Škofjeloška poletna teniška liga 2019

Skupina A

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 roba roba 34 0 0 34 12   11 1 +10   23 2 +21   144 68 +76
2 ziho ziho 28 0 0 28 12   9 3 +6   20 7 +13   158 113 +45
3 bojan d. bojan d. 27 0 0 27 12   9 3 +6   20 8 +12   162 133 +29
4 aarhar aarhar 21 0 0 21 10   8 2 +6   16 7 +9   143 102 +41
5 timotej krajnc timotej krajnc 17 0 -3 20 11   7 4 +3   16 11 +5   160 140 +20
6 tine pikl tine pikl 17 0 0 17 11   5 6 -1   13 13 0   138 137 +1
7 goran goran 15 0 0 15 10   5 5 0   12 12 0   130 126 +4
8 lukaj lukaj 14 0 0 14 12   5 7 -2   11 16 -5   136 148 -12
9 domen domen 13 0 0 13 8   5 3 +2   10 8 +2   101 83 +18
10 jcausevic jcausevic 9 0 0 9 11   3 8 -5   8 18 -10   109 149 -40
11 škufca škufca 6 0 0 6 10   2 8 -6   4 16 -12   60 116 -56
12 brane brane 5 0 0 5 12   1 11 -10   4 22 -18   92 160 -68
13 janez janez 4 0 0 4 11   1 10 -9   3 20 -17   73 131 -58
14 cizo cizo 0 0 0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0

Skupina B

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 tinesturm tinesturm 27 0 0 27 9   9 0 +9   18 0 +18   109 44 +65
2 matijasturm matijasturm 25 0 0 25 10   9 1 +8   18 4 +14   134 94 +40
3 mitja mitja 23 0 0 23 11   8 3 +5   18 9 +9   148 124 +24
4 sašo sašo 18 0 0 18 9   6 3 +3   13 7 +6   108 87 +21
5 domenp domenp 14 0 0 14 8   4 4 0   10 8 +2   97 81 +16
6 damijan damijan 13 0 -3 16 9   5 4 +1   11 8 +3   101 88 +13
7 rok rok 13 0 0 13 9   5 4 +1   10 10 0   104 105 -1
8 tine benedicic tine benedicic 10 0 0 10 8   3 5 -2   8 11 -3   90 102 -12
9 iklemencič iklemencič 8 0 0 8 8   2 6 -4   7 13 -6   103 118 -15
10 tomas tomas 5 0 0 5 10   2 8 -6   4 17 -13   69 116 -47
11 andraž demšar andraž demšar 0 0 0 0 10   0 10 -10   0 20 -20   54 122 -68
12 anzze79 anzze79 0 0 0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
13 tomaž selak tomaž selak 0 0 0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
14 mspanic mspanic -2 0 -2 0 5   0 5 -5   0 10 -10   26 62 -36

Skupina C1

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 djure djure 23 0 0 23 8   8 0 +8   16 1 +15   108 43 +65
2 robertb robertb 22 0 0 22 8   7 1 +6   15 2 +13   107 45 +62
3 jaka_kanc jaka_kanc 17 0 0 17 8   6 2 +4   12 5 +7   89 62 +27
4 spavlic spavlic 16 0 0 16 8   5 3 +2   11 6 +5   91 52 +39
5 corba corba 9 0 0 9 8   3 5 -2   6 10 -4   61 70 -9
6 primozk primozk 9 0 0 9 8   3 5 -2   6 10 -4   59 75 -16
7 bokal bokal 9 0 0 9 8   3 5 -2   6 10 -4   59 76 -17
8 gasper77 gasper77 3 0 0 3 8   1 7 -6   2 14 -12   26 86 -60
9 pero pero 0 0 0 0 8   0 8 -8   0 16 -16   5 96 -91

