Škofjeloška poletna teniška liga 2019

Skupina A

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 bojan d. bojan d. 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
2 timotej krajnc timotej krajnc 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
3 domen domen 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
4 aarhar aarhar 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
5 ziho ziho 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
6 goran goran 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
7 tine pikl tine pikl 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
8 jcausevic jcausevic 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
9 cizo cizo 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
10 brane brane 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
11 škufca škufca 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
12 janez janez 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
13 lukaj lukaj 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
14 roba roba 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0

Skupina B

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 anzze79 anzze79 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
2 mitja mitja 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
3 tinesturm tinesturm 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
4 domenp domenp 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
5 iklemencič iklemencič 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
6 rok rok 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
7 mspanic mspanic 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
8 andraž demšar andraž demšar 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
9 sašo sašo 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
10 tomas tomas 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
11 damijan damijan 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
12 tomaž selak tomaž selak 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
13 tine benedicic tine benedicic 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
14 matijasturm matijasturm 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0

Skupina C1

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 djure djure 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
2 jaka_kanc jaka_kanc 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
3 pero pero 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
4 robertb robertb 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
5 primozk primozk 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
6 spavlic spavlic 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
7 gasper77 gasper77 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
8 corba corba 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
9 bokal bokal 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0

Skupina C2

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 damijan kr damijan kr 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
2 rokk rokk 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
3 lukaparte lukaparte 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
4 rino-rahmanovic rino-rahmanovic 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
5 mite mite 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
6 nick nick 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
7 gapek gapek 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
8 robert robert 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0
9 vilfan vilfan 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0

Skupina A

1. krog - 28.04.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 goran bojan d.
2 tine pikl ziho
3 roba janez
4 domen lukaj
5 aarhar timotej krajnc
6 jcausevic cizo
7 brane škufca

2. krog - 05.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
8 bojan d. škufca
9 cizo brane
10 timotej krajnc jcausevic
11 lukaj aarhar
12 janez domen
13 ziho roba
14 goran tine pikl

3. krog - 12.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
15 tine pikl bojan d.
16 roba goran
17 domen ziho
18 aarhar janez
19 jcausevic lukaj
20 brane timotej krajnc
21 škufca cizo

4. krog - 19.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
22 bojan d. cizo
23 timotej krajnc škufca
24 lukaj brane
25 janez jcausevic
26 ziho aarhar
27 goran domen
28 tine pikl roba

5. krog - 26.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
29 roba bojan d.
30 domen tine pikl
31 aarhar goran
32 jcausevic ziho
33 brane janez
34 škufca lukaj
35 cizo timotej krajnc

6. krog - 02.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
36 bojan d. timotej krajnc
37 lukaj cizo
38 janez škufca
39 ziho brane
40 goran jcausevic
41 tine pikl aarhar
42 roba domen

7. krog - 09.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
43 domen bojan d.
44 aarhar roba
45 jcausevic tine pikl
46 brane goran
47 škufca ziho
48 cizo janez
49 timotej krajnc lukaj

8. krog - 16.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
50 bojan d. lukaj
51 janez timotej krajnc
52 ziho cizo
53 goran škufca
54 tine pikl brane
55 roba jcausevic
56 domen aarhar

9. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
57 aarhar bojan d.
58 jcausevic domen
59 brane roba
60 škufca tine pikl
61 cizo goran
62 timotej krajnc ziho
63 lukaj janez

10. krog - 21.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
64 bojan d. janez
65 ziho lukaj
66 goran timotej krajnc
67 tine pikl cizo
68 roba škufca
69 domen brane
70 aarhar jcausevic

11. krog - 04.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
71 jcausevic bojan d.
72 brane aarhar
73 škufca domen
74 cizo roba
75 timotej krajnc tine pikl
76 lukaj goran
77 janez ziho

12. krog - 18.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
78 bojan d. ziho
79 goran janez
80 tine pikl lukaj
81 roba timotej krajnc
82 domen cizo
83 aarhar škufca
84 jcausevic brane

