GUŠT liga 2019

Skupina A

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 subicj subicj 22 9   8 1 +7   17 5 +12   139 104 +35
2 kokiri kokiri 22 9   7 2 +5   15 4 +11   113 55 +58
3 mitjaf mitjaf 20 8   8 0 +8   16 4 +12   132 91 +41
4 aleks aleks 19 9   6 3 +3   14 7 +7   131 114 +17
5 fireslam fireslam 18 9   5 4 +1   13 8 +5   124 115 +9
6 draško draško 13 11   3 8 -5   10 16 -6   136 146 -10
7 john dow :) john dow :) 8 8   3 5 -2   6 11 -5   73 90 -17
8 damjan damjan 7 8   2 6 -4   6 13 -7   79 115 -36
9 jenno jenno 6 7   2 5 -3   5 11 -6   78 91 -13
10 juve juve 4 3   1 2 -1   4 5 -1   51 57 -6
11 aleš pantar aleš pantar 4 8   2 6 -4   4 14 -10   71 110 -39
12 markc markc 4 9   2 7 -5   4 16 -12   81 120 -39
13 1337 1337 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
21.08.2019
10:00
Skupina A jenno
juve
3:6, 6:2, 10:4
21.08.2019
10:00
Skupina A fireslam
aleš pantar
6:2, 6:3
20.08.2019
10:00
Skupina A aleks
jenno
6:4, 6:3
11.08.2019
10:00
Skupina A mitjaf
draško
6:2, 6:2
07.08.2019
10:00
Skupina A subicj
damjan
6:3, 6:3
06.08.2019
10:00
Skupina A fireslam
mitjaf
3:6, 6:3, 12:14
06.08.2019
10:00
Skupina A subicj
aleš pantar
6:0, 6:3
02.08.2019
10:00
Skupina A mitjaf
markc
6:2, 6:3
29.07.2019
10:00
Skupina A subicj
mitjaf
2:6, 7:6, 6:10
26.07.2019
10:00
Skupina A kokiri
damjan
6:2, 6:1
26.07.2019
10:00
Skupina A aleks
fireslam
6:4, 6:7, 10:4
22.07.2019
10:00
Skupina A subicj
aleks
7:5, 6:4
20.07.2019
10:00
Skupina A subicj
draško
7:5, 2:6, 10:6
19.07.2019
10:00
Skupina A fireslam
markc
7:6, 7:5
17.07.2019
10:00
Skupina A subicj
john dow :)
6:3, 6:2
16.07.2019
10:00
Skupina A aleš pantar
draško
2:6, 6:4, 11:9
13.07.2019
10:00
Skupina A subicj
markc
6:0, 6:2
12.07.2019
10:00
Skupina A damjan
aleks
7:6, 4:6, 10:6
09.07.2019
10:00
Skupina A juve
draško
2:6, 7:5, 10:5
05.07.2019
20:00
Skupina A damjan
john dow :)
6:3, 7:5
05.07.2019
10:00
Skupina A mitjaf
jenno
6:2, 6:3
05.07.2019
10:00
Skupina A kokiri
markc
6:2, 6:1
04.07.2019
10:00
Skupina A subicj
jenno
4:6, 6:3, 12:10
02.07.2019
10:00
Skupina A markc
damjan
6:2, 4:6, 10:5
28.06.2019
10:00
Skupina A fireslam
draško
7:6, 6:2
28.06.2019
10:00
Skupina A kokiri
john dow :)
6:2, 6:2
25.06.2019
10:00
Skupina A kokiri
jenno
6:2, 6:3
21.06.2019
10:00
Skupina A fireslam
john dow :)
6:3, 6:4
21.06.2019
10:00
Skupina A kokiri
draško
6:4, 6:0
14.06.2019
18:00
Skupina A draško
markc
6:2, 6:4
14.06.2019
17:00
Skupina A aleks
kokiri
6:4, 7:5
14.06.2019
10:00
Skupina A john dow :)
aleš pantar
6:3, 6:4
09.06.2019
17:00
Skupina A mitjaf
kokiri
7:6, 1:6, 10:8
07.06.2019
18:00
Skupina A draško
damjan
6:1, 6:3
07.06.2019
10:00
Skupina A aleš pantar
aleks
4:6, 7:5, 10:7
07.06.2019
10:00
Skupina A john dow :)
markc
6:1, 6:2
05.06.2019
19:00
Skupina A aleks
draško
7:6, 7:6
31.05.2019
17:00
Skupina A kokiri
aleš pantar
6:0, 6:1
31.05.2019
10:00
Skupina A fireslam
damjan
6:2, 6:3
31.05.2019
10:00
Skupina A john dow :)
draško
1:6, 6:4, 11:9
26.05.2019
10:00
Skupina A jenno
aleš pantar
6:2, 7:6
25.05.2019
10:00
Skupina A aleks
markc
6:3, 7:6
24.05.2019
10:00
Skupina A fireslam
subicj
6:7, 6:4, 9:11
23.05.2019
10:00
Skupina A mitjaf
damjan
6:3, 5:7, 10:4
18.05.2019
18:00
Skupina A markc
juve
6:4, 4:6, 12:10
17.05.2019
19:00
Skupina A mitjaf
aleš pantar
6:4, 6:3
17.05.2019
16:00
Skupina A draško
jenno
6:4, 7:6
17.05.2019
16:00
Skupina A aleks
john dow :)
6:3, 6:4
17.05.2019
10:00
Skupina A fireslam
kokiri
3:6, 1:6