Skupina C2

# Slika Igralec/ Igralka Točke + Točke - Točke Točke liga Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 damijan kr damijan kr 24 0 0 24 8   8 0 +8   16 0 +16   86 11 +75
2 mite mite 19 0 0 19 8   7 1 +6   14 4 +10   94 69 +25
3 rokk rokk 19 0 0 19 8   6 2 +4   13 4 +9   88 56 +32
4 gapek gapek 14 0 0 14 8   5 3 +2   11 8 +3   95 84 +11
5 vilfan vilfan 13 0 0 13 8   4 4 0   9 8 +1   81 66 +15
6 robert robert 10 0 0 10 8   3 5 -2   7 10 -3   64 77 -13
7 rino-rahmanovic rino-rahmanovic 5 0 0 5 8   2 6 -4   4 13 -9   56 100 -44
8 lukaparte lukaparte 3 0 0 3 8   1 7 -6   2 14 -12   25 85 -60
9 nick nick 1 0 0 1 8   0 8 -8   1 16 -15   25 66 -41
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
24.08.2019
8:00
Skupina A goran
janez
6:4, 6:4
23.08.2019
17:00
Skupina A lukaj
aarhar
3:6, 3:6
23.08.2019
10:00
Skupina A roba
timotej krajnc
6:3, 6:2
22.08.2019
18:00
Skupina B rok
andraž demšar
6:3, 6:2
22.08.2019
12:00
Skupina A škufca
tine pikl
0:6, 1:6
21.08.2019
18:00
Skupina B domenp
damijan
4:6, 3:6
21.08.2019
16:00
Skupina A lukaj
goran
3:6, 3:6
21.08.2019
16:00
Skupina A škufca
timotej krajnc
1:6, 2:6
20.08.2019
10:00
Skupina A roba
škufca
6:1, 6:1
18.08.2019
8:00
Skupina A janez
timotej krajnc
3:6, 4:6
17.08.2019
18:00
Skupina B tomas
andraž demšar
6:1, 6:1
16.08.2019
10:00
Skupina A timotej krajnc
brane
6:4, 6:2
15.08.2019
10:00
Skupina A timotej krajnc
bojan d.
4:6, 7:5, 10:5
14.08.2019
10:00
Skupina A timotej krajnc
jcausevic
5:7, 6:4, 10:6
13.08.2019
18:00
Skupina A ziho
brane
6:4, 6:0
13.08.2019
16:00
Skupina A janez
jcausevic
6:0, 6:2
09.08.2019
18:00
Skupina B damijan
mitja
6:2, 4:6, 8:10
09.08.2019
16:00
Skupina B matijasturm
sašo
6:7, 3:6
07.08.2019
16:00
Skupina B tinesturm
damijan
6:4, 6:2
07.08.2019
15:00
Skupina A roba
jcausevic
6:3, 6:3
07.08.2019
10:00
Skupina A goran
timotej krajnc
1:6, 4:6
04.08.2019
18:00
Skupina B damijan
iklemencič
6:1, 7:5
01.08.2019
18:00
Skupina A lukaj
brane
6:3, 6:1
01.08.2019
17:00
Skupina B damijan
rok
6:3, 7:6
29.07.2019
17:00
Skupina A roba
domen
6:3, 6:2
26.07.2019
10:00
Skupina A lukaj
janez
6:1, 4:6, 10:6
25.07.2019
20:00
Skupina B tinesturm
tomas
6:4, 6:2
25.07.2019
10:00
Skupina A roba
bojan d.
6:3, 6:3
24.07.2019
18:00
Skupina A bojan d.
lukaj
6:4, 7:5
23.07.2019
17:00
Skupina B sašo
tine benedicic
2:6, 6:1, 10:5
16.07.2019
19:00
Skupina A ziho
jcausevic
6:1, 6:2
15.07.2019
17:00
Skupina A lukaj
tine pikl
7:6, 7:6
14.07.2019
9:00
Skupina B tomas
iklemencič
1:6, 6:2, 11:9
13.07.2019
10:00
Skupina B iklemencič
andraž demšar
6:2, 7:5
11.07.2019
18:00
Skupina B mitja
tomas
7:5, 6:3
11.07.2019
16:00
Skupina A bojan d.
domen
6:3, 7:6
11.07.2019
10:00
Skupina C2 vilfan
robert
6:1, 6:1
11.07.2019
10:00
Skupina B rok
iklemencič
3:6, 6:4, 11:9
10.07.2019
19:00
Skupina A ziho
janez
