - 23.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 josip jost
6 vilfan gapek
7 rokk rino-rahmanovic 6:2, 6:1
8 domenp lukaparte 6:1, 6:1

3. krog - 30.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 rino-rahmanovic domenp 2:6, 0:6
10 gapek rokk 2:6, 1:6
11 jost vilfan 0:6, 0:6
12 robertb josip 6:1, 6:0

4. krog - 06.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 vilfan robertb 7:6, 6:1
14 rokk jost
15 domenp gapek 6:3, 7:5
16 lukaparte rino-rahmanovic 6:2, 6:0

5. krog - 13.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 gapek lukaparte 6:2, 6:4
18 jost domenp 0:6, 0:6
19 robertb rokk 1:6, 4:6
20 josip vilfan 0:6, 0:6

6. krog - 20.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 rokk josip 6:2, 6:0
22 domenp robertb 6:0, 6:0
23 lukaparte jost 7:5, 6:1
24 rino-rahmanovic gapek

7. krog - 27.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 jost rino-rahmanovic 1:6, 2:6
26 robertb lukaparte 6:1, 6:0
27 josip domenp 1:6, 1:6
28 vilfan rokk 6:7, 2:6

8. krog - 04.07.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
29 domenp vilfan 6:4, 6:1
30 lukaparte josip 4:6, 6:1, 2:10
31 rino-rahmanovic robertb 2:6, 0:6
32 gapek jost 6:1, 6:1

9. krog - 11.07.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
33 robertb gapek 7:5, 6:1
34 josip rino-rahmanovic
35 vilfan lukaparte 6:0, 6:1
36 rokk domenp 3:6, 6:3, 10:3

C2

1. krog - 16.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 mite matjažkarlo
2 primozk spavlic 5:7, 2:6
3 tomas iklemencič 6:7, 4:6
4 bokal pero 6:3, 6:0

2. krog - 23.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 matjažkarlo pero
6 iklemencič bokal 6:1, 6:0
7 spavlic tomas 2:6, 6:3, 10:12
8 mite primozk

3. krog - 30.05.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 primozk matjažkarlo 3:6, 7:5, 7:10
10 tomas mite
11 bokal spavlic 2:6, 0:6
12 pero iklemencič 0:6, 0:6

4. krog - 06.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 matjažkarlo iklemencič
14 spavlic pero 6:0, 6:0
15 mite bokal
16 primozk tomas 2:6, 2:6

5. krog - 13.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 tomas matjažkarlo 6:2, 6:4
18 bokal primozk 2:6, 6:7
19 pero mite
20 iklemencič spavlic 6:7, 7:5, 10:3

6. krog - 20.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 matjažkarlo spavlic 2:6, 0:6
22 mite iklemencič
23 primozk pero 6:1, 6:0
24 tomas bokal 6:0, 6:1

7. krog - 27.06.2020

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 bokal matjažkarlo 0:6, 4:6
26 pero tomas 0:6, 0:6
27 iklemencič primozk 6:3, 6:1
28 spavlic mite
Slika Igralec/ Igralka Mesto
aarhar aarhar Mavčiče
bojan d. bojan d. Škofja Loka
brane brane Škofja Loka
damijan damijan Škofja Loka
damijan kr damijan kr Gorenja vas
roba roba Kranj
domenp domenp Škofja Loka
gapek gapek Škofja Loka
goran goran Škofja Loka
fajo fajo Škofja Loka
sašo sašo Škofja Loka
iklemencič iklemencič Gorenja vas
josip josip Škofja Loka
jost jost Železniki
bokal bokal Škofja Loka
djure djure Poljane nad Škofjo Loko
lukab lukab Ljubljana
lukaparte lukaparte Zgornje Jezersko
vilfan vilfan Škofja Loka
matijasturm matijasturm Železniki
matjažkarlo matjažkarlo Ljubljana
mitja mitja Kranj
mite mite Železniki
ziho ziho Škofja Loka
pero pero Škofja Loka
primozk primozk Škofja Loka
rino-rahmanovic rino-rahmanovic Škofja Loka
robertb robertb Škofja Loka
robi robi Železniki
rokk rokk Škofja Loka
rok rok Škofja Loka
rokp rokp Škofja Loka
cizo cizo Škofja Loka
sandi sandi Golnik
spavlic spavlic Škofja Loka
timotej krajnc timotej krajnc Kranj
tine pikl tine pikl Ljubljana - Šmartno
tinesturm tinesturm Železniki
tomas tomas Škofja Loka
tomaž selak tomaž selak Kranj
škufca škufca Škofja Loka
Opis:

Z igranjem lige se lahko prične. Datumi posameznih kol so zgolj okvirne narave. Je pa pomembno, da do vmesnega datuma, to je 15. julij, odigrate več kot polovico tekem (velja za skupino A in B) ter vse tekme skupinskega dela (velja za skupino C).

Ob rezervaciji igrišče obvezno vpišite LIGA Priimek1-Priimek2.

Dokumenti:

Ključni podatki

Status:
V teku
Vrsta tekmovanja:
Singli absolutna kategorija
Regija:
Gorenjska
Prijave do:
28.04.2020
Začetek:
11.05.2020
Konec:
13.09.2020
2014-2020 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.