TK Mengeš M - Liga 2019

1. liga A skupina

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 zefnk zefnk 11 5   4 1 +3   8 3 +5   61 45 +16
2 tadej smole tadej smole 9 4   3 1 +2   7 3 +4   56 40 +16
3 kunej kunej 8 5   2 3 -1   6 6 0   62 51 +11
4 v v 6 5   2 3 -1   5 7 -2   46 62 -16
5 pipi pipi 3 4   1 3 -2   3 7 -4   38 55 -17
6 brgo brgo 2 3   1 2 -1   2 5 -3   26 36 -10
7 gogy-massther gogy-massther 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0

1. liga B skupina

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 skoky9 skoky9 18 7   6 1 +5   12 2 +10   85 42 +43
2 avrhovnik avrhovnik 15 6   5 1 +4   11 3 +8   87 66 +21
3 andrejp andrejp 12 7   4 3 +1   8 6 +2   65 60 +5
4 282828 282828 12 7   3 4 -1   9 8 +1   82 86 -4
5 skokz skokz 10 7   4 3 +1   8 8 0   81 66 +15
6 mg mg 7 6   3 3 0   6 8 -2   63 73 -10
7 simon_b simon_b 4 6   1 5 -4   3 10 -7   45 71 -26
8 včn včn 0 6   0 6 -6   0 12 -12   30 74 -44

2. liga A skupina

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 nejc nejc 17 7   6 1 +5   13 4 +9   99 55 +44
2 štajerc štajerc 10 4   3 1 +2   7 2 +5   52 35 +17
3 brane socak brane socak 3 2   1 1 0   2 2 0   16 17 -1
4 dare dare 2 1   1 0 +1   2 1 +1   17 16 +1
5 pisimi pisimi 1 2   0 2 -2   1 4 -3   17 28 -11
6 razpotnik razpotnik 0 2   0 2 -2   0 4 -4   11 25 -14
7 tineko tineko 0 2   0 2 -2   0 4 -4   7 24 -17
8 jopl jopl 0 2   0 2 -2   0 4 -4   5 24 -19

2. liga B skupina

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 jaka jaka 12 4   4 0 +4   8 0 +8   49 13 +36
2 matjaz1 matjaz1 12 4   4 0 +4   8 0 +8   49 24 +25
3 marucelja marucelja 3 2   1 1 0   2 2 0   19 15 +4
4 gregorb gregorb 0 1   0 1 -1   0 2 -2   2 12 -10
5 falko falko 0 2   0 2 -2   0 4 -4   15 25 -10
6 aleš vuga aleš vuga 0 2   0 2 -2   0 4 -4   5 24 -19
7 žejnič žejnič 0 3   0 3 -3   0 6 -6   10 36 -26

2. liga C skupina

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 zuco zuco 11 6   4 2 +2   8 5 +3   61 57 +4
2 simont simont 8 3   3 0 +3   6 1 +5   39 21 +18
3 volgemut volgemut 4 3   1 2 -1   3 4 -1   33 30 +3
4 albin albin 3 2   1 1 0   2 2 0   16 21 -5
5 david1 david1 3 3   1 2 -1   3 5 -2   35 43 -8
6 bojan mirič bojan mirič 2 3   1 2 -1   2 5 -3   32 38 -6
7 slapar slapar 1 1   0 1 -1   1 2 -1   10 13 -3
8 ni ni 1 1   0 1 -1   1 2 -1   12 15 -3