6:2, 6:0
10.07.2019
17:00
Skupina A jcausevic
lukaj
6:4, 6:2
10.07.2019
16:00
Skupina B tine benedicic
iklemencič
6:3, 4:6, 10:8
10.07.2019
11:00
Skupina B domenp
mspanic
6:4, 6:0
09.07.2019
18:00
Skupina B matijasturm
iklemencič
6:3, 6:1
09.07.2019
17:00
Skupina A ziho
domen
6:4, 6:2
09.07.2019
14:00
Skupina C2 nick
lukaparte
0:1, 0:1
09.07.2019
14:00
Skupina C2 nick
mite
0:1, 0:1
09.07.2019
14:00
Skupina C2 nick
damijan kr
0:1, 0:1
09.07.2019
14:00
Skupina C2 nick
rokk
0:1, 0:1
09.07.2019
10:00
Skupina C2 lukaparte
mite
2:6, 1:6
08.07.2019
12:00
Skupina A jcausevic
brane
6:4, 5:7, 10:4
07.07.2019
18:00
Skupina A domen
tine pikl
6:1, 6:7, 10:4
06.07.2019
9:00
Skupina B tinesturm
rok
6:3, 6:0
05.07.2019
18:00
Skupina B tinesturm
mitja
6:3, 6:0
05.07.2019
14:00
Skupina A domen
brane
7:5, 6:3
04.07.2019
9:00
Skupina A tine pikl
jcausevic
2:6, 6:2, 5:10
03.07.2019
16:00
Skupina C2 mite
gapek
0:6, 6:2, 12:10
02.07.2019
10:00
Skupina C1 spavlic
jaka_kanc
5:7, 6:0, 6:10
01.07.2019
18:00
Skupina B mitja
andraž demšar
6:3, 6:2
01.07.2019
18:00
Skupina B matijasturm
mspanic
7:5, 7:5
30.06.2019
10:00
Skupina C1 spavlic
primozk
6:0, 6:1
30.06.2019
9:00
Skupina B rok
tomas
6:2, 6:3
30.06.2019
8:00
Skupina C1 gasper77
pero
6:2, 6:0
29.06.2019
8:00
Skupina C1 gasper77
spavlic
1:6, 0:6
28.06.2019
18:00
Skupina A ziho
tine pikl
7:6, 6:2
28.06.2019
8:00
Skupina C1 jaka_kanc
primozk
6:4, 6:4
27.06.2019
10:00
Skupina A tine pikl
roba
4:6, 6:4, 10:2
27.06.2019
10:00
Skupina C2 rokk
mite
6:4, 6:7, 9:11
26.06.2019
18:00
Skupina B mitja
mspanic
6:2, 6:2
25.06.2019
18:00
Skupina A tine pikl
brane
7:5, 6:2
24.06.2019
18:00
Skupina B matijasturm
damijan
7:5, 6:3
24.06.2019
10:00
Skupina C1 robertb
jaka_kanc
6:2, 6:4
24.06.2019
10:00
Skupina C1 bokal
spavlic
1:6, 0:6
22.06.2019
10:00
Skupina C1 primozk
gasper77
6:4, 6:2
21.06.2019
9:00
Skupina C2 gapek
nick
6:2, 6:1
20.06.2019
20:00
Skupina C2 rino-rahmanovic
nick
6:4, 6:7, 10:7
20.06.2019
19:00
Skupina C1 jaka_kanc
pero
6:0, 6:0
20.06.2019
18:00
Skupina B domenp
tine benedicic
7:5, 6:1
20.06.2019
16:00
Skupina C2 damijan kr
rokk
6:3, 6:2
20.06.2019
10:00
Skupina A brane
škufca
5:7, 5:7
20.06.2019
10:00
Skupina B rok
sašo
6:7, 6:3, 11:9
19.06.2019
18:00
Skupina A bojan d.
janez
6:4, 6:2
19.06.2019
18:00
Skupina C1 pero
spavlic
0:6, 0:6
18.06.2019
10:00
Skupina C2 mite
rino-rahmanovic
6:1, 6:0
18.06.2019
10:00
Skupina C2 lukaparte
robert
4:6, 0:6
17.06.2019
18:00
Skupina A roba
goran
6:0, 6:2
17.06.2019
10:00
Skupina C2 vilfan
mite
6:7, 3:6
16.06.2019
18:00
Skupina A škufca
ziho
3:6, 0:6
16.06.2019
8:00
Skupina C1 jaka_kanc
gasper77
6:1, 6:1
15.06.2019
10:00
Skupina A domen
lukaj
7:5, 5:7, 10:7
15.06.2019
10:00
Skupina B mitja
sašo
6:4, 6:1
14.06.2019
18:00
Skupina C2 gapek
rino-rahmanovic
6:3, 6:3
14.06.2019
10:00
