TK Mengeš DV M - Liga 2019

1. liga

# Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 avrhovnik / medo 11 4   4 0 +4   8 1 +7   58 38 +20
2 domen / ičo 7 4   2 2 0   6 5 +1   59 57 +2
3 dule / tomaž k. 6 4   2 2 0   5 5 0   47 48 -1
4 mg / 282828 4 4   1 3 -2   3 6 -3   34 48 -14
5 brgo / tadej smole 2 1   1 0 +1   2 1 +1   15 11 +4
6 andrejp / tstarcic 2 1   1 0 +1   2 1 +1   15 12 +3
7 zefnk / brane socak 1 4   0 4 -4   1 8 -7   41 55 -14

2. liga A skupina

# Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 joe jump / tstarcic 12 4   4 0 +4   8 0 +8   48 13 +35
2 dare / stric 9 4   3 1 +2   6 2 +4   42 25 +17
3 brgo / andrejp 6 2   2 0 +2   4 0 +4   26 14 +12
4 kunej / kamačo 5 3   2 1 +1   4 3 +1   34 30 +4
5 bojan mirič / fux 3 3   1 2 -1   2 4 -2   28 31 -3
6 zefnk / stane1 1 3   0 3 -3   1 6 -5   27 43 -16
7 mresnik / matjaz1 0 5   0 5 -5   0 10 -10   11 60 -49

2. liga B skupina

# Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 skoky9 / skokz 10 6   4 2 +2   9 7 +2   83 66 +17
2 dule / mladenj 9 4   3 1 +2   7 3 +4   56 46 +10
3 gogy-massther / včn 9 4   3 1 +2   7 3 +4   52 45 +7
4 župa / medo 8 5   2 3 -1   6 6 0   61 57 +4
5 simon_b / pipi 6 6   2 4 -2   5 9 -4   58 73 -15
6 jaka / nejc 5 4   2 2 0   5 6 -1   46 55 -9
7 ičo / falko 4 5   1 4 -3   4 9 -5   53 67 -14

