Gorenjevaška poletna teniška liga 2018

1. skupina

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 anzze79 anzze79 14 7   7 0 +7   14 2 +12   100 52 +48
2 rozle rozle 8 7   4 3 +1   8 7 +1   71 62 +9
3 damijan kr damijan kr 8 7   4 3 +1   9 7 +2   84 67 +17
4 rreven rreven 6 7   3 4 -1   7 9 -2   71 82 -11
5 nselak nselak 6 7   3 4 -1   8 8 0   75 80 -5
6 iklemencič iklemencič 6 7   3 4 -1   6 8 -2   55 67 -12
7 tine peternel tine peternel 6 7   3 4 -1   8 8 0   81 77 +4
8 btusek btusek 2 7   1 6 -5   2 13 -11   37 87 -50

2. skupina

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 rok rok 14 7   7 0 +7   14 1 +13   92 45 +47
2 djure djure 10 7   5 2 +3   11 6 +5   94 72 +22
3 gkrek gkrek 10 7   5 2 +3   11 5 +6   87 75 +12
4 dpeter dpeter 8 7   4 3 +1   9 9 0   100 97 +3
5 znedizavec znedizavec 6 7   3 4 -1   8 10 -2   93 99 -6
6 mkrek mkrek 4 7   2 5 -3   6 11 -5   79 101 -22
7 bdusan bdusan 2 7   1 6 -5   3 12 -9   55 85 -30
8 stane homec stane homec 2 7   1 6 -5   5 13 -8   83 109 -26

3. skupina

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 albin nedižavec albin nedižavec 14 7   7 0 +7   14 1 +13   95 34 +61
2 jpustavrh jpustavrh 12 7   6 1 +5   12 5 +7   95 68 +27
3 vojkoreven vojkoreven 10 7   5 2 +3   11 5 +6   97 65 +32
4 gasper gasper 6 7   3 4 -1   7 8 -1   59 71 -12
5 prezluka prezluka 6 7   3 4 -1   7 9 -2   70 90 -20
6 skrek skrek 4 7   2 5 -3   5 11 -6   70 85 -15
7 gaso gaso 4 7   2 5 -3   7 10 -3   84 88 -4
8 evasrklec evasrklec 0 7   0 7 -7   0 14 -14   15 84 -69

4. skupina

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 rjezersek rjezersek 14 7   7 0 +7   14 1 +13   93 47 +46
2 matmohoric matmohoric 10 7   5 2 +3   10 6 +4   89 69 +20
3 lojzek lojzek 8 7   4 3 +1   11 6 +5   96 77 +19
4 tina kg tina kg 8 7   4 3 +1   9 7 +2   97 77 +20
5 tusarc tusarc 6 7   3 4 -1   6 8 -2   62 62 0
6 lukademsar lukademsar 6 7   3 4 -1   7 9 -2   65 77 -12
7 jureoblak jureoblak 4 7   2 5 -3   5 11 -6   76 89 -13
8 rogerfederer rogerfederer 0 7   0 7 -7   0 14 -14   4 84 -80