Skupina C1 bokal
primozk
4:6, 5:7
13.06.2019
18:00
Skupina A škufca
aarhar
3:6, 4:6
13.06.2019
10:00
Skupina B tinesturm
andraž demšar
6:2, 6:3
13.06.2019
9:00
Skupina A ziho
roba
4:6, 2:6
12.06.2019
18:00
Skupina B tine benedicic
tomas
6:2, 6:3
12.06.2019
18:00
Skupina C1 robertb
spavlic
6:3, 7:5
12.06.2019
16:00
Skupina B domenp
tinesturm
1:6, 3:6
12.06.2019
10:00
Skupina C2 vilfan
lukaparte
6:2, 6:1
10.06.2019
18:00
Skupina A bojan d.
tine pikl
6:4, 6:1
10.06.2019
16:00
Skupina A lukaj
roba
1:6, 3:6
10.06.2019
10:00
Skupina A brane
aarhar
2:6, 2:6
10.06.2019
10:00
Skupina A janez
domen
1:6, 3:6
09.06.2019
19:00
Skupina C1 primozk
pero
6:0, 6:0
08.06.2019
10:00
Skupina C2 rino-rahmanovic
rokk
4:6, 3:6
08.06.2019
10:00
Skupina B sašo
damijan
6:3, 6:3
08.06.2019
10:00
Skupina C1 corba
gasper77
6:0, 6:2
08.06.2019
9:00
Skupina B iklemencič
mitja
4:6, 6:3, 10:6
07.06.2019
18:00
Skupina B sašo
tomas
6:1, 6:3
07.06.2019
10:00
Skupina A brane
janez
6:4, 6:2
07.06.2019
10:00
Skupina A aarhar
bojan d.
6:1, 6:7, 10:5
06.06.2019
19:00
Skupina C1 pero
bokal
1:6, 2:6
06.06.2019
17:00
Skupina B domenp
andraž demšar
6:3, 6:2
06.06.2019
10:00
Skupina A tine pikl
aarhar
7:5, 6:4
05.06.2019
17:00
Skupina A ziho
lukaj
7:6, 6:2
05.06.2019
17:00
Skupina C1 djure
spavlic
6:4, 6:2
05.06.2019
13:00
Skupina A timotej krajnc
tine pikl
6:7, 6:2, 11:9
04.06.2019
18:00
Skupina B damijan
andraž demšar
7:5, 6:2
04.06.2019
17:00
Skupina B domenp
matijasturm
6:7, 6:1, 10:12
04.06.2019
10:00
Skupina C1 corba
pero
6:0, 6:0
04.06.2019
10:00
Skupina A brane
roba
2:6, 0:6
04.06.2019
10:00
Skupina A bojan d.
ziho
6:1, 2:6, 11:9
04.06.2019
9:00
Skupina C2 robert
damijan kr
0:6, 0:6
03.06.2019
18:00
Skupina A timotej krajnc
ziho
5:7, 3:6
03.06.2019
10:00
Skupina A bojan d.
škufca
6:2, 6:1
03.06.2019
10:00
Skupina C1 spavlic
corba
6:3, 6:4
02.06.2019
19:00
Skupina B tomas
damijan
2:6, 2:6
02.06.2019
10:00
Skupina C2 lukaparte
gapek
0:6, 0:6
02.06.2019
10:00
Skupina B rok
mitja
3:6, 1:6
02.06.2019
10:00
Skupina C2 vilfan
rino-rahmanovic
6:0, 6:0
01.06.2019
14:00
Skupina C2 rokk
lukaparte
6:1, 6:1
01.06.2019
10:00
Skupina A timotej krajnc
lukaj
3:6, 6:3, 5:10
01.06.2019
10:00
Skupina C2 lukaparte
rino-rahmanovic
4:6, 6:7
01.06.2019
10:00
Skupina C2 vilfan
nick
6:1, 6:1
01.06.2019
10:00
Skupina C1 primozk
robertb
0:6, 3:6
31.05.2019
19:00
Skupina B matijasturm
andraž demšar
6:2, 6:3
31.05.2019
19:00
Skupina C1 djure
primozk
6:1, 6:2
31.05.2019
17:00
Skupina B rok
tine benedicic
6:4, 6:3
31.05.2019
15:00
Skupina A lukaj
škufca
7:5, 6:4
26.05.2019
18:00
Skupina B domenp
mitja
3:6, 6:0, 6:10
26.05.2019
10:00
Skupina C1 corba
bokal
5:7, 4:6
26.05.2019
10:00
Skupina C1 robertb
bokal
6:0, 6:4
26.05.2019
10:00
Skupina C2 damijan kr
rino-rahmanovic
6:0, 6:1
25.05.2019
11:00
Skupina A domen