3. liga

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 jreven jreven 6 2   2 0 +2   4 0 +4   24 3 +21
2 tomo tomo 6 3   2 1 +1   4 2 +2   26 21 +5
3 andro k andro k 3 2   1 1 0   2 2 0   19 17 +2
4 alex alex 0 3   0 3 -3   0 6 -6   8 36 -28
5 aleš dimc aleš dimc 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
6 gapy gapy 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
7 kolar kolar 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
8 rogelj rogelj 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
23.08.2019
16:00
2. liga A skupina štajerc
razpotnik
7:6, 6:0
22.08.2019
10:00
2. liga B skupina marucelja
žejnič
6:1, 6:1
20.08.2019
18:00
2. liga A skupina štajerc
pisimi
6:4, 6:4
19.08.2019
18:00
2. liga C skupina david1
bojan mirič
3:6, 7:6, 3:6
19.08.2019
10:00
1. liga A skupina pipi
tadej smole
6:4, 1:6, 4:6
18.08.2019
18:00
2. liga A skupina jopl
štajerc
1:6, 1:6
15.08.2019
10:00
1. liga B skupina simon_b
včn
6:2, 6:4
14.08.2019
18:00
2. liga C skupina simont
bojan mirič
6:4, 6:4
12.08.2019
10:00
1. liga B skupina skoky9
avrhovnik
6:7, 6:7
12.08.2019
10:00
2. liga B skupina matjaz1
aleš vuga
6:2, 6:2
11.08.2019
10:00
1. liga A skupina pipi
v
6:7, 1:6
08.08.2019
10:00
2. liga B skupina matjaz1
falko
6:3, 6:4
08.08.2019
10:00
1. liga A skupina zefnk
tadej smole
2:6, 5:7
07.08.2019
18:00
1. liga A skupina kunej
v
6:4, 6:0
07.08.2019
10:00
1. liga B skupina skoky9
282828
6:2, 6:3
06.08.2019
10:00
1. liga B skupina mg
282828
2:6, 6:3, 6:3
03.08.2019
10:00
1. liga A skupina kunej
zefnk
7:6, 4:6, 3:6
31.07.2019
18:00
1. liga B skupina skokz
simon_b
4:6, 6:2, 6:1
31.07.2019
10:00
1. liga B skupina skoky9
včn
6:1, 6:2
30.07.2019
17:00
1. liga A skupina tadej smole
v
4:6, 6:0, 4:6
27.07.2019
10:00
1. liga B skupina mg
avrhovnik
7:6, 4:6, 6:4
26.07.2019
10:00
1. liga B skupina skokz
mg
6:1, 6:3
24.07.2019
17:00
1. liga A skupina kunej
tadej smole
6:7, 4:6
24.07.2019
10:00
2. liga A skupina nejc
štajerc
7:5, 6:7, 6:3
22.07.2019
19:00
1. liga B skupina avrhovnik
282828
6:2, 6:7, 7:5
22.07.2019
10:00
1. liga B skupina skoky9
skokz
6:1, 6:3
20.07.2019
9:00
2. liga A skupina jopl
nejc
2:6, 1:6
18.07.2019
10:00
2. liga A skupina nejc
razpotnik
6:4, 6:1
17.07.2019
19:00
1. liga B skupina avrhovnik
simon_b
6:4, 6:4
17.07.2019
10:00
2. liga A skupina nejc
dare
6:7, 6:4, 4:6
16.07.2019
19:00
2. liga B skupina jaka
aleš vuga
6:0, 6:1
15.07.2019
10:00
1. liga B skupina andrejp
282828
