ŠKL zima 2018 Play Off

1. skupina

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 timotej krajnc timotej krajnc 20 7   7 0 +7   14 1 +13   93 46 +47
2 domen domen 16 7   6 1 +5   12 4 +8   99 66 +33
3 aarhar aarhar 14 7   5 2 +3   10 5 +5   82 74 +8
4 goran goran 12 7   4 3 +1   8 6 +2   58 54 +4
5 tine pikl tine pikl 11 7   3 4 -1   8 8 0   78 74 +4
6 rokp rokp 6 7   2 5 -3   5 11 -6   69 94 -25
7 brane brane 5 7   1 6 -5   4 12 -8   59 89 -30
8 cizo cizo 0 7   0 7 -7   0 14 -14   24 65 -41

2. skupina

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 lukab lukab 22 9   8 1 +7   16 4 +12   112 48 +64
2 damijan kr damijan kr 19 9   7 2 +5   15 7 +8   125 93 +32
3 domenp domenp 19 9   6 3 +3   13 6 +7   74 60 +14
4 japelj japelj 17 9   5 4 +1   12 8 +4   74 59 +15
5 mitja mitja 15 9   6 3 +3   12 9 +3   96 102 -6
6 rok rok 14 9   4 5 -1   10 10 0   83 93 -10
7 sašo sašo 13 9   4 5 -1   11 12 -1   114 113 +1
8 damijan damijan 8 9   2 7 -5   7 15 -8   99 130 -31
9 ivanp ivanp 6 9   2 7 -5   5 15 -10   57 76 -19
10 markoi markoi 2 9   1 8 -7   2 17 -15   34 94 -60
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
31.03.2019
17:00
2. skupina japelj
rok
1:0, 1:0
31.03.2019
10:00
1. skupina aarhar
domen
4:6, 6:7
31.03.2019
10:00
2. skupina ivanp
damijan kr
0:1, 0:1
31.03.2019
10:00
2. skupina japelj
lukab
1:0, 1:0
29.03.2019
20:00
2. skupina damijan
damijan kr
7:5, 3:6, 8:10
29.03.2019
18:00
2. skupina domenp
mitja
6:1, 6:0
28.03.2019
7:00
2. skupina markoi
rok
3:6, 3:6
27.03.2019
8:00
2. skupina markoi
lukab
0:6, 0:6
27.03.2019
8:00
2. skupina lukab
markoi
6:0, 6:0
26.03.2019
10:00
2. skupina ivanp
japelj
0:1, 0:1
24.03.2019
19:00
1. skupina rokp
brane
6:4, 3:6, 11:9
24.03.2019
14:00
2. skupina japelj
damijan
6:1, 6:3
23.03.2019
16:00
2. skupina lukab
damijan kr
6:3, 6:1
23.03.2019
10:00
1. skupina domen
timotej krajnc
5:7, 4:6
22.03.2019
10:00
2. skupina lukab
sašo
6:1, 6:2
21.03.2019
9:00
1. skupina cizo
brane
0:1, 0:1
20.03.2019
10:00
1. skupina goran
cizo
1:0, 1:0
17.03.2019
18:00
1. skupina domen
rokp
6:1, 4:6, 11:9
17.03.2019
9:00
2. skupina mitja
japelj
7:5, 2:6, 10:8
16.03.2019
18:00
2. skupina damijan
markoi
1:0, 1:0
16.03.2019
9:00
2. skupina rok
sašo
6:4, 5:7, 2:10
13.03.2019
11:00
1. skupina tine pikl
cizo
6:3, 7:5
13.03.2019
9:00
2. skupina domenp
lukab
3:6, 1:6
10.03.2019
17:00
1. skupina cizo
domen
2:6, 1:6
10.03.2019
10:00
1. skupina goran
rokp
6:2, 6:3
10.03.2019
9:00
2. skupina mitja
markoi
1:0, 1:0
09.03.2019
9:00
2. skupina domenp
damijan
6:2, 7:5
08.03.2019
19:00
2. skupina markoi
ivanp
4:6, 6:4, 10:8
02.03.2019
9:00
2. skupina domenp
rok
5:7, 4:6
23.02.2019
10:00
1. skupina rokp
tine pikl
0:6, 1:6
23.02.2019
8:00
2. skupina sašo
mitja
6:2, 1:6, 6:10
18.02.2019
10:00
2. skupina domenp
ivanp
1:0, 1:0
16.02.2019
9:00
2. skupina mitja
damijan kr
3:6, 7:5, 10:8
15.02.2019
11:00
1. skupina tine pikl
aarhar
6:3, 3:6, 9:11
15.02.2019
11:00
2. skupina sašo
ivanp
1:0, 1:0
10.02.2019
10:00
2. skupina damijan kr
rok
6:1, 6:2
09.02.2019
17:00
2. skupina damijan
sašo
7:5, 1:6, 10:7
31.01.2019
10:00
1. skupina timotej krajnc
tine pikl
3:6, 6:0, 10:7
29.01.2019
11:00
1. skupina goran
timotej krajnc
4:6, 3:6
24.01.2019
11:00
1. skupina brane
timotej krajnc
1:6, 6:7
24.01.2019
11:00
1. skupina goran
aarhar
5:7, 3:6
22.01.2019
10:00
1. skupina brane
aarhar
4:6, 4:6
20.01.2019
10:00
2. skupina ivanp
mitja
5:7, 1:6
19.01.2019
16:00
2. skupina rok
ivanp
3:6, 0:6
19.01.2019
11:00
1. skupina domen
goran
6:4, 6:1
19.01.2019
9:00
2. skupina domenp
japelj
1:0, 1:0
09.01.2019
11:00
2. skupina markoi
domenp
1:6, 0:6
07.01.2019
10:00
1. skupina domen
tine pikl
6:4, 6:0
06.01.2019
15:00
2. skupina japelj
damijan kr
4:6, 5:7
02.01.2019
11:00
2. skupina mitja
damijan
7:6, 6:3
29.12.2018
10:00
2. skupina damijan kr
sašo
7:6, 5:7, 10:7
29.12.2018
10:00
2. skupina damijan
ivanp
6:2, 5:7, 9:11
23.12.2018
10:00
2. skupina damijan
rok
4:6, 1:6
16.12.2018
19:00
1. skupina domen
brane
4:6, 6:3, 10:6
12.12.2018
11:00
2. skupina domenp
sašo
6:3, 6:3
04.12.2018
9:00
1. skupina tine pikl
brane
6:0, 6:2
03.12.2018
20:00
1. skupina cizo
rokp
1:6, 4:6
02.12.2018
18:00
2. skupina lukab
mitja
6:1, 6:2
27.11.2018
11:00
1. skupina cizo
aarhar
4:6, 3:6
26.11.2018
21:00
2. skupina damijan kr
domenp
4:6, 6:2, 10:0
24.11.2018
18:00
1. skupina rokp
aarhar
3:6, 5:7
22.11.2018
11:00
1. skupina cizo
timotej krajnc
0:6, 1:6
18.11.2018
10:00
2. skupina lukab
ivanp
6:1, 6:0
10.11.2018
18:00
2. skupina lukab
damijan
6:2, 5:7, 10:7
10.11.2018
10:00
2. skupina japelj
markoi
6:1, 6:1
04.11.2018
9:00
2. skupina rok
mitja
6:4, 6:3
01.11.2018
10:00
1. skupina aarhar
timotej krajnc
1:6, 1:6
31.10.2018
10:00
2. skupina markoi
damijan kr
1:6, 2:6
29.10.2018
18:00
1. skupina timotej krajnc
rokp
6:3, 6:4
28.10.2018
10:00
1. skupina goran
brane
6:4, 6:2
27.10.2018
14:00
2. skupina sašo
markoi
6:0, 6:2
22.10.2018
11:00
1. skupina goran
tine pikl
6:3, 6:3
21.10.2018
10:00
2. skupina sašo
japelj
3:6, 6:2, 10:8
21.10.2018
9:00
2. skupina rok
lukab
6:3, 2:6, 7:10