jcausevic
6:3, 6:0
24.05.2019
16:00
Skupina B domenp
tomas
6:4, 6:2
24.05.2019
14:00
Skupina A ziho
goran
7:6, 3:6, 10:7
24.05.2019
10:00
Skupina A bojan d.
brane
7:5, 6:2
23.05.2019
18:00
Skupina A janez
škufca
3:6, 5:7
23.05.2019
17:00
Skupina B matijasturm
tine benedicic
6:2, 6:3
23.05.2019
12:00
Skupina A aarhar
roba
3:6, 4:6
23.05.2019
10:00
Skupina C2 robert
nick
6:1, 6:1
22.05.2019
11:00
Skupina C1 djure
corba
6:2, 6:2
22.05.2019
10:00
Skupina C2 damijan kr
vilfan
6:0, 6:1
22.05.2019
10:00
Skupina B tinesturm
mspanic
6:3, 6:2
19.05.2019
13:00
Skupina A goran
škufca
6:0, 7:5
19.05.2019
9:00
Skupina C1 gasper77
robertb
0:6, 0:6
18.05.2019
16:00
Skupina C2 rokk
vilfan
6:3, 6:2
18.05.2019
11:00
Skupina C1 jaka_kanc
corba
6:1, 6:4
18.05.2019
10:00
Skupina A aarhar
janez
6:1, 6:3
18.05.2019
10:00
Skupina B sašo
andraž demšar
6:3, 6:3
17.05.2019
17:00
Skupina B matijasturm
mitja
1:6, 6:4, 10:7
17.05.2019
17:00
Skupina C2 gapek
vilfan
6:7, 6:3, 10:8
17.05.2019
12:00
Skupina C1 bokal
djure
0:6, 2:6
17.05.2019
10:00
Skupina B sašo
mspanic
6:1, 6:2
17.05.2019
8:00
Skupina A goran
tine pikl
4:6, 2:6
16.05.2019
19:00
Skupina C1 bokal
jaka_kanc
3:6, 3:6
16.05.2019
17:00
Skupina C1 djure
gasper77
6:0, 6:0
16.05.2019
10:00
Skupina C1 corba
robertb
0:6, 0:6
14.05.2019
16:00
Skupina C2 rokk
robert
6:4, 6:2
14.05.2019
10:00
Skupina C1 corba
primozk
6:4, 6:3
14.05.2019
10:00
Skupina C2 damijan kr
gapek
6:0, 6:0
11.05.2019
15:00
Skupina C2 mite
damijan kr
0:6, 3:6
11.05.2019
13:00
Skupina B tine benedicic
andraž demšar
6:3, 6:4
11.05.2019
13:00
Skupina C1 gasper77
bokal
2:6, 1:6
11.05.2019
11:00
Skupina A brane
goran
3:6, 6:4, 4:10
11.05.2019
10:00
Skupina C2 rokk
gapek
6:1, 6:1
11.05.2019
10:00
Skupina C1 pero
robertb
0:6, 0:6
11.05.2019
10:00
Skupina A bojan d.
jcausevic
6:3, 6:1
10.05.2019
17:00
Skupina A roba
janez
6:2, 6:1
10.05.2019
16:00
Skupina C2 damijan kr
lukaparte
6:0, 6:1
10.05.2019
12:00
Skupina B tinesturm
sašo
6:3, 6:2
10.05.2019
11:00
Skupina C2 gapek
robert
6:3, 1:6, 10:6
08.05.2019
18:00
Skupina A ziho
aarhar
1:6, 6:3, 10:12
08.05.2019
16:00
Skupina C1 pero
djure
0:6, 0:6
08.05.2019
12:00
Skupina A goran
jcausevic
6:7, 6:3, 10:7
08.05.2019
8:00
Skupina C2 robert
rino-rahmanovic
6:4, 6:2
07.05.2019
18:00
Skupina B mitja
tine benedicic
6:2, 2:6, 10:8
07.05.2019
18:00
Skupina B matijasturm
rok
7:6, 6:3
07.05.2019
16:00
Skupina B tinesturm
iklemencič
7:5, 6:2
02.05.2019
18:00
Skupina C1 djure
jaka_kanc
6:2, 6:4
02.05.2019
17:00
Skupina C1 robertb
djure
6:4, 5:7, 11:13
02.05.2019
10:00
Skupina A aarhar
jcausevic
6:2, 6:4
02.05.2019
10:00
Skupina A goran
bojan d.
2:6, 6:2, 11:13
01.05.2019
15:00
Skupina B matijasturm
tomas
6:0, 6:1
25.04.2019
18:00
Skupina C2 robert
mite
3:6, 2:6
25.04.2019
11:00
Skupina A aarhar
timotej krajnc
6:7, 6:3, 12:10