4:6, 4:6
05.07.2019
10:00
1. liga B skupina skokz
andrejp
4:6, 4:6
04.07.2019
19:00
2. liga C skupina volgemut
albin
6:2, 6:1
04.07.2019
18:00
2. liga C skupina zuco
slapar
6:3, 1:6, 6:1
01.07.2019
10:00
2. liga C skupina simont
zuco
6:1, 6:0
28.06.2019
10:00
1. liga B skupina skoky9
simon_b
6:1, 6:1
27.06.2019
10:00
1. liga B skupina 282828
simon_b
6:4, 7:5
24.06.2019
18:00
2. liga C skupina david1
volgemut
2:6, 6:3, 6:4
24.06.2019
10:00
1. liga B skupina 282828
včn
7:5, 6:2
23.06.2019
10:00
1. liga A skupina zefnk
v
6:1, 6:4
22.06.2019
17:00
1. liga B skupina avrhovnik
skokz
7:6, 7:6
22.06.2019
10:00
1. liga B skupina skoky9
mg
7:6, 6:3
21.06.2019
10:00
1. liga A skupina kunej
brgo
6:1, 6:1
21.06.2019
10:00
3. liga jreven
tomo
6:1, 6:0
21.06.2019
10:00
3. liga jreven
alex
6:0, 6:2
21.06.2019
10:00
1. liga B skupina včn
mg
2:6, 5:7
20.06.2019
10:00
3. liga andro k
alex
6:2, 6:2
17.06.2019
17:00
1. liga B skupina skokz
282828
5:7, 6:2, 6:4
17.06.2019
10:00
1. liga B skupina avrhovnik
andrejp
6:2, 6:1
16.06.2019
18:00
2. liga A skupina brane socak
nejc
2:6, 2:6
15.06.2019
9:00
1. liga B skupina skokz
včn
6:2, 6:0
14.06.2019
18:00
1. liga B skupina mg
andrejp
5:7, 1:6
14.06.2019
10:00
2. liga C skupina zuco
volgemut
6:3, 7:5
14.06.2019
10:00
1. liga A skupina zefnk
brgo
6:3, 6:4
13.06.2019
19:00
2. liga B skupina matjaz1
žejnič
6:4, 6:2
13.06.2019
10:00
3. liga alex
tomo
2:6, 0:6
13.06.2019
10:00
1. liga A skupina brgo
v
4:6, 7:6, 6:0
12.06.2019
10:00
2. liga A skupina brane socak
tineko
6:4, 6:1
12.06.2019
10:00
3. liga tomo
andro k
7:5, 6:2
10.06.2019
10:00
2. liga A skupina nejc
pisimi
4:6, 6:3, 6:0
10.06.2019
10:00
2. liga C skupina simont
ni
6:3, 3:6, 6:3
10.06.2019
10:00
1. liga B skupina andrejp
skoky9
4:6, 1:6
10.06.2019
10:00
1. liga A skupina pipi
kunej
7:5, 1:6, 6:3
09.06.2019
10:00
2. liga A skupina nejc
tineko
6:1, 6:1
07.06.2019
15:00
2. liga C skupina zuco
bojan mirič
6:1, 7:5
05.06.2019
10:00
1. liga B skupina včn
andrejp
2:6, 3:6
04.06.2019
16:00
2. liga B skupina jaka
gregorb
6:0, 6:2
03.06.2019
10:00
2. liga C skupina david1
zuco
4:6, 4:6
31.05.2019
18:00
1. liga B skupina andrejp
simon_b
6:2, 6:3
30.05.2019
17:00
1. liga A skupina zefnk
pipi
6:2, 6:4
30.05.2019
16:00
2. liga B skupina jaka
žejnič
6:2, 6:0
23.05.2019
17:00
2. liga B skupina jaka
falko
7:5, 6:3
22.05.2019
10:00
2. liga B skupina marucelja
matjaz1
5:7, 2:6
06.05.2019
10:00
2. liga C skupina zuco
albin
4:6, 5:7

