ŠKL 2019 - Play Off 3. lige

A

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 djure djure 23 8   8 0 +8   16 1 +15   111 61 +50
2 damijan kr damijan kr 18 6   6 0 +6   12 0 +12   72 17 +55
3 robertb robertb 16 9   5 4 +1   12 9 +3   111 101 +10
4 mite mite 15 9   6 3 +3   12 9 +3   111 107 +4
5 rokk rokk 13 8   4 4 0   10 9 +1   107 97 +10
6 jaka_kanc jaka_kanc 10 9   3 6 -3   9 14 -5   105 131 -26
7 gapek gapek 9 8   3 5 -2   8 12 -4   92 117 -25
8 spavlic spavlic 7 5   2 3 -1   5 6 -1   56 55 +1
9 vilfan vilfan 5 8   2 6 -4   5 14 -9   83 110 -27
10 corba corba 1 8   0 8 -8   1 16 -15   55 107 -52

B

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 primozk primozk 15 5   5 0 +5   10 0 +10   61 22 +39
2 robert robert 13 5   4 1 +3   9 2 +7   67 34 +33
3 rino-rahmanovic rino-rahmanovic 8 4   3 1 +2   6 3 +3   53 41 +12
4 gasper77 gasper77 8 5   3 2 +1   6 5 +1   55 52 +3
5 lukaparte lukaparte 8 7   3 4 -1   6 9 -3   56 70 -14
6 bokal bokal 7 4   2 2 0   5 4 +1   47 36 +11
7 nick nick 4 5   1 4 -3   3 8 -5   35 54 -19
8 pero pero 0 7   0 7 -7   0 14 -14   19 84 -65
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
23.08.2019
17:00
A vilfan
jaka_kanc
2:6, 6:2, 10:3
23.08.2019
10:00
A spavlic
mite
7:5, 6:1
22.08.2019
10:00
A djure
mite
6:1, 7:6
21.08.2019
8:00
B primozk
nick
6:1, 6:2
20.08.2019
18:00
A mite
jaka_kanc
6:4, 2:6, 10:2
19.08.2019
10:00
A damijan kr
robertb
6:1, 6:1
16.08.2019
10:00
A damijan kr
jaka_kanc
6:3, 6:3
15.08.2019
9:00
B pero
nick
2:6, 4:6
11.08.2019
18:00
A vilfan
corba
5:7, 6:4, 10:4
09.08.2019
10:00
A djure
rokk
6:2, 7:5
07.08.2019
18:00
A djure
gapek
6:1, 6:1
06.08.2019
18:00
A rokk
jaka_kanc
3:6, 6:3, 9:11
06.08.2019
18:00
A mite
corba
6:2, 6:3
05.08.2019
10:00
A corba
gapek
6:7, 4:6
04.08.2019
9:00
A robertb
mite
1:6, 3:6
30.07.2019
19:00
A rokk
robertb
3:6, 6:1, 10:7
30.07.2019
18:00
A vilfan
djure
6:7, 1:6
27.07.2019
8:00
B robert
gasper77
7:5, 6:7, 6:10
26.07.2019
18:00
A gapek
jaka_kanc
2:6, 7:6, 10:3
26.07.2019
10:00
B lukaparte
primozk
2:6, 2:6
25.07.2019
9:00
B rino-rahmanovic
pero
6:1, 6:0
21.07.2019
10:00
B lukaparte
pero
6:4, 6:3
21.07.2019
9:00
A vilfan
robertb
0:6, 4:6
21.07.2019
8:00
B gasper77
lukaparte
6:4, 6:3
19.07.2019
10:00
B lukaparte
bokal
5:7, 6:4, 6:3
19.07.2019
10:00
A corba
rokk
5:7, 4:6
16.07.2019
18:00
A robertb
gapek
4:6, 6:2, 10:8
13.07.2019
17:00
B robert
pero
6:0, 6:0
12.07.2019
10:00
B robert
rino-rahmanovic
6:4, 6:2
12.07.2019
10:00
B bokal
pero
6:1, 6:2
12.07.2019
10:00
B lukaparte
nick
1:0, 1:0
12.07.2019
10:00
B bokal
primozk
4:6, 5:7
12.07.2019
10:00
B gasper77
bokal
2:6, 1:6
12.07.2019
10:00
B nick
robert
1:6, 1:6
12.07.2019
10:00
B robert
lukaparte
6:4, 6:0
12.07.2019
10:00
B primozk
pero
6:0, 6:0
12.07.2019
10:00
B gasper77
primozk
4:6, 2:6
12.07.2019
10:00
B nick
rino-rahmanovic
4:6, 7:6, 7:10
12.07.2019
10:00
B rino-rahmanovic
lukaparte
6:4, 7:6
12.07.2019
10:00
B gasper77
pero
6:2, 6:0
12.07.2019
10:00
A djure
jaka_kanc
6:2, 6:4
12.07.2019
10:00
A vilfan
damijan kr
0:6, 1:6
12.07.2019
10:00
A damijan kr
gapek
6:0, 6:0
12.07.2019
10:00
A corba
djure
2:6, 2:6
12.07.2019
10:00
A mite
rokk
4:6, 7:6, 11:9
12.07.2019
10:00
A spavlic
robertb
3:6, 5:7
12.07.2019
10:00
A mite
vilfan
7:6, 6:3
12.07.2019
10:00
A robertb
djure
6:4, 5:7, 11:13
12.07.2019
10:00
A gapek
mite
6:0, 2:6, 10:12
12.07.2019
10:00
A jaka_kanc
spavlic
7:5, 0:6, 10:6
12.07.2019
10:00
A corba
jaka_kanc
1:6, 4:6
12.07.2019
10:00
A mite
damijan kr
0:6, 3:6
12.07.2019
10:00
A rokk
vilfan
6:3, 6:2
12.07.2019
10:00
A spavlic
djure
4:6, 2:6
12.07.2019
10:00
A gapek
rokk
1:6, 1:6
12.07.2019
10:00
A corba
spavlic
3:6, 4:6
12.07.2019
10:00
A robertb
jaka_kanc
6:2, 6:4
12.07.2019
10:00
A rokk
damijan kr
3:6, 2:6
12.07.2019
10:00
A gapek
vilfan
6:7, 6:3, 10:8
12.07.2019
10:00
A corba
robertb
0:6, 0:6