Skupina A

1. krog - 28.04.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 goran bojan d. 2:6, 6:2, 11:13
2 tine pikl ziho 6:7, 2:6
3 roba janez 6:2, 6:1
4 domen lukaj 7:5, 5:7, 10:7
5 aarhar timotej krajnc 6:7, 6:3, 12:10
6 jcausevic cizo
7 brane škufca 5:7, 5:7

2. krog - 05.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
8 bojan d. škufca 6:2, 6:1
9 cizo brane
10 timotej krajnc jcausevic 5:7, 6:4, 10:6
11 lukaj aarhar 3:6, 3:6
12 janez domen 1:6, 3:6
13 ziho roba 4:6, 2:6
14 goran tine pikl 4:6, 2:6

3. krog - 12.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
15 tine pikl bojan d. 4:6, 1:6
16 roba goran 6:0, 6:2
17 domen ziho 4:6, 2:6
18 aarhar janez 6:1, 6:3
19 jcausevic lukaj 6:4, 6:2
20 brane timotej krajnc 4:6, 2:6
21 škufca cizo

4. krog - 19.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
22 bojan d. cizo
23 timotej krajnc škufca 6:1, 6:2
24 lukaj brane 6:3, 6:1
25 janez jcausevic 6:0, 6:2
26 ziho aarhar 1:6, 6:3, 10:12
27 goran domen
28 tine pikl roba 4:6, 6:4, 10:2

5. krog - 26.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
29 roba bojan d. 6:3, 6:3
30 domen tine pikl 6:1, 6:7, 10:4
31 aarhar goran
32 jcausevic ziho 1:6, 2:6
33 brane janez 6:4, 6:2
34 škufca lukaj 5:7, 4:6
35 cizo timotej krajnc

6. krog - 02.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
36 bojan d. timotej krajnc 6:4, 5:7, 5:10
37 lukaj cizo
38 janez škufca 3:6, 5:7
39 ziho brane 6:4, 6:0
40 goran jcausevic 6:7, 6:3, 10:7
41 tine pikl aarhar 7:5, 6:4
42 roba domen 6:3, 6:2

7. krog - 09.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
43 domen bojan d. 3:6, 6:7
44 aarhar roba 3:6, 4:6
45 jcausevic tine pikl 6:2, 2:6, 10:5
46 brane goran 3:6, 6:4, 4:10
47 škufca ziho 3:6, 0:6
48 cizo janez
49 timotej krajnc lukaj 3:6, 6:3, 5:10

8. krog - 16.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
50 bojan d. lukaj 6:4, 7:5
51 janez timotej krajnc 3:6, 4:6
52 ziho cizo
53 goran škufca 6:0, 7:5
54 tine pikl brane 7:5, 6:2
55 roba jcausevic 6:3, 6:3
56 domen aarhar

9. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
57 aarhar bojan d. 6:1, 6:7, 10:5
58 jcausevic domen 3:6, 0:6
59 brane roba 2:6, 0:6
60 škufca tine pikl 0:6, 1:6
61 cizo goran
62 timotej krajnc ziho 5:7, 3:6
63 lukaj janez 6:1, 4:6, 10:6

10. krog - 21.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
64 bojan d. janez 6:4, 6:2
65 ziho lukaj 7:6, 6:2
66 goran timotej krajnc 1:6, 4:6
67 tine pikl cizo
68 roba škufca 6:1, 6:1
69 domen brane 7:5, 6:3
70 aarhar jcausevic 6:2, 6:4

11. krog - 04.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
71 jcausevic bojan d. 3:6, 1:6
72 brane aarhar 2:6, 2:6
73 škufca domen
74 cizo roba
75 timotej krajnc tine pikl 6:7, 6:2, 11:9
76 lukaj goran 3:6, 3:6
77 janez ziho 2:6, 0:6

12. krog - 18.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
78 bojan d. ziho 6:1, 2:6, 11:9
79 goran janez 6:4, 6:4
80 tine pikl lukaj 6:7, 6:7
81 roba timotej krajnc 6:3, 6:2
82 domen cizo
83 aarhar škufca 6:3, 6:4
84 jcausevic brane 6:4, 5:7, 10:4

13. krog - 01.09.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
85 brane bojan d. 5:7, 2:6
86 škufca jcausevic
87 cizo aarhar
88 timotej krajnc domen
89 lukaj roba 1:6, 3:6
90 janez tine pikl
91 ziho goran 7:6, 3:6, 10:7

Skupina B

1. krog - 28.04.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 damijan domenp 6:4, 6:3
2 mspanic sašo 1:6, 2:6
3 tinesturm iklemencič 7:5, 6:2
4 mitja tine benedicic 6:2, 2:6, 10:8
5 andraž demšar tomaž selak
6 matijasturm tomas 6:0, 6:1
7 rok anzze79

2. krog - 05.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
8 domenp anzze79
9 tomas rok 2:6, 3:6
10 tomaž selak matijasturm
11 tine benedicic andraž demšar 6:3, 6:4
12 iklemencič mitja 4:6, 6:3, 10:6
13 sašo tinesturm 3:6, 2:6
14 damijan mspanic

3. krog - 12.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
15 mspanic domenp 4:6, 0:6
16 tinesturm damijan 6:4, 6:2
17 mitja sašo 6:4, 6:1
18 andraž demšar iklemencič 2:6, 5:7
19 matijasturm tine benedicic 6:2, 6:3
20 rok tomaž selak
21 anzze79 tomas

4. krog - 19.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
22 domenp tomas 6:4, 6:2
23 tomaž selak anzze79
24 tine benedicic rok 4:6, 3:6
25 iklemencič matijasturm 3:6, 1:6
26 sašo andraž demšar 6:3, 6:3
27 damijan mitja 6:2, 4:6, 8:10
28 mspanic tinesturm 3:6, 2:6