1. skupina

1. krog - 26.01.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 cizo rokp 1:6, 4:6
2 domen goran 6:4, 6:1
3 brane aarhar 4:6, 4:6
4 timotej krajnc tine pikl 3:6, 6:0, 10:7

2. krog - 02.02.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 rokp tine pikl 0:6, 1:6
6 aarhar timotej krajnc 1:6, 1:6
7 goran brane 6:4, 6:2
8 cizo domen 2:6, 1:6

3. krog - 09.02.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 domen rokp 6:1, 4:6, 11:9
10 cizo brane 0:1, 0:1
11 timotej krajnc goran 6:4, 6:3
12 tine pikl aarhar 6:3, 3:6, 9:11

4. krog - 16.02.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 rokp aarhar 3:6, 5:7
14 goran tine pikl 6:3, 6:3
15 cizo timotej krajnc 0:6, 1:6
16 domen brane 4:6, 6:3, 10:6

5. krog - 23.02.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 rokp brane 6:4, 3:6, 11:9
18 domen timotej krajnc 5:7, 4:6
19 tine pikl cizo 6:3, 7:5
20 aarhar goran 7:5, 6:3

6. krog - 09.03.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 goran rokp 6:2, 6:3
22 cizo aarhar 4:6, 3:6
23 domen tine pikl 6:4, 6:0
24 brane timotej krajnc 1:6, 6:7