3. liga

# Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 sebo / igor 9 3   3 0 +3   6 0 +6   36 12 +24
2 dvojice / janko 7 4   3 1 +2   6 4 +2   52 37 +15
3 brane socak / razpotnik 4 2   1 1 0   3 2 +1   26 19 +7
4 gregorb / zuco 3 1   1 0 +1   2 0 +2   12 3 +9
5 albin / aleš vuga 1 1   0 1 -1   1 2 -1   10 18 -8
6 hansi / marucelja 0 1   0 1 -1   0 2 -2   6 12 -6
7 slapar / muflon 0 4   0 4 -4   0 8 -8   7 48 -41
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
22.08.2019
10:00
1. liga mg / 282828
brgo / tadej smole
6:3, 3:6, 2:6
22.08.2019
10:00
2. liga B skupina ičo / falko
dule / mladenj
3:6, 6:4, 3:6
22.08.2019
10:00
1. liga domen / ičo
zefnk / brane socak
6:3, 7:5
22.08.2019
10:00
2. liga B skupina skoky9 / skokz
ičo / falko
6:3, 3:6, 4:6
20.08.2019
10:00
2. liga B skupina ičo / falko
župa / medo
3:6, 3:6
12.08.2019
10:00
2. liga B skupina župa / medo
simon_b / pipi
6:2, 6:4
10.08.2019
10:00
2. liga B skupina župa / medo
skoky9 / skokz
5:7, 6:2, 4:6
09.08.2019
10:00
2. liga B skupina simon_b / pipi
gogy-massther / včn
6:7, 3:6
08.08.2019
10:00
1. liga avrhovnik / medo
dule / tomaž k.
6:4, 6:0
07.08.2019
10:00
3. liga slapar / muflon
gregorb / zuco
3:6, 0:6
05.08.2019
10:00
1. liga mg / 282828
dule / tomaž k.
2:6, 0:6
01.08.2019
10:00
1. liga zefnk / brane socak
dule / tomaž k.
5:7, 6:3, 6:7
30.07.2019
10:00
1. liga dule / tomaž k.
domen / ičo
6:7, 6:4, 2:6
26.07.2019
10:00
1. liga domen / ičo
avrhovnik / medo
7:6, 5:7, 5:7
26.07.2019
10:00
1. liga avrhovnik / medo
zefnk / brane socak
6:3, 7:5
24.07.2019
10:00
1. liga zefnk / brane socak
mg / 282828
4:6, 4:6
23.07.2019
10:00
3. liga sebo / igor
dvojice / janko
6:3, 6:1
15.07.2019
10:00
2. liga A skupina dare / stric
joe jump / tstarcic
3:6, 2:6
15.07.2019
10:00
2. liga A skupina mresnik / matjaz1
dare / stric
0:6, 1:6
15.07.2019
10:00
2. liga A skupina kunej / kamačo
dare / stric
3:6, 1:6
15.07.2019
10:00
3. liga slapar / muflon
brane socak / razpotnik
1:6, 0:6
14.07.2019
10:00
3. liga brane socak / razpotnik
dvojice / janko
1:6, 7:5, 6:7
10.07.2019
10:00
3. liga dvojice / janko
slapar / muflon
6:0, 6:1
09.07.2019
10:00
3. liga sebo / igor
slapar / muflon
6:2, 6:0
04.07.2019
10:00
2. liga B skupina skoky9 / skokz
simon_b / pipi
6:1, 6:2
03.07.2019
10:00
2. liga B skupina jaka / nejc
župa / medo
6:4, 5:7, 6:2
01.07.2019
10:00
2. liga B skupina skoky9 / skokz
gogy-massther / včn
7:5, 4:6, 6:1
01.07.2019
10:00
2. liga A skupina bojan mirič / fux
mresnik / matjaz1
6:4, 6:1
30.06.2019
10:00
2. liga B skupina župa / medo
dule / mladenj
6:7, 3:6
30.06.2019
10:00
2. liga B skupina gogy-massther / včn
jaka / nejc
6:1, 7:5
27.06.2019
10:00
2. liga B skupina dule / mladenj
skoky9 / skokz
6:4, 7:6
21.06.2019
10:00
2. liga A skupina dare / stric
zefnk / stane1
7:5, 6:3
19.06.2019
10:00
1. liga andrejp / tstarcic
domen / ičo
6:4, 3:6, 6:2
19.06.2019
10:00
3. liga dvojice / janko
albin / aleš vuga
6:7, 6:2, 6:1
19.06.2019
10:00
2. liga B skupina simon_b / pipi
ičo / falko
6:3, 6:4
19.06.2019
10:00
2. liga A skupina mresnik / matjaz1
brgo / andrejp
0:6, 3:6
17.06.2019
18:00
2. liga A skupina bojan mirič / fux
joe jump / tstarcic
3:6, 2:6
16.06.2019
10:00
2. liga B skupina jaka / nejc
skoky9 / skokz
2:6, 6:4, 0:6
12.06.2019
19:00
2. liga B skupina simon_b / pipi
jaka / nejc
6:3, 3:6, 4:6
12.06.2019
10:00
3. liga sebo / igor
hansi / marucelja
6:4, 6:2
11.06.2019
10:00
2. liga A skupina joe jump / tstarcic
zefnk / stane1
6:0, 6:3
10.06.2019
18:00
1. liga avrhovnik / medo
mg / 282828
6:4, 7:5
09.06.2019
10:00
2. liga B skupina dule / mladenj
simon_b / pipi
6:2, 6:7, 2:6
07.06.2019
10:00
2. liga B skupina gogy-massther / včn
ičo / falko
6:4, 2:6, 6:3
04.06.2019
10:00
2. liga A skupina kunej / kamačo
mresnik / matjaz1
6:1, 6:1
31.05.2019
10:00
2. liga A skupina mresnik / matjaz1
joe jump / tstarcic
0:6, 0:6
24.05.2019
10:00
2. liga A skupina brgo / andrejp
bojan mirič / fux
7:5, 7:6
23.05.2019
10:00
2. liga A skupina zefnk / stane1
kunej / kamačo
7:5, 6:7, 3:6

1. liga

1. krog - 26.05.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
1 brgo / tadej smole andrejp / tstarcic
2 avrhovnik / medo mg / 282828 6:4, 7:5
3 dule / tomaž k. domen / ičo 6:7, 6:4, 2:6

2. krog - 02.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
4 mg / 282828 dule / tomaž k. 2:6, 0:6
5 andrejp / tstarcic avrhovnik / medo
6 zefnk / brane socak brgo / tadej smole

3. krog - 09.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
7 avrhovnik / medo zefnk / brane socak 6:3, 7:5
8 dule / tomaž k. andrejp / tstarcic
9 domen / ičo mg / 282828

4. krog - 16.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
10 andrejp / tstarcic domen / ičo 6:4, 3:6, 6:2
11 zefnk / brane socak dule / tomaž k. 5:7, 6:3, 6:7
12 brgo / tadej smole avrhovnik / medo

5. krog - 23.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
13 dule / tomaž k. brgo / tadej smole
14 domen / ičo zefnk / brane socak 6:3, 7:5
15 mg / 282828 andrejp / tstarcic

6. krog - 30.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
16 zefnk / brane socak mg / 282828 4:6, 4:6
17 brgo / tadej smole domen / ičo
18 avrhovnik / medo dule / tomaž k. 6:4, 6:0

7. krog - 07.07.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
19 domen / ičo avrhovnik / medo 7:6, 5:7, 5:7
20 mg / 282828 brgo / tadej smole 6:3, 3:6, 2:6
21 andrejp / tstarcic zefnk / brane socak