5. krog - 26.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
29 tinesturm domenp 6:1, 6:3
30 mitja mspanic 6:2, 6:2
31 andraž demšar damijan 5:7, 2:6
32 matijasturm sašo 6:7, 3:6
33 rok iklemencič 3:6, 6:4, 11:9
34 anzze79 tine benedicic
35 tomas tomaž selak

6. krog - 02.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
36 domenp tomaž selak
37 tine benedicic tomas 6:2, 6:3
38 iklemencič anzze79
39 sašo rok 7:6, 3:6, 9:11
40 damijan matijasturm 5:7, 3:6
41 mspanic andraž demšar
42 tinesturm mitja 6:3, 6:0

7. krog - 09.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
43 mitja domenp 6:3, 0:6, 10:6
44 andraž demšar tinesturm 2:6, 3:6
45 matijasturm mspanic 7:5, 7:5
46 rok damijan 3:6, 6:7
47 anzze79 sašo
48 tomas iklemencič 1:6, 6:2, 11:9
49 tomaž selak tine benedicic

8. krog - 16.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
50 domenp tine benedicic 7:5, 6:1
51 iklemencič tomaž selak
52 sašo tomas 6:1, 6:3
53 damijan anzze79
54 mspanic rok
55 tinesturm matijasturm
56 mitja andraž demšar 6:3, 6:2

9. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
57 andraž demšar domenp 3:6, 2:6
58 matijasturm mitja 1:6, 6:4, 10:7
59 rok tinesturm 3:6, 0:6
60 anzze79 mspanic
61 tomas damijan 2:6, 2:6
62 tomaž selak sašo
63 tine benedicic iklemencič 6:3, 4:6, 10:8

10. krog - 21.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
64 domenp iklemencič
65 sašo tine benedicic 2:6, 6:1, 10:5
66 damijan tomaž selak
67 mspanic tomas
68 tinesturm anzze79
69 mitja rok 6:3, 6:1
70 andraž demšar matijasturm 2:6, 3:6

11. krog - 04.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
71 matijasturm domenp 7:6, 1:6, 12:10
72 rok andraž demšar 6:3, 6:2
73 anzze79 mitja
74 tomas tinesturm 4:6, 2:6
75 tomaž selak mspanic
76 tine benedicic damijan
77 iklemencič sašo

12. krog - 18.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
78 domenp sašo
79 damijan iklemencič 6:1, 7:5
80 mspanic tine benedicic
81 tinesturm tomaž selak
82 mitja tomas 7:5, 6:3
83 andraž demšar anzze79
84 matijasturm rok 7:6, 6:3

13. krog - 01.09.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
85 rok domenp
86 anzze79 matijasturm
87 tomas andraž demšar 6:1, 6:1
88 tomaž selak mitja
89 tine benedicic tinesturm
90 iklemencič mspanic
91 sašo damijan 6:3, 6:3

Skupina C1

1. krog - 28.04.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 primozk corba 4:6, 3:6
2 robertb spavlic 6:3, 7:5
3 jaka_kanc gasper77 6:1, 6:1
4 pero djure 0:6, 0:6

2. krog - 05.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 gasper77 pero 6:2, 6:0
6 spavlic jaka_kanc 5:7, 6:0, 6:10
7 corba robertb 0:6, 0:6
8 bokal primozk 4:6, 5:7

3. krog - 12.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 robertb bokal 6:0, 6:4
10 jaka_kanc corba 6:1, 6:4
11 pero spavlic 0:6, 0:6
12 djure gasper77 6:0, 6:0

4. krog - 19.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 spavlic djure 4:6, 2:6
14 corba pero 6:0, 6:0
15 bokal jaka_kanc 3:6, 3:6
16 primozk robertb 0:6, 3:6

5. krog - 26.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 jaka_kanc primozk 6:4, 6:4
18 pero bokal 1:6, 2:6
19 djure corba 6:2, 6:2
20 gasper77 spavlic 1:6, 0:6

6. krog - 02.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 corba gasper77 6:0, 6:2
22 bokal djure 0:6, 2:6
23 primozk pero 6:0, 6:0
24 robertb jaka_kanc 6:2, 6:4

7. krog - 09.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 pero robertb 0:6, 0:6
26 djure primozk 6:1, 6:2
27 gasper77 bokal 2:6, 1:6
28 spavlic corba 6:3, 6:4

8. krog - 23.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
29 bokal spavlic 1:6, 0:6
30 primozk gasper77 6:4, 6:2
31 robertb djure 6:4, 5:7, 11:13
32 jaka_kanc pero 6:0, 6:0

9. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
33 djure jaka_kanc 6:2, 6:4
34 gasper77 robertb 0:6, 0:6
35 spavlic primozk 6:0, 6:1
36 corba bokal 5:7, 4:6