5. skupina

# Slika Igralec/ Igralka Točke Št. tekem   Tekme   Nizi   Gemi
1 lukaskrlec lukaskrlec 12 6   6 0 +6   12 0 +12   72 14 +58
2 lilifras lilifras 10 6   5 1 +4   10 4 +6   84 56 +28
3 jjezersek jjezersek 6 5   3 2 +1   7 4 +3   56 48 +8
4 jure kokelj jure kokelj 6 6   3 3 0   6 6 0   45 44 +1
5 ednzdoline ednzdoline 4 6   2 4 -2   5 8 -3   51 71 -20
6 pika pika 2 6   1 5 -4   2 10 -8   36 68 -32
7 pustavrh pustavrh 0 5   0 5 -5   0 10 -10   18 61 -43
Datum in čas Skupina Igralci Rezultat
16.11.2018
19:00
4. skupina lojzek
rogerfederer
6:0, 6:0
29.10.2018
19:00
4. skupina rogerfederer
tusarc
0:6, 0:6
28.10.2018
18:00
5. skupina jjezersek
lilifras
4:6, 6:4, 9:11
26.10.2018
19:00
4. skupina rjezersek
rogerfederer
6:0, 6:0
23.10.2018
18:00
1. skupina damijan kr
anzze79
6:3, 2:6, 11:13
20.10.2018
19:00
1. skupina anzze79
rozle
6:3, 6:3
18.10.2018
18:00
1. skupina iklemencič
anzze79
4:6, 2:6
18.10.2018
10:00
4. skupina lukademsar
rogerfederer
6:0, 6:0
17.10.2018
19:00
1. skupina tine peternel
iklemencič
4:6, 2:6
17.10.2018
18:00
4. skupina lukademsar
jureoblak
6:4, 6:3
16.10.2018
18:00
4. skupina lojzek
lukademsar
6:3, 0:6, 7:10
14.10.2018
19:00
5. skupina lukaskrlec
jjezersek
6:0, 6:0
13.10.2018
18:00
1. skupina rozle
rreven
1:6, 4:6
09.10.2018
19:00
3. skupina evasrklec
jpustavrh
0:6, 0:6
07.10.2018
18:00
5. skupina jjezersek
jure kokelj
6:0, 6:2
06.10.2018
10:00
4. skupina rogerfederer
tina kg
0:6, 0:6
05.10.2018
19:00
4. skupina jureoblak
rogerfederer
6:0, 6:0
05.10.2018
18:00
3. skupina gaso
evasrklec
6:0, 6:0
04.10.2018
18:00
3. skupina skrek
gaso
4:6, 6:2, 10:8
04.10.2018
11:00
1. skupina rozle
btusek
6:1, 6:2
03.10.2018
19:00
3. skupina skrek
evasrklec
6:0, 6:0
03.10.2018
17:00
1. skupina iklemencič
rozle
2:6, 1:6
01.10.2018
18:00
3. skupina evasrklec
albin nedižavec
0:6, 0:6
30.09.2018
18:00
5. skupina ednzdoline
jjezersek
3:6, 2:6
27.09.2018
19:00
1. skupina rreven
iklemencič
6:3, 6:2
27.09.2018
10:00
1. skupina anzze79
tine peternel
2:6, 6:4, 10:4
26.09.2018
20:00
3. skupina skrek
vojkoreven
1:6, 2:6
26.09.2018
18:00
1. skupina damijan kr
iklemencič
4:6, 3:6
25.09.2018
19:00
1. skupina iklemencič
nselak
4:6, 1:6
21.09.2018
20:00
1. skupina nselak
tine peternel
6:4, 7:5
21.09.2018
19:00
1. skupina rozle
damijan kr
6:2, 6:1
21.09.2018
10:00
1. skupina tine peternel
rozle
6:4, 6:3
19.09.2018
20:00
1. skupina rreven
nselak
3:6, 7:5, 10:7
18.09.2018
20:00
2. skupina stane homec
rok
3:6, 3:6
14.09.2018
18:00
4. skupina matmohoric
lojzek
6:3, 4:6, 10:8
13.09.2018
20:00
1. skupina nselak
rozle
3:6, 6:1, 8:10
11.09.2018
20:00
2. skupina mkrek
dpeter
5:7, 7:5, 10:7
30.08.2018
20:00