A

1. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 mite spavlic 5:7, 1:6
2 corba robertb 0:6, 0:6
3 rokk jaka_kanc 3:6, 6:3, 9:11
4 damijan kr djure
5 gapek vilfan 6:7, 6:3, 10:8

2. krog - 14.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
6 spavlic vilfan
7 djure gapek 6:1, 6:1
8 rokk damijan kr 3:6, 2:6
9 robertb jaka_kanc 6:2, 6:4
10 mite corba 6:2, 6:3

3. krog - 21.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
11 corba spavlic 3:6, 4:6
12 jaka_kanc mite 4:6, 6:2, 2:10
13 damijan kr robertb 6:1, 6:1
14 gapek rokk 1:6, 1:6
15 vilfan djure 6:7, 1:6

4. krog - 28.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
16 spavlic djure 4:6, 2:6
17 rokk vilfan 6:3, 6:2
18 robertb gapek 4:6, 6:2, 10:8
19 mite damijan kr 0:6, 3:6
20 corba jaka_kanc 1:6, 4:6

5. krog - 04.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 jaka_kanc spavlic 7:5, 0:6, 10:6
22 corba damijan kr
23 gapek mite 6:0, 2:6, 10:12
24 vilfan robertb 0:6, 4:6
25 djure rokk 6:2, 7:5

6. krog - 11.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
26 spavlic rokk
27 robertb djure 6:4, 5:7, 11:13
28 mite vilfan 7:6, 6:3
29 corba gapek 6:7, 4:6
30 jaka_kanc damijan kr 3:6, 3:6

7. krog - 18.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
31 damijan kr spavlic
32 gapek jaka_kanc 2:6, 7:6, 10:3
33 vilfan corba 5:7, 6:4, 10:4
34 djure mite 6:1, 7:6
35 rokk robertb 3:6, 6:1, 10:7

8. krog - 25.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
36 spavlic robertb 3:6, 5:7
37 mite rokk 4:6, 7:6, 11:9
38 corba djure 2:6, 2:6
39 jaka_kanc vilfan 6:2, 2:6, 3:10
40 damijan kr gapek 6:0, 6:0

9. krog - 01.09.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
41 gapek spavlic
42 vilfan damijan kr 0:6, 1:6
43 djure jaka_kanc 6:2, 6:4
44 rokk corba 7:5, 6:4
45 robertb mite 1:6, 3:6

B

1. krog - 14.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 gasper77 pero 6:2, 6:0
2 nick primozk 1:6, 2:6
3 rino-rahmanovic lukaparte 6:4, 7:6
4 bokal robert

2. krog - 21.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 robert pero 6:0, 6:0
6 lukaparte bokal 5:7, 6:4, 6:3
7 nick rino-rahmanovic 4:6, 7:6, 7:10
8 gasper77 primozk 4:6, 2:6

3. krog - 28.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 primozk pero 6:0, 6:0
10 gasper77 rino-rahmanovic
11 bokal nick
12 robert lukaparte 6:4, 6:0

4. krog - 04.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 pero lukaparte 4:6, 3:6
14 nick robert 1:6, 1:6
15 gasper77 bokal 2:6, 1:6
16 primozk rino-rahmanovic

5. krog - 11.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 rino-rahmanovic pero 6:1, 6:0
18 bokal primozk 4:6, 5:7
19 robert gasper77 7:5, 6:7, 6:10
20 lukaparte nick 1:0, 1:0

6. krog - 18.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 pero nick 2:6, 4:6
22 gasper77 lukaparte 6:4, 6:3
23 primozk robert
24 rino-rahmanovic bokal

7. krog - 25.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 bokal pero 6:1, 6:2
26 robert rino-rahmanovic 6:4, 6:2
27 lukaparte primozk 2:6, 2:6
28 nick gasper77
Slika Igralec/ Igralka Mesto
corba corba Škofja Loka
damijan kr damijan kr Gorenja vas
gasper77 gasper77 Žabnica
gapek gapek Škofja Loka
jaka_kanc jaka_kanc Škofja Loka
bokal bokal Škofja Loka
djure djure Poljane nad Škofjo Loko
lukaparte lukaparte Zgornje Jezersko
vilfan vilfan Škofja Loka
mite mite Železniki
nick nick Škofja Loka
pero pero Škofja Loka
primozk primozk Škofja Loka
rino-rahmanovic rino-rahmanovic Škofja Loka
robertb robertb Škofja Loka
robert robert Kranj
rokk rokk Škofja Loka
spavlic spavlic Škofja Loka
Opis:

Skupina C-A je sestavljena iz petih najvišje uvrščenih igralcev rednega dela iz skupin C1 in C2, medtem ko je skupina C-B sestavljena iz zadnjih štirih uvrščenih igralcev iz skupin C1 in C2.

Ključni podatki

Status:
V teku
Vrsta tekmovanja:
Singli absolutna kategorija
Regija:
Gorenjska
Prijave do:
14.07.2019
Začetek:
15.07.2019
Konec:
08.09.2019
2014-2019 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.