Skupina C2

1. krog - 28.04.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 rino-rahmanovic nick 6:4, 6:7, 10:7
2 rokk gapek 6:1, 6:1
3 robert mite 3:6, 2:6
4 damijan kr vilfan 6:0, 6:1

2. krog - 05.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 mite damijan kr 0:6, 3:6
6 gapek robert 6:3, 1:6, 10:6
7 nick rokk 0:1, 0:1
8 lukaparte rino-rahmanovic 4:6, 6:7

3. krog - 12.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 rokk lukaparte 6:1, 6:1
10 robert nick 6:1, 6:1
11 damijan kr gapek 6:0, 6:0
12 vilfan mite 6:7, 3:6

4. krog - 19.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 gapek vilfan 6:7, 6:3, 10:8
14 nick damijan kr 0:1, 0:1
15 lukaparte robert 4:6, 0:6
16 rino-rahmanovic rokk 4:6, 3:6

5. krog - 26.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 robert rino-rahmanovic 6:4, 6:2
18 damijan kr lukaparte 6:0, 6:1
19 vilfan nick 6:1, 6:1
20 mite gapek 0:6, 6:2, 12:10

6. krog - 02.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 nick mite 0:1, 0:1
22 lukaparte vilfan 2:6, 1:6
23 rino-rahmanovic damijan kr 0:6, 1:6
24 rokk robert 6:4, 6:2

7. krog - 09.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 damijan kr rokk 6:3, 6:2
26 vilfan rino-rahmanovic 6:0, 6:0
27 mite lukaparte 6:2, 6:1
28 gapek nick 6:2, 6:1

8. krog - 23.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
29 lukaparte gapek 0:6, 0:6
30 rino-rahmanovic mite 1:6, 0:6
31 rokk vilfan 6:3, 6:2
32 robert damijan kr 0:6, 0:6

9. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
33 vilfan robert 6:1, 6:1
34 mite rokk 4:6, 7:6, 11:9
35 gapek rino-rahmanovic 6:3, 6:3
36 nick lukaparte 0:1, 0:1
Slika Igralec/ Igralka Mesto
corba corba Škofja Loka
aarhar aarhar Škofja Loka
andraž demšar andraž demšar Škofja Loka
anzze79 anzze79 Gorenja vas
bojan d. bojan d. Škofja Loka
brane brane Škofja Loka
damijan damijan Škofja Loka
damijan kr damijan kr Gorenja vas
roba roba Kranj
domen domen Škofja Loka
domenp domenp Škofja Loka
gasper77 gasper77 Žabnica
gapek gapek Škofja Loka
goran goran Škofja Loka
sašo sašo Škofja Loka
iklemencič iklemencič Gorenja vas
jaka_kanc jaka_kanc Škofja Loka
janez janez Škofja Loka
jcausevic jcausevic Škofja Loka
bokal bokal Škofja Loka
djure djure Poljane nad Škofjo Loko
lukaj lukaj Šenčur
lukaparte lukaparte Zgornje Jezersko
vilfan vilfan Škofja Loka
matijasturm matijasturm Železniki
mspanic mspanic Vrhnika
mitja mitja Kranj
mite mite Železniki
ziho ziho Škofja Loka
nick nick Škofja Loka
pero pero Škofja Loka
primozk primozk Škofja Loka
rino-rahmanovic rino-rahmanovic Škofja Loka
robertb robertb Škofja Loka
robert robert Kranj
rokk rokk Škofja Loka
rok rok Škofja Loka
cizo cizo Škofja Loka
spavlic spavlic Škofja Loka
timotej krajnc timotej krajnc Kranj
tine benedicic tine benedicic Železniki
tine pikl tine pikl Ljubljana - Šmartno
tinesturm tinesturm Železniki
tomas tomas Škofja Loka
tomaž selak tomaž selak Kranj
škufca škufca Škofja Loka
Opis:

Nekaj novosti v letošnji izvedbi lige:

- dve tekmovalni obdobji (prvo do 15. julija) in minus točke za premalo odigranih tekem
- omejitev taktiziranja pri dogovarjanju za tekme
- zamrznitev statusa v primeru poškodb
- možnost pridobiti plus točko z udeležbo na zaključnem turnirju
- malo bo napredovanj v višjo ligo, veliko bo izpadov v nižjo, prihodnjo sezono liga v štirih kakovostnih skupinah

Najpomembnejše pravilo ostaja: FAIR PLAY

Dokumenti:

Ključni podatki

Status:
V teku
Vrsta tekmovanja:
Singli absolutna kategorija
Regija:
Gorenjska
Prijave do:
16.04.2019
Začetek:
22.04.2019
Konec:
08.09.2019
2014-2019 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.