2. skupina znedizavec
stane homec
6:7, 6:4, 10:7
29.08.2018
19:00
4. skupina rjezersek
lojzek
2:6, 6:4, 10:7
22.08.2018
20:00
2. skupina mkrek
znedizavec
3:6, 3:6
17.08.2018
19:00
5. skupina lukaskrlec
pustavrh
6:1, 6:2
15.08.2018
19:00
5. skupina pika
lukaskrlec
1:6, 1:6
08.08.2018
19:00
5. skupina pika
pustavrh
7:5, 6:2
06.08.2018
19:00
3. skupina albin nedižavec
gaso
6:3, 6:2
03.08.2018
19:00
1. skupina btusek
anzze79
1:6, 0:6
02.08.2018
20:00
3. skupina jpustavrh
gasper
6:4, 3:6, 10:1
02.08.2018
19:00
5. skupina pustavrh
lilifras
1:6, 1:6
02.08.2018
19:00
5. skupina jure kokelj
pika
6:1, 6:1
31.07.2018
21:00
2. skupina rok
mkrek
7:5, 6:3
31.07.2018
19:00
4. skupina matmohoric
jureoblak
3:6, 6:2, 10:8
30.07.2018
20:00
5. skupina lilifras
pika
6:0, 6:3
30.07.2018
19:00
5. skupina pustavrh
jure kokelj
0:6, 1:6
30.07.2018
19:00
1. skupina btusek
tine peternel
1:6, 1:6
23.07.2018
19:00
3. skupina prezluka
gasper
5:7, 2:6
18.07.2018
19:00
2. skupina rok
dpeter
6:3, 6:1
12.07.2018
19:00
3. skupina albin nedižavec
skrek
6:3, 6:1
11.07.2018
20:00
3. skupina gasper
vojkoreven
3:6, 2:6
09.07.2018
20:00
2. skupina djure
gkrek
6:2, 6:1
09.07.2018
20:00
3. skupina vojkoreven
prezluka
6:2, 6:0
08.07.2018
20:00
3. skupina jpustavrh
skrek
6:4, 6:4
06.07.2018
20:00
2. skupina dpeter
stane homec
4:6, 6:2, 10:6
06.07.2018
19:00
2. skupina djure
bdusan
6:2, 6:4
05.07.2018
19:00
4. skupina lukademsar
matmohoric
0:6, 1:6
04.07.2018
19:00
2. skupina bdusan
znedizavec
3:6, 6:1, 4:10
04.07.2018
19:00
2. skupina stane homec
djure
6:4, 2:6, 6:10
03.07.2018
19:00
1. skupina rreven
btusek
5:7, 6:1, 4:10
02.07.2018
21:00
3. skupina prezluka
jpustavrh
6:2, 2:6, 5:10
02.07.2018
19:00
3. skupina vojkoreven
albin nedižavec
1:6, 6:4, 11:13
29.06.2018
19:00
2. skupina bdusan
mkrek
3:6, 4:6
22.06.2018
20:00
2. skupina gkrek
dpeter
6:4, 6:4
20.06.2018
20:00
3. skupina gaso
gasper
6:2, 6:1
19.06.2018
19:00
5. skupina jure kokelj
lukaskrlec
0:6, 2:6
19.06.2018
19:00
5. skupina ednzdoline
pustavrh
6:4, 6:1
18.06.2018
21:00
1. skupina tine peternel
rreven
6:3, 6:3
18.06.2018
19:00
3. skupina evasrklec
prezluka
4:6, 1:6
17.06.2018
19:00
4. skupina lukademsar
tina kg
3:6, 7:5, 5:10
17.06.2018
19:00
5. skupina jjezersek
pika
7:5, 6:3
15.06.2018
19:00
4. skupina tina kg
matmohoric
6:4, 6:3
15.06.2018
17:00
4. skupina tusarc
lojzek
2:6, 4:6
14.06.2018
20:00
4. skupina matmohoric
tusarc
6:1, 7:6
14.06.2018
20:00
2. skupina gkrek
znedizavec
4:6, 6:3, 11:9
13.06.2018
21:00
5. skupina lilifras
ednzdoline
6:7, 6:3, 10:5
13.06.2018
19:00
3. skupina prezluka
albin nedižavec
1:6, 1:6
13.06.2018
19:00
1. skupina nselak
btusek
6:3, 6:2
12.06.2018
21:00