Skupina A

1. krog - 17.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 fireslam kokiri 3:6, 1:6
2 1337 damjan
3 mitjaf aleš pantar 6:4, 6:3
4 jenno draško 4:6, 6:7
5 juve markc 4:6, 6:4, 10:12
6 aleks john dow :) 6:3, 6:4

2. krog - 24.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
7 markc aleks 3:6, 6:7
8 draško juve 6:2, 5:7, 5:10
9 aleš pantar jenno 2:6, 6:7
10 damjan mitjaf 3:6, 7:5, 4:10
11 kokiri 1337
12 subicj fireslam 7:6, 4:6, 11:9

3. krog - 31.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 1337 subicj
14 mitjaf kokiri 7:6, 1:6, 10:8
15 jenno damjan Prestavil (Udovič) (pesek)
16 juve aleš pantar Prestavil (Juvančič) (trava)
17 aleks draško 7:6, 7:6
18 john dow :) markc 6:1, 6:2

4. krog - 07.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
19 draško john dow :) 6:1, 4:6, 9:11
20 aleš pantar aleks 4:6, 7:5, 10:7
21 damjan juve Prestavil (Juvančič) (trava)
22 kokiri jenno 6:2, 6:3
23 subicj mitjaf 2:6, 7:6, 6:10
24 fireslam 1337

5. krog - 14.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 mitjaf fireslam 6:3, 3:6, 14:12 Prestavil (Petan) (trava)
26 jenno subicj 6:4, 3:6, 10:12
27 juve kokiri Prestavil (Juvančič) (pesek)
28 aleks damjan 6:7, 6:4, 6:10
29 john dow :) aleš pantar 6:3, 6:4
30 markc draško 2:6, 4:6

6. krog - 21.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
31 aleš pantar markc Prestavil (Pantar) (trava)
32 damjan john dow :) 6:3, 7:5
33 kokiri aleks 4:6, 5:7
34 subicj juve Prestavil (Šubic) (pesek)
35 fireslam jenno Prestavil (Udovič) (pesek)
36 1337 mitjaf

7. krog - 28.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
37 jenno 1337 Prestavil (Mlakar) (trava)
38 juve fireslam Prestavil (Juvančič) (pesek)
39 aleks subicj 5:7, 4:6
40 john dow :) kokiri 2:6, 2:6
41 markc damjan 6:2, 4:6, 10:5
42 draško aleš pantar 6:2, 4:6, 9:11

8. krog - 05.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
43 damjan draško 1:6, 3:6
44 kokiri markc 6:2, 6:1
45 subicj john dow :) 6:3, 6:2
46 fireslam aleks 4:6, 7:6, 4:10
47 1337 juve Prestavil (Juvančič) (pesek)
48 mitjaf jenno 6:2, 6:3

9. krog - 12.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
49 juve mitjaf Prestavil (Furlani) (pesek)
50 aleks 1337 Trava 17:15
51 john dow :) fireslam 3:6, 4:6
52 markc subicj 0:6, 2:6
53 draško kokiri 4:6, 0:6
54 aleš pantar damjan Prestavil (Pantar) (pesek)

10. krog - 19.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
55 kokiri aleš pantar 6:0, 6:1
56 subicj draško 7:5, 2:6, 10:6
57 fireslam markc 7:6, 7:5
58 1337 john dow :) Prestavil (Čebulj) (trava)
59 mitjaf aleks Prestavil (Furlani) (trava)
60 jenno juve 3:6, 6:2, 10:4 Prestavil (Udovič- pesek)

11. krog - 26.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
61 aleks jenno 6:4, 6:3 Prestavil (Udovič)
62 john dow :) mitjaf Prestavil (Furlani)
63 markc 1337 Prestavil Mlakar N. (trava)
64 draško fireslam 6:7, 2:6
65 aleš pantar subicj 0:6, 3:6
66 damjan kokiri 2:6, 1:6 Pesek 18:30

12. krog - 02.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
67 subicj damjan 6:3, 6:3
68 fireslam aleš pantar 6:2, 6:3 Prestavil (Pantar)
69 1337 draško Prestavil (Mlakar N.)
70 mitjaf markc 6:2, 6:3
71 jenno john dow :) Prestavil (Udovič)
72 juve aleks Prestavil (Juvančič)

13. krog - 09.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
73 john dow :) juve Prestavil (Juvančič)
74 markc jenno Prestavil (Udovič)
75 draško mitjaf 2:6, 2:6 Prestavil (Furlani)
76 aleš pantar 1337 Prestavil (Pantar)
77 damjan fireslam 2:6, 3:6
78 kokiri subicj Prestavil (Šubic) (trava)
Slika Igralec/ Igralka Mesto
aleks aleks Stari trg pri Ložu
aleš pantar aleš pantar Stari trg pri Ložu
kokiri kokiri Stari trg pri Ložu
damjan damjan Cerknica
fireslam fireslam Cerknica
draško draško Stari trg pri Ložu
jenno jenno Cerknica
subicj subicj Cerknica
john dow :) john dow :) Stari trg pri Ložu
mitjaf mitjaf Stari trg pri Ložu
1337 1337 Stari trg pri Ložu
markc markc Stari trg pri Ložu
juve juve Stari trg pri Ložu
Opis:

Dve podlagi igrišč ter super družba.

Dokumenti:

Ključni podatki

Status:
V teku
Vrsta tekmovanja:
Singli absolutna kategorija
Regija:
Notranjsko-kraška
Prijave do:
12.05.2019
Začetek:
17.05.2019
Konec:
27.09.2019
2014-2019 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.