7. krog - 23.03.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 timotej krajnc rokp 6:3, 6:4
26 tine pikl brane 6:0, 6:2
27 aarhar domen 4:6, 6:7
28 goran cizo 1:0, 1:0

2. skupina

1. krog - 26.01.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 lukab sašo 6:1, 6:2
2 markoi damijan kr 1:6, 2:6
3 domenp ivanp 1:0, 1:0
4 japelj damijan 6:1, 6:3
5 rok mitja 6:4, 6:3

2. krog - 02.02.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
6 lukab mitja 6:1, 6:2
7 damijan rok 4:6, 1:6
8 ivanp japelj 0:1, 0:1
9 damijan kr domenp 4:6, 6:2, 10:0
10 sašo markoi 6:0, 6:2

3. krog - 09.02.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
11 markoi lukab 0:6, 0:6
12 domenp sašo 6:3, 6:3
13 japelj damijan kr 4:6, 5:7
14 rok ivanp 3:6, 0:6
15 mitja damijan 7:6, 6:3

4. krog - 16.02.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
16 lukab damijan 6:2, 5:7, 10:7
17 ivanp mitja 5:7, 1:6
18 damijan kr rok 6:1, 6:2
19 sašo japelj 3:6, 6:2, 10:8
20 markoi domenp 1:6, 0:6

5. krog - 23.02.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 domenp lukab 3:6, 1:6
22 japelj markoi 6:1, 6:1
23 rok sašo 6:4, 5:7, 2:10
24 mitja damijan kr 3:6, 7:5, 10:8
25 damijan ivanp 6:2, 5:7, 9:11

6. krog - 02.03.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
26 lukab ivanp 6:1, 6:0
27 damijan kr damijan 5:7, 6:3, 10:8
28 sašo mitja 6:2, 1:6, 6:10
29 markoi rok 3:6, 3:6
30 domenp japelj 1:0, 1:0

7. krog - 09.03.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
31 japelj lukab 1:0, 1:0
32 rok domenp 7:5, 6:4
33 mitja markoi 1:0, 1:0
34 damijan sašo 7:5, 1:6, 10:7
35 ivanp damijan kr 0:1, 0:1

8. krog - 16.03.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
36 lukab damijan kr 6:3, 6:1
37 sašo ivanp 1:0, 1:0 * Ivančič
38 markoi damijan 0:1, 0:1
39 domenp mitja 6:1, 6:0
40 japelj rok 1:0, 1:0

9. krog - 23.03.2019

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
41 rok lukab 6:3, 2:6, 7:10
42 mitja japelj 7:5, 2:6, 10:8
43 damijan domenp 2:6, 5:7
44 ivanp markoi 6:4, 4:6, 8:10
45 damijan kr sašo 7:6, 5:7, 10:7
Slika Igralec/ Igralka Mesto
aarhar aarhar Škofja Loka
brane brane Škofja Loka
damijan damijan Škofja Loka
damijan kr damijan kr Gorenja vas
domen domen Škofja Loka
domenp domenp Škofja Loka
goran goran Škofja Loka
sašo sašo Škofja Loka
lukab lukab Ljubljana
markoi markoi Logatec
mitja mitja Kranj
ivanp ivanp Vrhnika
rok rok Škofja Loka
rokp rokp Škofja Loka
cizo cizo Škofja Loka
japelj japelj Vrhnika
timotej krajnc timotej krajnc Kranj
tine pikl tine pikl Ljubljana - Šmartno
Opis:

Po končanem skupinskem delu se bosta oblikovali dve novi skupini in sicer skupina 1, v kateri bodo nastopili prvi igralci uvrščeni na mesta 1-4 iz skupine A in B (torej zgornja polovica), ter skupina 2, v kateri bodo nastopili igralci uvrščeni na mesta 5-9 v skupini A in B (torej spodnja polovica). Tekme z igralci iz predhodne skupine se ne bodo igrale še enkrat, temveč se bo naprej prenesel rezultat že odigrane tekme, kar pomeni, da bo vsak v novi skupini igral le še s tistimi igralci iz druge skupine, s katerimi še ni igral. Vsak igralec bo imel torej še 4 ali 5 dodatnih tekem, vsega skupaj pa 12 ali 13 tekem. Skupina 1 se bo borila za končna mesta od 1-8, skupina 2 se bo borila za mesta 9-18.

Ključni podatki

Status:
Zaključeno
Vrsta tekmovanja:
Singli absolutna kategorija
Regija:
Gorenjska
Prijave do:
20.01.2019
Začetek:
21.01.2019
Konec:
31.03.2019
2014-2019 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.