4. skupina lojzek
jureoblak
6:4, 6:1
12.06.2018
20:00
2. skupina dpeter
djure
6:4, 3:6, 10:4
12.06.2018
19:00
3. skupina gasper
evasrklec
6:4, 6:2
12.06.2018
19:00
2. skupina znedizavec
rok
4:6, 3:6
12.06.2018
10:00
4. skupina tusarc
jureoblak
6:4, 7:5
11.06.2018
21:00
5. skupina ednzdoline
lukaskrlec
1:6, 1:6
11.06.2018
21:00
1. skupina tine peternel
damijan kr
4:6, 6:3, 6:10
10.06.2018
19:00
4. skupina tusarc
lukademsar
6:2, 6:2
08.06.2018
17:00
4. skupina tusarc
rjezersek
1:6, 4:6
07.06.2018
21:00
5. skupina lukaskrlec
lilifras
6:3, 6:2
07.06.2018
20:00
4. skupina jureoblak
rjezersek
0:6, 6:7
07.06.2018
19:00
4. skupina tina kg
rjezersek
5:7, 6:7
07.06.2018
19:00
2. skupina rok
gkrek
3:6, 6:2, 10:6
06.06.2018
20:00
1. skupina damijan kr
rreven
6:0, 6:2
06.06.2018
17:00
4. skupina rogerfederer
matmohoric
3:6, 1:6
05.06.2018
21:00
5. skupina pika
ednzdoline
4:6, 4:6
05.06.2018
21:00
2. skupina stane homec
mkrek
6:3, 3:6, 10:2
05.06.2018
21:00
2. skupina djure
rok
1:6, 4:6
05.06.2018
19:00
2. skupina gkrek
bdusan
7:6, 6:1
05.06.2018
19:00
2. skupina dpeter
bdusan
7:5, 6:4
04.06.2018
21:00
3. skupina jpustavrh
vojkoreven
7:6, 6:4
04.06.2018
21:00
3. skupina gaso
prezluka
4:6, 6:7
04.06.2018
19:00
1. skupina iklemencič
btusek
6:3, 6:3
04.06.2018
19:00
4. skupina tina kg
tusarc
6:4, 6:3
04.06.2018
19:00
3. skupina vojkoreven
gaso
6:0, 4:6, 11:9
04.06.2018
19:00
3. skupina albin nedižavec
jpustavrh
6:2, 6:0
03.06.2018
19:00
4. skupina rjezersek
lukademsar
6:1, 6:1
01.06.2018
21:00
5. skupina jure kokelj
ednzdoline
6:2, 6:3
31.05.2018
20:00
1. skupina anzze79
nselak
6:2, 6:0
31.05.2018
19:00
3. skupina gasper
skrek
6:2, 6:1
31.05.2018
19:00
1. skupina btusek
damijan kr
1:6, 1:6
30.05.2018
19:00
4. skupina jureoblak
tina kg
3:6, 6:4, 12:10
29.05.2018
21:00
2. skupina znedizavec
djure
2:6, 1:6
29.05.2018
19:00
2. skupina mkrek
gkrek
3:6, 2:6
29.05.2018
19:00
2. skupina bdusan
stane homec
6:3, 6:3
28.05.2018
19:00
3. skupina skrek
prezluka
6:4, 6:7, 8:10
25.05.2018
18:00
5. skupina lilifras
jure kokelj
6:2, 6:3
24.05.2018
20:00
4. skupina lojzek
tina kg
7:5, 6:4
23.05.2018
20:00
3. skupina jpustavrh
gaso
3:6, 6:1, 10:7
23.05.2018
20:00
2. skupina gkrek
stane homec
6:4, 6:2
23.05.2018
18:00
4. skupina matmohoric
rjezersek
3:6, 3:6
23.05.2018
18:00
2. skupina djure
mkrek
6:3, 3:6, 10:6
22.05.2018
20:00
2. skupina dpeter
znedizavec
6:2, 1:6, 10:6
22.05.2018
20:00
1. skupina rreven
anzze79
2:6, 2:6
22.05.2018
18:00
2. skupina rok
bdusan
6:0, 6:1
21.05.2018
20:00
1. skupina nselak
damijan kr
1:6, 0:6
21.05.2018
18:00
3. skupina albin nedižavec
gasper
6:1, 6:2
21.05.2018
18:00
3. skupina vojkoreven
evasrklec
6:2, 6:2