1. liga A skupina

1. krog - 26.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 zefnk brgo 6:3, 6:4
2 gogy-massther tadej smole
3 v alenz
4 pipi kunej 7:5, 1:6, 6:3

2. krog - 02.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 brgo kunej 1:6, 1:6
6 alenz pipi
7 tadej smole v 4:6, 6:0, 4:6
8 zefnk gogy-massther

3. krog - 09.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 gogy-massther brgo
10 v zefnk 1:6, 4:6
11 pipi tadej smole 6:4, 1:6, 4:6
12 kunej alenz

4. krog - 16.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 brgo alenz
14 tadej smole kunej 7:6, 6:4
15 zefnk pipi 6:2, 6:4
16 gogy-massther v

5. krog - 23.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 v brgo 6:4, 6:7, 0:6 Tretji set WO
18 pipi gogy-massther
19 kunej zefnk 7:6, 4:6, 3:6
20 alenz tadej smole

6. krog - 30.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 brgo tadej smole
22 zefnk alenz
23 gogy-massther kunej
24 v pipi 7:6, 6:1

7. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 pipi brgo
26 kunej v 6:4, 6:0
27 alenz gogy-massther
28 tadej smole zefnk 6:2, 7:5

1. liga B skupina

1. krog - 26.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 282828 mg 6:2, 3:6, 3:6
2 včn skokz 2:6, 0:6
3 skoky9 avrhovnik 6:7, 6:7
4 simon_b andrejp 2:6, 3:6

2. krog - 02.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 mg andrejp 5:7, 1:6
6 avrhovnik simon_b 6:4, 6:4
7 skokz skoky9 1:6, 3:6
8 282828 včn 7:5, 6:2

3. krog - 09.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 včn mg 2:6, 5:7
10 skoky9 282828 6:2, 6:3
11 simon_b skokz 6:4, 2:6, 1:6
12 andrejp avrhovnik 2:6, 1:6

4. krog - 16.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 mg avrhovnik 7:6, 4:6, 6:4
14 skokz andrejp 4:6, 4:6
15 282828 simon_b 6:4, 7:5
16 včn skoky9 1:6, 2:6

5. krog - 23.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 skoky9 mg 7:6, 6:3
18 simon_b včn 6:2, 6:4
19 andrejp 282828 4:6, 4:6
20 avrhovnik skokz 7:6, 7:6

6. krog - 30.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 mg skokz 1:6, 3:6
22 282828 avrhovnik 2:6, 7:6, 5:7
23 včn andrejp 2:6, 3:6
24 skoky9 simon_b 6:1, 6:1

7. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 simon_b mg
26 andrejp skoky9 4:6, 1:6
27 avrhovnik včn
28 skokz 282828 5:7, 6:2, 6:4

2. liga A skupina

1. krog - 26.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 razpotnik jopl
2 brane socak tineko 6:4, 6:1
3 štajerc dare
4 pisimi nejc 6:4, 3:6, 0:6 Tretji set predaja

2. krog - 02.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 jopl nejc 2:6, 1:6
6 dare pisimi
7 tineko štajerc Čaka na potrditev
8 razpotnik brane socak

3. krog - 09.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 brane socak jopl
10 štajerc razpotnik 7:6, 6:0
11 pisimi tineko
12 nejc dare 6:7, 6:4, 4:6

4. krog - 16.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 jopl dare
14 tineko nejc 1:6, 1:6
15 razpotnik pisimi
16 brane socak štajerc

5. krog - 23.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 štajerc jopl 6:1, 6:1
18 pisimi brane socak
19 nejc razpotnik 6:4, 6:1
20 dare tineko

6. krog - 30.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 jopl tineko
22 razpotnik dare
23 brane socak nejc 2:6, 2:6
24 štajerc pisimi 6:4, 6:4

7. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 pisimi jopl
26 nejc štajerc 7:5, 6:7, 6:3
27 dare brane socak
28 tineko razpotnik

2. liga B skupina

1. krog - 26.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 aleš vuga marucelja
2 mladenj žejnič
3 jaka gregorb 6:0, 6:2
4 falko matjaz1 3:6, 4:6

2. krog - 02.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 marucelja matjaz1 5:7, 2:6
6 gregorb falko
7 žejnič jaka 2:6, 0:6
8 aleš vuga mladenj

3. krog - 09.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 mladenj marucelja
10 jaka aleš vuga 6:0, 6:1
11 falko žejnič
12 matjaz1 gregorb

4. krog - 16.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 marucelja gregorb
14 žejnič matjaz1 4:6, 2:6
15 aleš vuga falko
16 mladenj jaka

5. krog - 23.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 jaka marucelja
18 falko mladenj
19 matjaz1 aleš vuga 6:2, 6:2
20 gregorb žejnič

6. krog - 30.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 marucelja žejnič 6:1, 6:1
22 aleš vuga gregorb
23 mladenj matjaz1
24 jaka falko 7:5, 6:3

7. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 falko marucelja
26 matjaz1 jaka
27 gregorb mladenj
28 žejnič aleš vuga

2. liga C skupina

1. krog - 26.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 david1 ni
2 simont bojan mirič 6:4, 6:4
3 slapar albin
4 volgemut zuco 3:6, 5:7

2. krog - 02.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 ni zuco
6 albin volgemut 2:6, 1:6
7 bojan mirič slapar
8 david1 simont

3. krog - 09.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 simont ni 6:3, 3:6, 6:3
10 slapar david1
11 volgemut bojan mirič
12 zuco albin 4:6, 5:7

4. krog - 16.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 ni albin
14 bojan mirič zuco 1:6, 5:7
15 david1 volgemut 2:6, 6:3, 6:4
16 simont slapar

5. krog - 23.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 slapar ni
18 volgemut simont
19 zuco david1 6:4, 6:4
20 albin bojan mirič

6. krog - 30.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 ni bojan mirič
22 david1 albin
23 simont zuco 6:1, 6:0
24 slapar volgemut

7. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 volgemut ni Čaka na potrditev
26 zuco slapar 6:3, 1:6, 6:1
27 albin simont
28 bojan mirič david1 6:3, 6:7, 6:3

3. liga

1. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 aleš dimc andro k
2 kolar alex
3 tomo jreven 1:6, 0:6
4 gapy rogelj

2. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 andro k rogelj
6 jreven gapy
7 alex tomo 2:6, 0:6
8 aleš dimc kolar

3. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 kolar andro k
10 tomo aleš dimc
11 gapy alex
12 rogelj jreven

4. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 andro k jreven
14 alex rogelj
15 aleš dimc gapy
16 kolar tomo

5. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 tomo andro k 7:5, 6:2
18 gapy kolar
19 rogelj aleš dimc
20 jreven alex 6:0, 6:2

6. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 andro k alex 6:2, 6:2
22 aleš dimc jreven Čaka na potrditev
23 kolar rogelj
24 tomo gapy

7. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 gapy andro k
26 rogelj tomo
27 jreven kolar Čaka na potrditev
28 alex aleš dimc
Slika Igralec/ Igralka Mesto
albin albin Mengeš
avrhovnik avrhovnik Mengeš
alenz alenz Mengeš
aleš dimc aleš dimc Domžale
volgemut volgemut Trzin
aleš vuga aleš vuga Mengeš
alex alex Vodice
andro k andro k Trzin
marucelja marucelja Mengeš
andrejp andrejp Mengeš
ni ni Radomlje
zuco zuco Mengeš
bojan mirič bojan mirič Ljubljana
pipi pipi Mengeš
brane socak brane socak Trzin
dare dare Mengeš
david1 david1 Mengeš
gapy gapy Trzin
gogy-massther gogy-massther Trzin
gregorb gregorb Domžale
v v Mengeš
jaka jaka Mengeš
jopl jopl Komenda
jreven jreven Mengeš
282828 282828 Trzin
falko falko Mengeš
mg mg Šenčur
žejnič žejnič Mengeš
včn včn Mengeš
matjaz1 matjaz1 Mengeš
kolar kolar Mengeš
nejc nejc Mengeš
skoky9 skoky9 Mengeš
razpotnik razpotnik Komenda
kunej kunej Mengeš
slapar slapar Mengeš
rogelj rogelj Mengeš
simon_b simon_b Ljubljana
simont simont Mengeš
tadej smole tadej smole Mengeš
zefnk zefnk Mengeš
tineko tineko Trzin
tomo tomo Mengeš
štajerc štajerc Mengeš
pisimi pisimi Trzin
brgo brgo Mengeš
skokz skokz Mengeš
Opis:

Dokumenti:

Ključni podatki

Status:
V teku
Vrsta tekmovanja:
Singli za moške
Regija:
Osrednjeslovenska
Prijave do:
10.05.2019
Začetek:
13.05.2019
Konec:
29.09.2019
2014-2019 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.