13. krog - 01.09.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
85 brane bojan d.
86 škufca jcausevic
87 cizo aarhar
88 timotej krajnc domen
89 lukaj roba
90 janez tine pikl
91 ziho goran

Skupina B

1. krog - 28.04.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 damijan domenp
2 mspanic sašo
3 tinesturm iklemencič
4 mitja tine benedicic
5 andraž demšar tomaž selak
6 matijasturm tomas
7 rok anzze79

2. krog - 05.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
8 domenp anzze79
9 tomas rok
10 tomaž selak matijasturm
11 tine benedicic andraž demšar
12 iklemencič mitja
13 sašo tinesturm
14 damijan mspanic

3. krog - 12.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
15 mspanic domenp
16 tinesturm damijan
17 mitja sašo
18 andraž demšar iklemencič
19 matijasturm tine benedicic
20 rok tomaž selak
21 anzze79 tomas

4. krog - 19.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
22 domenp tomas
23 tomaž selak anzze79
24 tine benedicic rok
25 iklemencič matijasturm
26 sašo andraž demšar
27 damijan mitja
28 mspanic tinesturm

5. krog - 26.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
29 tinesturm domenp
30 mitja mspanic
31 andraž demšar damijan
32 matijasturm sašo
33 rok iklemencič
34 anzze79 tine benedicic
35 tomas tomaž selak

6. krog - 02.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
36 domenp tomaž selak
37 tine benedicic tomas
38 iklemencič anzze79
39 sašo rok
40 damijan matijasturm
41 mspanic andraž demšar
42 tinesturm mitja

7. krog - 09.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
43 mitja domenp
44 andraž demšar tinesturm
45 matijasturm mspanic
46 rok damijan
47 anzze79 sašo
48 tomas iklemencič
49 tomaž selak tine benedicic

8. krog - 16.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
50 domenp tine benedicic
51 iklemencič tomaž selak
52 sašo tomas
53 damijan anzze79
54 mspanic rok
55 tinesturm matijasturm
56 mitja andraž demšar

9. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
57 andraž demšar domenp
58 matijasturm mitja
59 rok tinesturm
60 anzze79 mspanic
61 tomas damijan
62 tomaž selak sašo
63 tine benedicic iklemencič

10. krog - 21.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
64 domenp iklemencič
65 sašo tine benedicic
66 damijan tomaž selak
67 mspanic tomas
68 tinesturm anzze79
69 mitja rok
70 andraž demšar matijasturm

11. krog - 04.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
71 matijasturm domenp
72 rok andraž demšar
73 anzze79 mitja
74 tomas tinesturm
75 tomaž selak mspanic
76 tine benedicic damijan
77 iklemencič sašo

12. krog - 18.08.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
78 domenp sašo
79 damijan iklemencič
80 mspanic tine benedicic
81 tinesturm tomaž selak
82 mitja tomas
83 andraž demšar anzze79
84 matijasturm rok

13. krog - 01.09.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
85 rok domenp
86 anzze79 matijasturm
87 tomas andraž demšar
88 tomaž selak mitja
89 tine benedicic tinesturm
90 iklemencič mspanic
91 sašo damijan

Skupina C1

1. krog - 28.04.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 primozk corba
2 robertb spavlic
3 jaka_kanc gasper77
4 pero djure

2. krog - 05.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 gasper77 pero
6 spavlic jaka_kanc
7 corba robertb
8 bokal primozk

3. krog - 12.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 robertb bokal
10 jaka_kanc corba
11 pero spavlic
12 djure gasper77

4. krog - 19.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 spavlic djure
14 corba pero
15 bokal jaka_kanc
16 primozk robertb

5. krog - 26.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 jaka_kanc primozk
18 pero bokal
19 djure corba
20 gasper77 spavlic

6. krog - 02.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 corba gasper77
22 bokal djure
23 primozk pero
24 robertb jaka_kanc

7. krog - 09.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 pero robertb
26 djure primozk
27 gasper77 bokal
28 spavlic corba

8. krog - 23.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
29 bokal spavlic
30 primozk gasper77
31 robertb djure
32 jaka_kanc pero

9. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
33 djure jaka_kanc
34 gasper77 robertb
35 spavlic primozk
36 corba bokal

Skupina C2

1. krog - 28.04.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 rino-rahmanovic nick
2 rokk gapek
3 robert mite
4 damijan kr vilfan

2. krog - 05.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 mite damijan kr
6 gapek robert
7 nick rokk
8 lukaparte rino-rahmanovic

3. krog - 12.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 rokk lukaparte
10 robert nick
11 damijan kr gapek
12 vilfan mite

4. krog - 19.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 gapek vilfan
14 nick damijan kr
15 lukaparte robert
16 rino-rahmanovic rokk

5. krog - 26.05.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 robert rino-rahmanovic
18 damijan kr lukaparte
19 vilfan nick
20 mite gapek

6. krog - 02.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 nick mite
22 lukaparte vilfan
23 rino-rahmanovic damijan kr
24 rokk robert

7. krog - 09.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 damijan kr rokk
26 vilfan rino-rahmanovic
27 mite lukaparte
28 gapek nick

8. krog - 23.06.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
29 lukaparte gapek
30 rino-rahmanovic mite
31 rokk vilfan
32 robert damijan kr

9. krog - 07.07.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
33 vilfan robert
34 mite rokk
35 gapek rino-rahmanovic
36 nick lukaparte
Slika Igralec/ Igralka Mesto
corba corba Škofja Loka
aarhar aarhar Škofja Loka
andraž demšar andraž demšar Škofja Loka
anzze79 anzze79 Gorenja vas
bojan d. bojan d. Škofja Loka
brane brane Škofja Loka
damijan damijan Škofja Loka
damijan kr damijan kr Gorenja vas
roba roba Kranj
domen domen Škofja Loka
domenp domenp Škofja Loka
gasper77 gasper77 Žabnica
gapek gapek Škofja Loka
goran goran Škofja Loka
sašo sašo Škofja Loka
iklemencič iklemencič Gorenja vas
jaka_kanc jaka_kanc Škofja Loka
janez janez Škofja Loka
jcausevic jcausevic Škofja Loka
bokal bokal Škofja Loka
djure djure Poljane nad Škofjo Loko
lukaj lukaj Šenčur
lukaparte lukaparte Zgornje Jezersko
vilfan vilfan Škofja Loka
matijasturm matijasturm Železniki
mspanic mspanic Vrhnika
mitja mitja Kranj
mite mite Železniki
ziho ziho Škofja Loka
nick nick Škofja Loka
pero pero Škofja Loka
primozk primozk Škofja Loka
rino-rahmanovic rino-rahmanovic Škofja Loka
robertb robertb Škofja Loka
robert robert Kranj
rokk rokk Škofja Loka
rok rok Škofja Loka
cizo cizo Škofja Loka
spavlic spavlic Škofja Loka
timotej krajnc timotej krajnc Kranj
tine benedicic tine benedicic Železniki
tine pikl tine pikl Ljubljana - Šmartno
tinesturm tinesturm Železniki
tomas tomas Škofja Loka
tomaž selak tomaž selak Kranj
škufca škufca Škofja Loka
Opis:

Nekaj novosti v letošnji izvedbi lige:

- dve tekmovalni obdobji (prvo do 15. julija) in minus točke za premalo odigranih tekem
- omejitev taktiziranja pri dogovarjanju za tekme
- zamrznitev statusa v primeru poškodb
- možnost pridobiti plus točko z udeležbo na zaključnem turnirju
- malo bo napredovanj v višjo ligo, veliko bo izpadov v nižjo, prihodnjo sezono liga v štirih kakovostnih skupinah

Najpomembnejše pravilo ostaja: FAIR PLAY

Dokumenti:

Ključni podatki

Status:
V teku
Vrsta tekmovanja:
Singli absolutna kategorija
Regija:
Gorenjska
Prijave do:
16.04.2019
Začetek:
22.04.2019
Konec:
08.09.2019
2014-2019 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.