1. skupina

1. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 iklemencič btusek 6:3, 6:3
2 rozle tine peternel 4:6, 3:6
3 rreven anzze79 2:6, 2:6
4 nselak damijan kr 1:6, 0:6

2. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 btusek damijan kr 1:6, 1:6
6 anzze79 nselak 6:2, 6:0
7 tine peternel rreven 6:3, 6:3
8 iklemencič rozle 2:6, 1:6

3. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 rozle btusek 6:1, 6:2
10 rreven iklemencič 6:3, 6:2
11 nselak tine peternel 6:4, 7:5
12 damijan kr anzze79 6:3, 2:6, 11:13

4. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 btusek anzze79 1:6, 0:6
14 tine peternel damijan kr 4:6, 6:3, 6:10
15 iklemencič nselak 4:6, 1:6
16 rozle rreven 1:6, 4:6

5. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 rreven btusek 5:7, 6:1, 4:10
18 nselak rozle 3:6, 6:1, 8:10
19 damijan kr iklemencič 4:6, 3:6
20 anzze79 tine peternel 2:6, 6:4, 10:4

6. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 btusek tine peternel 1:6, 1:6
22 iklemencič anzze79 4:6, 2:6
23 rozle damijan kr 6:2, 6:1
24 rreven nselak 3:6, 7:5, 10:7

7. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 nselak btusek 6:3, 6:2
26 damijan kr rreven 6:0, 6:2
27 anzze79 rozle 6:3, 6:3
28 tine peternel iklemencič 4:6, 2:6

2. skupina

1. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 rok bdusan 6:0, 6:1
2 dpeter znedizavec 6:2, 1:6, 10:6
3 djure mkrek 6:3, 3:6, 10:6
4 gkrek stane homec 6:4, 6:2

2. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 bdusan stane homec 6:3, 6:3
6 mkrek gkrek 3:6, 2:6
7 znedizavec djure 2:6, 1:6
8 rok dpeter 6:3, 6:1

3. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 dpeter bdusan 7:5, 6:4
10 djure rok 1:6, 4:6
11 gkrek znedizavec 4:6, 6:3, 11:9
12 stane homec mkrek 6:3, 3:6, 10:2

4. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 bdusan mkrek 3:6, 4:6
14 znedizavec stane homec 6:7, 6:4, 10:7
15 rok gkrek 3:6, 6:2, 10:6
16 dpeter djure 6:4, 3:6, 10:4

5. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 djure bdusan 6:2, 6:4
18 gkrek dpeter 6:4, 6:4
19 stane homec rok 3:6, 3:6
20 mkrek znedizavec 3:6, 3:6

6. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 bdusan znedizavec 3:6, 6:1, 4:10
22 rok mkrek 7:5, 6:3
23 dpeter stane homec 4:6, 6:2, 10:6
24 djure gkrek 6:2, 6:1

7. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 gkrek bdusan 7:6, 6:1
26 stane homec djure 6:4, 2:6, 6:10
27 mkrek dpeter 5:7, 7:5, 10:7
28 znedizavec rok 4:6, 3:6

3. skupina

1. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 jpustavrh gaso 3:6, 6:1, 10:7
2 vojkoreven evasrklec 6:2, 6:2
3 albin nedižavec gasper 6:1, 6:2
4 skrek prezluka 6:4, 6:7, 8:10

2. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 gaso prezluka 4:6, 6:7
6 gasper skrek 6:2, 6:1
7 evasrklec albin nedižavec 0:6, 0:6
8 jpustavrh vojkoreven 7:6, 6:4

3. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 vojkoreven gaso 6:0, 4:6, 11:9
10 albin nedižavec jpustavrh 6:2, 6:0
11 skrek evasrklec 6:0, 6:0
12 prezluka gasper 5:7, 2:6

4. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 gaso gasper 6:2, 6:1
14 evasrklec prezluka 4:6, 1:6
15 jpustavrh skrek 6:4, 6:4
16 vojkoreven albin nedižavec 1:6, 6:4, 11:13

5. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 albin nedižavec gaso 6:3, 6:2
18 skrek vojkoreven 1:6, 2:6
19 prezluka jpustavrh 6:2, 2:6, 5:10
20 gasper evasrklec 6:4, 6:2

6. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 gaso evasrklec 6:0, 6:0
22 jpustavrh gasper 6:4, 3:6, 10:1
23 vojkoreven prezluka 6:2, 6:0
24 albin nedižavec skrek 6:3, 6:1

7. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 skrek gaso 4:6, 6:2, 10:8
26 prezluka albin nedižavec 1:6, 1:6
27 gasper vojkoreven 3:6, 2:6
28 evasrklec jpustavrh 0:6, 0:6

4. skupina

1. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 tusarc jureoblak 6:4, 7:5
2 lukademsar rogerfederer 6:0, 6:0
3 matmohoric rjezersek 3:6, 3:6
4 lojzek tina kg 7:5, 6:4

2. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
5 jureoblak tina kg 3:6, 6:4, 12:10
6 rjezersek lojzek 2:6, 6:4, 10:7
7 rogerfederer matmohoric 3:6, 1:6
8 tusarc lukademsar 6:2, 6:2

3. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
9 lukademsar jureoblak 6:4, 6:3
10 matmohoric tusarc 6:1, 7:6
11 lojzek rogerfederer 6:0, 6:0
12 tina kg rjezersek 5:7, 6:7

4. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 jureoblak rjezersek 0:6, 6:7
14 rogerfederer tina kg 0:6, 0:6
15 tusarc lojzek 2:6, 4:6
16 lukademsar matmohoric 0:6, 1:6

5. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
17 matmohoric jureoblak 3:6, 6:2, 10:8
18 lojzek lukademsar 6:3, 0:6, 7:10
19 tina kg tusarc 6:4, 6:3
20 rjezersek rogerfederer 6:0, 6:0

6. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
21 jureoblak rogerfederer 6:0, 6:0
22 tusarc rjezersek 1:6, 4:6
23 lukademsar tina kg 3:6, 7:5, 5:10
24 matmohoric lojzek 6:3, 4:6, 10:8

7. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
25 lojzek jureoblak 6:4, 6:1
26 tina kg matmohoric 6:4, 6:3
27 rjezersek lukademsar 6:1, 6:1
28 rogerfederer tusarc 0:6, 0:6

5. skupina

1. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
1 lilifras jure kokelj 6:2, 6:3
2 ednzdoline pustavrh 6:4, 6:1
3 jjezersek pika 7:5, 6:3

2. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
4 pustavrh jjezersek
5 jure kokelj ednzdoline 6:2, 6:3
6 lukaskrlec lilifras 6:3, 6:2

3. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
7 ednzdoline lukaskrlec 1:6, 1:6
8 jjezersek jure kokelj 6:0, 6:2
9 pika pustavrh 7:5, 6:2

4. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
10 jure kokelj pika 6:1, 6:1
11 lukaskrlec jjezersek 6:0, 6:0
12 lilifras ednzdoline 6:7, 6:3, 10:5

5. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
13 jjezersek lilifras 4:6, 6:4, 9:11
14 pika lukaskrlec 1:6, 1:6
15 pustavrh jure kokelj 0:6, 1:6

6. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
16 lukaskrlec pustavrh 6:1, 6:2
17 lilifras pika 6:0, 6:3
18 ednzdoline jjezersek 3:6, 2:6

7. krog

# Igralec/ Igralka 1 Igralec/ Igralka 2 Rezultat Opomba
19 pika ednzdoline 4:6, 4:6
20 pustavrh lilifras 1:6, 1:6
21 jure kokelj lukaskrlec 0:6, 2:6
Slika Igralec/ Igralka Mesto
albin nedižavec albin nedižavec Gorenja vas
anzze79 anzze79 Gorenja vas
btusek btusek
tusarc tusarc Poljane nad Škofjo Loko
damijan kr damijan kr Gorenja vas
bdusan bdusan Gorenja vas
evasrklec evasrklec
gasper gasper Gorenja vas
gaso gaso Gorenja vas
gkrek gkrek Poljane nad Škofjo Loko
iklemencič iklemencič Gorenja vas
jjezersek jjezersek Gorenja vas
djure djure Poljane nad Škofjo Loko
jure kokelj jure kokelj Gorenja vas
jureoblak jureoblak Gorenja vas
jpustavrh jpustavrh Gorenja vas
pika pika Gorenja vas
lilifras lilifras Gorenja vas
lojzek lojzek Gorenja vas
lukademsar lukademsar Gorenja vas
prezluka prezluka Gorenja vas
lukaskrlec lukaskrlec
rogerfederer rogerfederer Poljane nad Škofjo Loko
matmohoric matmohoric Gorenja vas
mkrek mkrek Gorenja vas
nselak nselak Gorenja vas
ednzdoline ednzdoline Gorenja vas
dpeter dpeter Gorenja vas
rreven rreven Gorenja vas
rjezersek rjezersek Gorenja vas
rok rok Škofja Loka
rozle rozle Gorenja vas
skrek skrek Poljane nad Škofjo Loko
stane homec stane homec Gorenja vas
pustavrh pustavrh Gorenja vas
tina kg tina kg Poljane nad Škofjo Loko
tine peternel tine peternel Žiri
vojkoreven vojkoreven Gorenja vas
znedizavec znedizavec Gorenja vas
Opis:

Ključni podatki

Status:
Zaključeno
Vrsta tekmovanja:
Singli absolutna kategorija
Regija:
Gorenjska
Prijave do:
18.05.2018
Začetek:
21.05.2018
Konec:
31.07.2018
2014-2019 © sloTENIS.si | Kontakt | Splošni pogoji | Piškotki | Izdelava: Rešitve d.o.o.