2. liga A skupina

1. krog - 26.05.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
1 zefnk / stane1 kunej / kamačo 7:5, 6:7, 3:6
2 mresnik / matjaz1 joe jump / tstarcic 0:6, 0:6
3 brgo / andrejp bojan mirič / fux 7:5, 7:6

2. krog - 02.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
4 joe jump / tstarcic brgo / andrejp
5 kunej / kamačo mresnik / matjaz1 6:1, 6:1
6 dare / stric zefnk / stane1 7:5, 6:3

3. krog - 09.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
7 mresnik / matjaz1 dare / stric 0:6, 1:6
8 brgo / andrejp kunej / kamačo
9 bojan mirič / fux joe jump / tstarcic 3:6, 2:6

4. krog - 16.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
10 kunej / kamačo bojan mirič / fux
11 dare / stric brgo / andrejp
12 zefnk / stane1 mresnik / matjaz1

5. krog - 23.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
13 brgo / andrejp zefnk / stane1
14 bojan mirič / fux dare / stric
15 joe jump / tstarcic kunej / kamačo

6. krog - 30.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
16 dare / stric joe jump / tstarcic 3:6, 2:6
17 zefnk / stane1 bojan mirič / fux
18 mresnik / matjaz1 brgo / andrejp 0:6, 3:6

7. krog - 07.07.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
19 bojan mirič / fux mresnik / matjaz1 6:4, 6:1
20 joe jump / tstarcic zefnk / stane1 6:0, 6:3
21 kunej / kamačo dare / stric 3:6, 1:6

2. liga B skupina

1. krog - 26.05.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
1 dule / mladenj skoky9 / skokz 6:4, 7:6
2 gogy-massther / včn jaka / nejc 6:1, 7:5
3 župa / medo simon_b / pipi 6:2, 6:4

2. krog - 02.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
4 jaka / nejc župa / medo 6:4, 5:7, 6:2
5 skoky9 / skokz gogy-massther / včn 7:5, 4:6, 6:1
6 ičo / falko dule / mladenj 3:6, 6:4, 3:6

3. krog - 09.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
7 gogy-massther / včn ičo / falko 6:4, 2:6, 6:3
8 župa / medo skoky9 / skokz 5:7, 6:2, 4:6
9 simon_b / pipi jaka / nejc 6:3, 3:6, 4:6

4. krog - 16.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
10 skoky9 / skokz simon_b / pipi 6:1, 6:2
11 ičo / falko župa / medo 3:6, 3:6
12 dule / mladenj gogy-massther / včn

5. krog - 23.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
13 župa / medo dule / mladenj 6:7, 3:6
14 simon_b / pipi ičo / falko 6:3, 6:4
15 jaka / nejc skoky9 / skokz 2:6, 6:4, 0:6

6. krog - 30.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
16 ičo / falko jaka / nejc
17 dule / mladenj simon_b / pipi 6:2, 6:7, 2:6
18 gogy-massther / včn župa / medo

7. krog - 07.07.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
19 simon_b / pipi gogy-massther / včn 6:7, 3:6
20 jaka / nejc dule / mladenj
21 skoky9 / skokz ičo / falko 6:3, 3:6, 4:6

3. liga

1. krog - 26.05.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
1 albin / aleš vuga gregorb / zuco
2 sebo / igor hansi / marucelja 6:4, 6:2
3 slapar / muflon brane socak / razpotnik 1:6, 0:6

2. krog - 02.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
4 hansi / marucelja slapar / muflon
5 gregorb / zuco sebo / igor
6 dvojice / janko albin / aleš vuga 6:7, 6:2, 6:1

3. krog - 09.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
7 sebo / igor dvojice / janko 6:3, 6:1
8 slapar / muflon gregorb / zuco 3:6, 0:6
9 brane socak / razpotnik hansi / marucelja

4. krog - 16.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
10 gregorb / zuco brane socak / razpotnik
11 dvojice / janko slapar / muflon 6:0, 6:1
12 albin / aleš vuga sebo / igor

5. krog - 23.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
13 slapar / muflon albin / aleš vuga
14 brane socak / razpotnik dvojice / janko 1:6, 7:5, 6:7 tretji set 6/7 (4)
15 hansi / marucelja gregorb / zuco

6. krog - 30.06.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
16 dvojice / janko hansi / marucelja
17 albin / aleš vuga brane socak / razpotnik
18 sebo / igor slapar / muflon 6:2, 6:0

7. krog - 07.07.2019

# Par 1 Par 2 Rezultat Opomba
19 brane socak / razpotnik sebo / igor
20 hansi / marucelja albin / aleš vuga
21 gregorb / zuco dvojice / janko
Opis:

Dokumenti:

Ključni podatki

Status:
V teku
Vrsta tekmovanja:
Debli za moške
Regija:
Osrednjeslovenska
Prijave do:
10.05.2019
Začetek:
13.05.2019
Konec:
29.09.2019
2014-2019 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.